zemin temizligi

Profesyonel zemin temizliği

Mermer temizliği ve mermer cilalaması

Günlük zemin temizliği

Parke zemin temizliği

Pvc zemin temizliği

Doğal taş zemin temizliği

Zemini yüzeysel ve derinlemesine olmak üzere, sorunsuz bir şekilde dezenfekte etmek

Zemin yüzeyinin yapısında bazı değişiklikler yaparak zemin yüzeyini lekelere ve sızıntılara karşı daha dayanıklı bir hale getirmek

 Zeminin aşınmasını engellemek ve azaltmak için gereken önlemleri almak

Sert zeminlerde kale bodur ve parke aralarındaki kir ve kötü görüntüyü tamamen ortadan kaldırmak

Eğer mekanda bir tadilat yapılmış ise ,boya ,harç gibi artıkların kaba çöplerinin toplanması

Kaba çöplerin toplanmasından sonra kalan kirlilikler için makine ve insan gücü kullanarak gerekli temizlik malzemeleriyle zeminin pürüzsüz bir şekilde temizlenmesini sağlamak

Islak zeminlerde fayansların kenarlarında bulunan derz arasında kirli görünümü gerekli ekipmanlarımızla temizleyip, beyazlatmak

 

Zemin temizliği talebinizi belirtirken detayları iletmeniz sizlerin ve bizlerin işini kolaylaştıracaktır.Uzman ekibimiz ekipman ve malzeme sizin belirttiğiniz temizlik gereksimine göre getirmektedir.

 

ZEMİN TEMİZLİĞİ

Tulu Temizlik profesyonel bir temizlik markasıdır.Tulu Temizlik evler, hastaneler gibi binalarda veya büyük şirket binalarında oluşan kir, pas sıkıntıları için size büyük bir çözüm sunuyor. Binanızda oluşan bu ve bunun gibi türlü sorun için temizlik sorununuz en kısa sürede çözümlenir. Her zemin için farklı ekipman ve temizleme ürünleri kullanılır. Bu sayede her yapıya uygun temizlik uygulanır. Temizlik işi tecrübe gerektiren bir iştir. Tulu Temizlik profesyonel  kadrosu bu konuda size büyük bir güvence verir ve profesyonel ekipmanları ile size istediğiniz hizmeti verir. Tulu Temizlik zemin temizliğinde son teknoloji özelliklerine sahip temizlik makineleri kullanır.

Tulu Temizlik sizlerin memnuniyeti için sektörde müşteri memnuniyetine önem vermek için çalışmaktadır. Her gün geçtikçe sizlerin memnuniyeti için kendimizi ve ekipmanlarımızı daha da geliştirmekteyiz. Genel misyonumuz temizlik için oluşan büyük maliyetlerinizi azaltmak amacıyla hizmetimizi size sunmaktır.

Tulu Temizlik Şirketi'nin size verdiği hizmetlerden bazıları; mermer temizliği, fayans temizliği, parke zemin temizliği, günlük zemin temizliğidir.

Tulu Temizlik parke zemin temizliği , parkenize zarar vermeyecek şekilde kullanılacak ekipmanlar ve konusunda uzman kadro ile gerçekleştirilir. Ahşap parke zeminlerin temizliği ahşap parkeye zarar vermeyecek ve estetik yapısını bozmayacak ekipmanlar ile temizlenir, havalandırılır ve kurutulduktan sonra tekrar kullanıma hazır hale getirilir. Bu sayede parkelerinizin ömrü etkilenmez ve parlak bir görünüme kavuşur.

Tulu Temizlik mermer temizliği, zamanla rengi sönen ve canlılığını kaybetmiş mermer zeminleri detaylı bir şekilde temizler ve sonrasında koruyucu bir cila ile cilalama işlemi uygular. Bu sayede mermer zemininiz hem ilk günkü canlılığına ve rengine kavuşur hem de koruyucu cila özelliği ile mermerin aşınma tehlikesini en aza indirererek mermer ömrünü olabildiğince uzatır. Böylece mermer zemin uzun sürelerce size hizmet vermeye devam eder.

Tulu Temizlik günlük zemin temizliği, belli zaman aralıklarıyla veya günlük olarak zeminleriniz için temizleme ve cilalama işlemi uygulayabilir. İş yerleriniz, eviniz, villanız, ofisleriniz veya arzu edilen her mekanınız için günlük zemin temizliği hizmetimizi vermekteyiz.

