kurs temizligi

Öğrencilerin konakladığı odaların temizliği

İdari birimde yer alan yöneticilerin kullanımında bulunan odaların temizliği

Yemekhane temizliği

Kütüphane temizliği

Çalışma ve etüt salonu temizliği

Bilgisayar salonu temizliği

İlk yardım odası/ revir temizliği

Spor salonu (varsa) temizliği

Kafeterya/ kantin temizliği

Dinlenme ve televizyon salonu temizliği

Teras (varsa) temizliği

Yemekhaneye ait mutfak temizliği

Banyo ve tuvalet temizliği

Halı ve halıflex temizliği

Yatak süngeri temizliği

Battaniye ve çarşaf temizliği

 

Yurt temizliği talebinizi belirtirken detayları iletmeniz sizlerin ve bizlerin işini kolaylaştıracaktır.Uzman ekibimiz ekipman ve malzeme sizin belirttiğiniz temizlik gereksimine göre getirmektedir.

 

YURT TEMİZLİĞİ

Hayatımızın en önemli detayları arasında şüphesiz temizlik yer almaktadır. Yaşam kalitemiz, sağlığımız ve pek çok farklı konu için temizlik oldukça önemlidir. Günlük yaşantımız ya da geleceğimiz için temizliğe dikkat etmek hem kendimiz hem de çevremizdeki insanlar için dikkat edilmesi gerekmektedir. Temiz bir ev, temiz bir çevre, temiz bir dünya şeklinde birbirini tamamlayan zincirler ile birbirine bağlı olan bu kavram insana sağlık, kaliteli yaşam ve huzur vermektedir.

Günlük yaşantımızda çok az süreler ayırarak birey olarak üzerimize düşen temizlik gerekliliklerini yapabiliriz. Ancak bunun dışında profesyonel hizmetler almadan yapılamayacak temizliklerde bulunmaktadır. Birçok farklı alan ve bölgenin temizliğinde insanlar sıkça profesyonel temizlik hizmetlerinden yardım almaktadır. Bu hizmetler insanlara gerek vakitten tasarruf gerekse sunulan hizmetin kalitesi anlamında artılar sağlamaktadır. Son yıllarda insanların bu yönde taleplerinin artması ile profesyonel hizmet adı altında temizlik sektörüne giriş yapan birçok firma bulunmaktadır. Bu durum haliyle sıkıntılı sonuçlarda doğurmaktadır. Profesyonel temizlik hizmeti alırken şirketin öncelikle araştırılması oldukça önemlidir. İşe ne kadar hakim, ne tür teknik ekipmanlara sahipler, kullanılan ürünlerin kalitesi gibi pek çok konuda dikkat edilmesi gereken unsurlar bulunmaktadır. Temizlik konusunda Tulu Temizlik Şirketi olarak profesyonel ekibimiz ile birlikte müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için müşteri memnuniyetini misyon edinmiş bir şirket olarak hazırız.

Ev ve şirketler başta olmak üzere birçok kurum ve kuruluşta profesyonel temizlik hizmetine başvurmakta ve bu kanallardan çözümler almaktadırlar. Tulu Temizlik olarak bizlerin size sunduğu birçok temizlik alanı bulunmaktadır. Bunların başlıcalarına bakacak olursak başta daire temizliği, ofis temizliği, yurt temizliği, buharlı temizlik, dış cephe cam temizliği, endüstriyel temizlik, zemin temizliği, merdiven temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, inşaat sonrası temizlik, avm temizliği, banka temizliği, toplantı salonu temizliği, otel temizliği, villa temizliği, petek temizliği ve benzeri aklınıza gelebilecek olan birçok alanda temizlik hizmeti sunmaktayız. Yurt temizliği ve çok daha fazlası için bir telefon kadar uzağınızdayız. Son teknolojiye sahip ekipmanlarımız, profesyonel eğitime sahip ekip arkadaşlarımız ve en iyi kaliteye sahip temizlik malzemelerimiz ile İstanbul da bir telefon kadar uzağınızdayız.

