Yat Temizliği

Kaptan köşkünden, kameralar, merdivenler, telsiz, mutfak temizliği

Ahşap, deri, cam, pvc, plastik kaplama, halı, nikelaj kaplama temizliği

Yat halı ve halıflex temizliği

Yat koltuğu yıkama

Yat zemin temizliği

Yat perde silimi

Yat buharlı temizliği

Yat güverte temizliği

Yat vakumlu temizlik

 

Yat temizliği talebinizi belirtirken detayları iletmeniz sizlerin ve bizlerin işini kolaylaştıracaktır.Uzman ekibimiz ekipman ve malzeme sizin belirttiğiniz temizlik gereksimine göre getirmektedir.

YAT TEMİZLİĞİ

Tulu Temizlik 2009 yılından beri sürdürdüğü temizlik hizmetlerinin içerisinde profesyonel olarak “Yat Temizliği” ve “Tekne Temizliği” de yapılmaktadır. Evinizde veya marinada profesyonel yerde tekneleriniz için temizlik hizmeti veriyoruz.

Firmamızın deneyimli ve profesyonel ekipleri mevsimlik ve günlük temizlik hizmetleri sunar. Yat temizliği alanında deneyimli personelimiz ihtiyaçlarınıza göre yatınızın iç ve dış temizliğini ve rutin kontrollerini yapmaktadır. Denizdeki eviniz olan yatınızın temizliği konusunda Tulu Temizlik en üstün hizmeti sağlamaktadır.

Yat ve Tekne Temizliği İstanbul projemizde İç Temizlik ve Dış Temizlik olarak ikiye ayrılan çalışma sistemimiz bulunmaktadır.

İç Temizlik Projelerimizde yat ve teknelerinize; tuvalet temizliği, detaylı mutfak temizliği, Çamaşırhane hizmeti, toz alma ve vakumlama, drenaj ve sintile temizleme, halı temizleme, döşeme temizleme, kuru temizleme, yatak temizleme, mermer temizleme ve parlatma hizmetlerini veriyoruz.

Dış Temizlik Projelerimizde ise; güverte temizleme, dişli kontrolünü döndürme, paslanmaz metal temizleme hizmetlerini sağlıyoruz.

Yat ve Tekne Temizliği Projeleri Hizmetleri

Firmamız özel ekipmanları ile yatlar için en iyi halı temizlik hizmetini vermektedir. Yatınız ister şahsi olsun ister ticari amaçlı olsun temiz halı ve döşemelere sahip olmak zorundadır. Özel halı temizleme işlerinizi Tulu Temizlik, profesyonel kadrosu ile gerçekleştirmektedir.

Tulu Temizlik ’in Yat Temizlemedeki Farkı Nedir?

Neden yat temizliği için bize başvurmalısınız? Müşterilerimizin ihtiyaçları bizim ilk önceliğimizdir.

  • Yat temizliğinizi programlamak için ekip liderlerimiz sizinle programlama yapıyor.
  • Tüm tekne ve yat temizliğiniz için detaylı bir inceleme yapıp işin ne kadar süreceğini sizinle programlıyoruz.
  • Profesyonel çalışanlarımız ile her türlü yat ve tekne temizliği İstanbul ilinde 2009’dan beri tarafımızdan yapılmaktadır. Yatlarınızda bulunabilecek her türlü halı çeşidi ve malzeme temizliği konusunda yıllardır çalıştığımız için bu işte tecrübemiz oldukça fazladır. Her türlü halı ve döşemenizi nasıl temizleyeceğimizi ve koruyacağımızı biliyoruz.
  • Ön analiz ve keşif sürecimiz ücretsizdir. Size farklı fiyatlandırmalar sunarak en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

 

Yat ve Tekneler İçin Döşeme Temizliği

Yat ve teknelerinizdeki döşemelerinizin tertemiz olması aileniz, arkadaşlarınız, misafirleriniz ve ekibiniz için önemlidir. Tulu Temizlik döşeme temizleme uzmanları, mobilyalarınızın temizliği ve bakımı konularında uzmandır.

  • Döşeme temizliği talepleriniz için uzman takım liderlerimizi yatınıza veya teknenize gönderiyoruz.
  • Kanepeleri, döşemeli sandalyelerinizi, minderleri ve dekoratif yastıkları temizliyoruz. Döşemeli duvar ve tavan panelleri de temizlik hizmetimiz içinde yer alıyor.

Amacımız sizleri profesyonel hizmet ve detaylara gösterdiğimiz özenle memnun etmektir.

İç mekanda olduğu kadar dış mekan mobilyalarınız ve döşemeleriniz için de profesyonel kadromuz uzman temizlik yapmaktadır.

Kuru Temizleme- Yatınızın Hassaslarını Koruma

Yatınızı döşemek için kullandığınız eşyalar, yatınız veya teknenizin kendisi kadar önemlidir. Yatlarınız için uzman kuru temizleme kadromuzun hassas eşyalarınızı temizlemesi önemlidir. Tulu Temizlik her türlü giysi, nevresim, tekstil ile çalışma konusunda 2009 yılından beri tecrübelidir.

Yatlarda Yatak Temizleme

Sizin ve misafirlerinizin konforu için yatınızda bulunan yaşam alanlarının temiz olması son derece önemlidir. Yataklardan leke çıkarma ve temizliklerinin yapılması konusunda uzman kadromuz sizlere arzu ettiğiniz temizliği sağlamaktadır. Yatak temizleme sistemi olarak yüksek frekanslı, turbo emme ve UV temizliği kombinasyonunu kullanıyoruz. Bu derin bir temizlik elde etme ve toz akarlarının yok edilmesini tamamen temizlemenin en iyi yoludur. Yatak temizleme sitemimiz aynı zamanda yatağın içine hapsolmuş kötü kokuları da yok etmektedir. Yatak ve yatak yüzeylerini kir ve leke çıkarma işlemine tabi tuttuğumuz için tekrar mükemmel görünmelerini sağlıyoruz.

Mermer Temizleme ve Parlatma

Doğal taş kullanımı pek çok yat için ideal olmaktadır. Çok dayanıklı olsa dahi mermer ve granit gibi taşlar zamanla donuk ve mat bir görünüme sahip olabilir, lekeleri emer ve rengi değişebilir. Bu durumun oluşmaması için Tulu Temizlik mermer temizleme ve parlatma kadrosuna güvenebilirsiniz.

Yat Perdeleri Temizliği

Yat ve teknenizdeki pencerelerin zarafeti yatınızın genel görünümünü çok fazla etkilemektedir. Kusursuz pencere ve perde temizliği, tarzınız konusunda ayrıntınızı belli eder. Tulu Temizlik perde ve pencelerinizdeki tüm sert ve zorlu lekeleri temizleyerek alerjenleri yok eder.

Yat Temizliğinde Genel Giderler, Tavanlar ve Duvarların Temizliği

Yatınızın duvar kısımları ve tavanları eğer kumaş döşemeli ise başvuracağınız adres Tulu Temizlik olmalıdır. Yat genel giderleri, mikrofiber döşemelerin temizliği, duvar ve tavan süslemelerinde kullanılan diğer kumaşların temizlenmesi Tulu Temizlik tarafından yapılmaktadır.

Yat temizliği İstanbul ve Tekne temizliği İstanbul fiyatlarımızı öğrenmek için bizleri 0216 470 70 79 nolu telefonlarımızdan arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir