Yatak Odası Temizliği Şirketleri

Yatak " sünger " battaniye temizliği

Buharlı temizlik

Yatak örtüsünün temizliği ve değişimi

Zemin temizliği

Yatak odasında bulunan dolapların iç dış temizliği

Aynaların silinmesi

Perdelerin temizliği

Halı temizliği

Avize temizliği

 

Yatak odası temizliği talebinizi belirtirken detayları iletmeniz sizlerin ve bizlerin işini kolaylaştıracaktır.Uzman ekibimiz ekipman ve malzeme sizin belirttiğiniz temizlik gereksimine göre getirmektedir.

 

 

YATAK ODASI TEMİZLİĞİ

Temizlik; sağlığa zarar veren, insanı rahatsız eden her şeyden korunmaya yönelik alınan önlemler olarak söylenebilir. Temizliğin asıl amacı tüm yüzeylerdeki pislikleri ortadan kaldırmakla beraber bu pisliklerin farklı yerlere yayılmasını da önlemektir.

Hayata gözlerimizi açtığımız ilk günden bu ana temizlik genel olarak toplumlarda önemli bir yer edinmiştir. Temizlik günlük yaşantıda düzeni sağlamak, sağlık, estetik gibi özel nedenlerden yapılabilir. Birçok yapılış sebebi olmasına rağmen en önemli konu sağlıktır. Hijyen olmayan bir ortamda bulunmak 7’den 70’e tüm bireylerin sağlığını olumsuz yönde etkilemektedir. Günümüzde yaygın olarak görülen hastalıkları göz önünde bulunduracak olursak, hastalıkların varoluş sebepleri arasında hijyen eksikliğini ilk sırada görmemiz mümkündür.

Günlük yaşantımızda temizliği her koşulda görmek isterken kişisel temizliğimize ve barındığımız yerlerde hatta birçok insanın özel alanı olarak gördüğü yatak odalarında temizliğe dikkat etmemek çok zıt davranışlar olur.

 

Yatak odalarında kirlilik nasıl oluşur?

Tabiatta bulunan taş, toprak, kaya, kum ve benzer maddelerin rüzgar ve yağmur gibi etkenlerle küçük zerreler haline gelerek, atmosfere karışan ve sonra da uygun bulduğu zeminlere inerek oralarda tabakalar ve kirler meydana getiren maddelere toz denir.

Vücudumuz uyku esnasında cilt yeniler beraberinde ölü deri atar, terleriz, saç teli ve kıllarımız dökülür, kumaşlardan parçacıklar dökülür, buna bağlı olarak tozlanmalar artar. Bu tarz oluşumlar yatak odasında bakterilerin beslenmesine olanak sağlar ve hijyen seviyesinin düşmesine neden olur. Bu tip durumlar tozdan kaynaklı solunum problemleri, ciltte sivilcelenme gibi insan sağlığını olumsuz yönde etkileyen sonuçlar doğurabilir.

Bu yüzden yatak odalarında düzenli olarak ve profesyonel bir şekilde temizlik yapılmalıdır. İşte bu esnada devreye Tulu Temizlik giriyor.

 

Neden bizi tercih ediyorlar?

Öncelikle sizin güvenliğiniz en önemli konu olduğu için kurumsal şirketler tercih edilmelidir.
Çalışmadan önce düşündüğünüz şirketin ne kadar güvenilir olduğunu araştırmalısınız çünkü sizler için çok özel olan yerlere de girileceği göz önünde bulundurulmalıdır.

Şirketin daha önce kimlerle ya da hangi kurumlarla çalıştığına, referanslarına ve şu anda kimlerle çalıştığını araştırmalısınız.

Çalışmayı düşündüğünüz şirketle görüşme yapıp, size karşı tutumlarını mutlaka gözlemlemelisiniz.

Biz İstanbul’da sizler için sürekli ve düzenli olarak çalışıyoruz. Sizlere bir telefon ya da mail kadar da yakınız.

Hakkımızda

Yatak odalarınızda düzenli temizlik, bakım ve hijyen önemlidir. Size en iyi hizmeti vermek için çabalıyoruz. Tulu Temizlik olarak önceliklerimiz en iyi hizmet, en uygun fiyat ve en hijyenik ortamı sunmaktır.

Tulu Temizlik olarak güven ilişkisine dayalı profesyonel bir ekiple çalışmaktayız. Firmamız doğa dostu ürünler ile sizin yorulmanıza gerek kalmadan birçok çeşit temizleme yöntemleri ve ekipmanlar yardımıyla yatak odanızı pırıl pırıl hale getiriyor.

*Üst seviye hizmetimizle şimdiye kadar binlerce temizlik işlemi yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz.

*Müşterilerimizin hizmetimizden memnun kalması bizim bir numaralı önceliğimizdir. %100 güven ilişkisi içerisinde bir defaya mahsus değil devamlılık odaklı işimizi yapıyoruz.

*En iyi hizmet ve en uygun fiyat politikamızla beraber kendi evimizi temizliyormuşçasına sizlere de değer veriyoruz.

*Sadece görünür kirleri temizlemiyoruz, görünmeyen bölgelerdeki kirleri de temizliyoruz.

*Beraber çalıştığımız yerlerin temiz olması müşterilerimize verdiğimiz değerin en büyük göstergesidir.

*Doğru temizlik araçları kullanıyoruz.

Tulu Temizlik olarak uzman ekibimizle hızlı ve kesin çözüm sunmayı garantiliyoruz. Profesyonel ekibimiz hızlı ve problemleri çözmeye yönelik çalışmaktadır. Hem temizliğe ayırdığınız fazlaca saatleri azaltabiliyorsunuz hem de temizlik yapmayı yorucu bir iş olmaktan çıkarabilirsiniz. Ayrıca firmamız aracılığıyla zamandan ve enerjiden tasarruf etmenizle birlikte evinizin daha derli toplu ve daha hijyenik olmasını sağlayacaksınız. Bununla birlikte yaşam kalitenizdeki artışı da hissedeceksiniz.

Şirketimiz kendi alanında ihtiyaç duyulanın üzerinde profesyonel ve kaliteli bir hizmet anlayışı, güvenilir, yeniliği seven, sürekliliği hedefleyen, rekabetçi, sorumluluk sahibi, sektörde öncü, her türlü talebi karşılayabilen, dürüst bir çalışma prensibine sahiptir.

Temizliğinizi bize bırakın zamanınız size kalsın…

7/24 güvenilir ve eğitimlerini tamamlamış profesyonel temizlik ekibimizle bu süreci çözüyoruz. Bize istediğiniz zaman ulaşabilir profesyonel yatak odası temizliği hakkında bilgi alabilirsiniz.

TEMİZLİĞİ SEVİYORUZ VE İŞİMİZİ EVRENSEL TEMİZLİK KURALLARINA GÖRE YAPIYORUZ.