Tulu Temizlik PVC zemin konusundada size ustalık ve başarıyla hizmet sunar.PVC zemin kaplamaları son dönemlerde temizlemesi oldukça kolay olmasından dolayı çok fazla tercih edilen bir zemin kaplama türüdür.Fakat her güzelin bir kusuru olduğu gibi PVC zemin kaplamamlarınında sorunu zamanla matlaşmakta ve derz aralarında kararma görülmektedir.Tulu temizlik bu gibi sorunların önüne geçmek ve sorunları gidermek için kurduğu ekibiyle belirli periyotlar arasında sorunları gidermektedir.Tulu Temizlik uygun kimyasallar ve ışıltı temizliiği ile pvc zeminlerinizi ilk gün ki parlak ve temiz görünüme kavuşturur.

Tulu Temizlik doğal taş temizliğindede profesyonel ekipler ile sizlere en iyi hizmeti sunar.Doğal taş zeminleri dayanklılık ve görsel hoş görüntüleri nedeniyle tüm dünyada en çok tercih edilenler listesinde bulunmaktadır.Doğal taş temizliği taşın cinsine göre doğallığını muhafaza edecek belirli kimyasallar ve doğal taş temizleme ürünleri ile bakımları yapılmaktadır.Tulu Temizlik ekipleri gerekli gördükleri takdirde doğal taş zeminlere parlatıcı ürünler ile yenilenmektedir.

Tulu Temizlik profesyonel ekipleri iş yerinizi eviniz ve benzeri yerlerdeki mutfak banyo gibi yer fayans temizliğini değerli aile üyelerinizin veya çalışanların sağlığına zarar verecek çevreye ve insana zararı olan maddeleri kullanmaz.Tulu temizlik ev ve iş yerlerinizin zarar görmemesi için dikkatli ve ummalı bir çalışma gösterir.Ayrıca evleriniz ve iş yerlerinizde sadece görülen kir ve pislikleri temizlemekle kalmayarak yüzde yüz hijyenik bir ortam oluşturur.

Tulu temizlik fayans temizliği konusunda dikkat çektiği bir diğer özellik sürekli olmasıdır.Uzun müddet yapılmayan fayans temizliğini sağlamak oldukça zor ve meşakatli bir iştir.Fayans temizliğinin en önemli noktalarından birisi kullanılan temizlik malzemelerinin derz aralarını eritmemesi ve çirkin bir görünüm vermemesidir.Firmamız bu konudada size en iyi hizmeti vererek müşteri memnuniyetinizi en üst seviyede tutar.Tulu temizlik kullandığı temizlik malzemelerini her geçen gün değiştirerek sizlerin sağlını koruduğu gibi ürünlerinizin uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur.

Türkiyenin gözdesi olan inşaat sektörünün gelişmesiyle birlikte binaların,işyerlerinin ve rezidansların içerisinde kullanımdan öncesi yapılması gereken inşaat temizliği konusunda da sizlere destek olmaktadır.Ekibimiz inşaat temizliğinde ilk öen gösterdiği konu yerdeki moloz ve inşaat atıklarının temizlenerek evdeki zeminlerin çizilip kırılmasının önüne geçer.Tulu Temizlik inşaat ve renovasyon yapılmasının ardından oluşan tüm tozları derz arası ve kör ve tozların alınması zor olan noktalarada etki eder ve evinizin veya iş yerinizin hiç bir noktasınada eksiklik bırakmaz.Tulu Temizlik inşaat sonrasındaki mutfak ve banyolarınızdaki fayans temizliğinde de çok hassastır.Tulu Temizlik ilk olarak fayans üzerindeki toz ve inşaat atıklarından arındırarak derz aralarını temizler.Tulu Temizlik ekipleri bu işlemden sonra mutfak ve banyonuzda ki fayanslara özel temizlik ürünleri ile kullanımıza hazır hale getirir.

Tulu Temizlik şirketini genel olarak diğer şirketlerden ayıran işinde gösterdiği özen ve işini müşteri memnuniyetini kazanmak için gösterdiği çabadır. Özen ve çabanın tecrübe ile harmanlanması sonucu size verdiğimiz hizmet hem bizleri hem de sizleri memnun eder. Yavaş ve etkisiz bir hizmet ile sizleri endişede bırakmaz ve istediğiniz hizmet istediğiniz zamanda ve istediğiniz müşteriye olan ilgiyle Tulu Temizlik farkını gösterir.  Tulu Temizlik olarak bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.