İstanbul gibi büyük bir metropolde en büyük dertlerin başında şüphesiz ki temizlik gelmektedir. İnsanlar için dakikaların bile önemi olan böylesine bir şehirde temizlik gerek ev, gerek ofis, gerekse büyük kurumlar için oldukça zaman harcayan yerlerdir. Bu gibi durumlarda başvurulması gereken en doğru seçenek profesyonel temizlik hizmetleridir. Örneğin yurt temizliği İstanbul gibi bir şehirde oldukça zahmetli ve zaman alan bir iştir. Bazen binlerce öğrenci kapasitesine sahip yurtlarda temizlik inanılmaz saatlere çıkan bir iş haline dönüşebilmektedir. Bu gibi durumlarda başvurulan en mantıklı hareket şüphesiz temizlik hizmetleri oluyor. Yurt temizliği İstanbul veya diğer büyük şehirlerde birçok profesyonel firma tarafından sağlanmaktadır. Ancak bu hizmetlerde de bazen müşteriler sıkıntılar ile karşı karşıya kalabilmektedir. Örneğin yapılan hizmetin kalitesinin düşük olması ya da hizmeti sunan şirketin güvenlik sorunları ortaya çıkarması gibi pek çok konuda şikayetler gündemde dönmekte. Bu gibi durumlar ile karşı karşıya gelmemek için yapılması gereken en önemli hamle mutlaka ama mutlaka hizmetin alınacağı şirketin araştırılmasıdır. Hizmet alınacak olan şirketin nerede yer aldığı, daha önce kimler ile çalışmalar gerçekleştirdiği, kullanılan ekipmanlar, kullanılan temizlik malzemeleri gibi konular araştırılmalıdır. Bir diğer önemli detayda tüm bu bilgilerin sorgusuzca sizlere iletilmesidir. Profesyonel bir çalışma gerçekleştiren, güvenilir bir şirket mutlaka bu isteğiniz doğrultusunda size referanslarını, ekipman bilgisini vb. konularda isteklerinizi iletir.

Temizlik hizmetlerinde dikkat edilmesi gereken bir diğer noktada fiyatlandırma politikalarıdır. Genel olarak toplum arasında doğru olarak kabul edilen büyük bir yanlış bulunmaktadır. Pahalı ise iyidir algısı oldukça yanlış bir düşüncedir. Net bir fiyatlandırma politikası bulunmayan bu sektörde dikkat edilmesi gereken bu konu oldukça hassastır. Yukarıda belirttiğimiz gibi profesyonel bir hizmet sunan şirket gerek diğer istekler gerekse fiyatlandırma konusunda müşteriye karşı oldukça şeffaf davranmalıdır. Fiyatlandırma politikaları neredeyse tüm şirketlerde farklıdır. Tulu Temizlik olarak temizlik hizmeti istediğiniz alanda net ve şeffaf fiyatlarımız için bize iletişim kanallarımızdan ulaşın. Örneğin yurt temizliği fiyatları şirketler arasında oldukça farklı şekillerde fiyatlandırılabilmektedir. Bir şirket bambaşka bir politika ile yaklaşırken diğer şirket bambaşka bir şekilde karşınıza çıkabilir. Ancak bu noktada fiyat bazlı olarak değil tamamen şirketin tüm sunduğu şartları göz önünde bulundurarak tercih yapılmalıdır. Yurt temizliği fiyatları konusunda şirketler uygun fiyatlar ile müşteri kitlesini çekmeye çalışmaktadır. Ancak sundukları kapsam ve kullanılan ekipman ve malzeme kalitesinin düşük olması göz önüne alındığında büyük çoğunluk ile sonuç istenilenin aksine daha kötü olmaktadır. Tüm bu durumlar karşısında bir temizlik hizmeti almak isteyen kişinin mutlaka tüm unsurları göz önünde bulundurup tüm seçenekleri tartarak karar vermelidir.

Temizlik konusunun oldukça hassas bir konu olduğu düşünüldüğünde insanların almak istedikleri hizmetlerde en üst seviyede oluyor. Son yıllarda artan talepler ile gerek İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde gerekse diğer şehirlerimizde profesyonel temizlik hizmeti sunan birçok şirket sektöre giriş yaptı. Örneğin yurt temizlik şirketleri adı altında Türkiye genelinde onlarca şirket bulunuyor. Hemen her şehir, her ilçede yer alan gerek özel gerekse devlet yurtlarının temizlenmesi konusunda hizmet sunan bu şirketler pek çok farklı alanda da hizmetlerine devam etmektedir. Temizlik şirketlerinin en çok hizmet verdikleri alanlar genellikle ofis, ev ve merdiven temizliği gibi konularda olmaktadır. Ancak bunun dışında da yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi pek çok alanda hizmet ağı bulunmaktadır. Gerek zamandan tasarruf etmek gerekse kaliteli sonuçlar alabilmek için profesyonel temizlik hizmetleri oldukça önemlidir. Profesyonel hizmetler ile evinizde yer alan ürünlerin zarar görmemesini, daha uzun ömürlü olmasını ve temizliğinin daha iyi olduğundan emin olabilirsiniz. Tulu Temizlik Şirketi olarak geniş hizmet ağımız, profesyonel ekipman ve kaliteli malzemeler ile alanında her biri eğitimli ekip arkadaşlarımızın yardımı ile temizlik hizmetlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Daha detaylı bilgi, fiyatlarımız ve benzeri konular için iletişim ağlarımız üzerinden bizlere ulaşabilir. Temizlik talepleriniz için sitemiz sağ üst köşesinde yer alan Online Temizlik Talebi bölümünde online temizlik hizmet taleplerinizi ücretsiz bir şekilde bizlere ulaştırabilirsiniz. Aklındaki tüm temizlik konuları için bir telefon kadar uzağınızdayız.