Kurumsal Şirket'ten Profesyonel Çözümler

Temizlik…İnsani unsurların, ihtiyaçların ve dahası evrenin hassas bir döngüyle çarkını döndürebilmesi için uygulanan kurallar bütünüdür.

Medeniyet kavramının en önemli unsurlarından bir tanesi olan temizlik anlayışı zamanla farklı bir boyut kazanmıştır. İnsanoğluna özellikle semavi dinler aracılığıyla nakledilmiş temizlenmek kavramı; fıtrat olarak da duyulan ihtiyaç neticesinde, temizlenmeye ve dahası temizlemeye olan ihtiyacı artırmıştır. Sap süpürgeleri temizlik aracı olarak kullanan insanoğlu ihtiyacın her geçen gün daha da artmasıyla; makineleşmenin getirdiği sürecin neticesinde elektrikle çalışan aletlere yönelmiş, her alanda temizliği sağlayacak makineler icat etmiştir.

Zamanında toprakla suyla yapılan temizlik işlemleri beyaz rengin hayatın merkezine girmesiyle meşe külüne olan ihtiyacı doğurmuş; ‘bembeyaz olmalı’ teziyle, sabun adını verdiğimiz hidrofil ve hidrofob uçları sayesinde temizleyici özelliği olan tuzlu kimyasalları yenilik olarak getirmiştir.

Daha düne kadar sabun nedir bilmeyen dünyamızda bir sabun yarışı başlamış zamanla bulaşık,çamaşır,halı,kilim,mobilya… her alanda bir temizlik furyası oluşmuş; insan için üretilen her şey bu temizlik anlayışına uygun olarak üretilip; hazır hale getirilmiştir.

Reklam kuşaklarıyla daha da duyulan temizlik kimyasalları,

‘Siyahlarınız mı var sakın şununla yıkamayın rengi solar’ ya da  ‘bulaşıklarınızda mantıksız asla’ gibi kendinden emin söylemlerle özellikle kadınların ilgi odağı haline gelmiştir. Ve bugün hayatınızda olmazsa olmazınız temizlik için artık biz varız.

Günü birlik, haftalık, aylık, yıllık anlaşmalı olarak gerek konutlarınızı gerekse iş yerlerinizi temizliyoruz. Perdelerinizden koltuk takımınıza, pencerelerinizden halılarınıza, mutfak dolabınızdan merdivenlerinize kadar gerek iç temizlik gerek dış temizlik alanında artık endişe etmenize gerek kalmadı.

Evinizi mi taşıdınız ya da evinize tadilat mı yaptırdınız bir telefon kadar uzağınızda yer almaktayız. Bahar geldi temizlik yapmadan olmaz diyorsanız, bayram geliyor bu işler ne olacak diye kara kara düşünüyorsanız işte size güzel bir fırsat. Bir telefonla geliriz apartmanınızı hatta sitenizi temizleyebiliriz. Bizim villa nasıl temizlenecek işten de fırsat yoksa biz buradayız. Gündelik ve mevsimsel olarak isteğiniz dahilinde temizliği baştan yazıyoruz.

Peki iş yerleri ne olacak?

Düzenli olarak ofislerinizi temizlemek için sizinleyiz. Endüstriyel temizlik alanında öncü olmak için geliyoruz…Mağazalarda, rezidanslarda, alışveriş merkezlerinde temizlik bizden sorulur.

Sinema salonlarında patlamış mısır ve kola olmazsa olmazımızdır ama bu durum bazen sinema koltuklarının yağ içinde kalmasına; küçük bir çocuğun mısırının dökülmesiyle yerlerin ezilmiş mısır taneleriyle dolmasına sebep olabilir. Siz de bu işten muzdarip misiniz? Artık endişe etmenize gerek kalmadı koltuklarınız pırıl pırıl ve tüm salon temizlik kokacak.

Spor salonunuz mu var? Ter kokuları tüm salonu nefes alınmaz hale mi getiriyor ya da spor aletleriniz çok mu kirlendi? Temizliğin sporunu da biz yapıyoruz. Temiz bir spor salonu ilgileri üzerine çekecektir. Bunun için biz varız.

Yangın sonrası temizliğinizi yapıyor yangından iz bırakmıyoruz. Büyük bir toplantınız olacaktır. Ama toplantı salonunuz uzun süreli kullanımdan yeterince temiz görünmemektedir. Toplantı salonunuzu sizin için toplantınızı rahatlıkla yapabileceğiniz yeni anlaşmalara imza atabileceğiniz ferah mekanlar haline getiriyoruz.

Malumunuz oteller ortak kullanım alanlarından ve özel kullanım alanlarından oluşmaktadır. Temizliği de bir hayli zor ve uğraştırıcı gelebilir. Ortak alanlar temizliğimizle daha canlı görünecek ve insanların otellerde en çok dikkat ettiği istediği temizlik bizimle dert olmaktan uzakta kalacak. Resepsiyona gelen kişi ortamın temizliği ile rahat bir nefes alacak ve ailesiyle otelinizde temiz ve rahat bir tatilin keyfini sürecek. Odasına gittiğinde gerek koltuklar gerek yataklar gerekse banyo tuvalet ve mobilyalar temiz görünümü sayesinde size olan güveni artıracak. Temizlenmez buna da zaman yetmez dediğiniz gemiler bizimle çok daha temiz. Güzel bir yat almışsınız ama yeterince ferah gelmiyor temizlik kokusu hissedilmiyor hiç uğraşmayın bu işin uzmanı biziz. Hoş bir tatil geçirmeniz ya da yat tutkunuz bizimle daha da güzel olacaktır.

Kamu binaları… Her gün binlerce insanın girip çıktığı işin hiç bitmediği devasa alanlar. Zeminler, duvarlar, koltuklar, gişeler, bankolar… kiri içine hapsetmiş merdiven korkulukları artık rengini kaybetmiş koltuklar… Dert etmeyin, yeni alınmış kadar temiz hale getiriyoruz. Renkleri, dokuları kullanım sebebiyle yıpranmış gibi görünse de temizliğimiz sonrası daha da hoş gelecek.

Deponuz tozdan katman katman görünüyorsa tertemiz bir depoya ihtiyacınız varsa güzel bir temizlik sizin de hakkınız. Ve dış cephe cam temizliği konusunda nasıl yapacağınız ya da yaptıracağınız konusunda bir fikriniz yoksa fiyatlandırma ne kadar tutar ki diyorsanız ücretsiz olarak fiyat alabilir siz de A’dan Z’ye tüm temizlik işlerinizde bizi tercih edebilirsiniz. Tulu Temizlik olarak evleriniz, iş yerleriniz konusunda engin tecrübemizle temizliğinize temizlik katıyoruz. Lider firma Tulu Temizlik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tulu Temizlik Ev Temizliği ve Ofis Temizliği
WhatsApp chat