Tutkumuz, Siz ve Müşterileriniz İçin Değer Yaratmaktır

Her geçen gün, misyonumuz işletme maliyetlerinizi düşürmenize, müşteri şikayetlerinizi azaltmanıza ve müşterinizin genel deneyimini geliştirmenize yardımcı olarak işiniz için değer oluşturmaktır.

Görevimiz

Kendimizi ayırmanın ve sadakati arttırmanın ne kadar gerekli olduğunu biliyoruz: Mükemmel bir müşteri hizmeti üzerine kurulu ve hemen işe koyulabileceğiniz kanıtlanmış bir iş modeli.

Ayrıcalıklı bölgelerimiz franchise alanlarımız arasında rekabetten kaçınır ve tuğla ve harç mağazalarımız sizi yerel hizmetçi hizmetlerinden ayıran güçlü bir yerel varlık oluşturur.

Sıfırdan başlama. Kanıtlanmış bir sicile ve desteğinize adanmış hazır bir ağa sahip bir iş modeli benimseyin.

Don’t start from scratch. Adopt a business model with a proven track record and a ready-made network dedicated to your support.

Hizmet Sayısı

360,000 cleans

Etrafında dolaşmak yerine toz ve kiri yakalayan mikrofiber bezlerimiz, üst kalite temizlik malzemeleri kullanmaktayız.

100%

Güven

Müşterilerimizin hizmetimizden memnun kalması birinci önceliğimizdir. Bir kez değil uzun soluklu çalışmayı hedefliyoruz. Sizler bizler için değerlisiniz.

En Uygun Fiyat

En iyisi En Uyguna

İç mekan kirliliği oranları genellikle dış mekan kirliliği oranlarından daha yüksek olduğundan, tozdan arındırmayı ciddiye alıyoruz.

Paranız Cebinizde

Daha İyisi Daha Uyguna

Daha fazla olabileceği kadar geniş bir yelpazedeki modern endüstrilerde hassas temizlik gereklidir ve firmamız bunun farkında.

Neden bizi seçmelisiniz?

Profesyonel ev temizleme sistemimiz, günde üç ila dört evi temizleyebilen verimli iki kişilik temizlik ekiplerini, etkin yönetim ve kanıtlanmış pazarlama prosedürleriyle birleştirir. Tecrübelerinizden bağımsız olarak, eğitim, temizlik, ofis yönetimi ve müşteri tabanınızı geliştirmek için sistematik yaklaşımımız size kendi ev temizliği franchise'ınızla başarılı olma konusunda güven verebilir.

Ölçen bir temizlik.

İsteğinizi çevrimiçi olarak formu doldurarak gönderin

1

Kolay Çevrimiçi Planlama
Sadece Bir Telefon Yeter

Element-steps-arrow

2

Dikkatli Temizlik
Çevre Dostu Ürünler

Element-steps-arrow

3

Temizliğin Tadını Çıkarın
Etrafınız Pırıl Pırıl

7/24 Temizlik servisi. Dilediğiniz zaman arayarak şikayet ve talebiniz hakkında bize bilgi verebilir ve uygun zaman dilimi için randevu oluşturabilirsiniz. Sizler için varız.