villa temizligi istanbul

Oda ve salon temizliği

Camların ve pencere doğramalarının silimi

Lamba, priz, avize, tablo, çerçeve,rafların, süpürgeliklerin temizliği

Halı süpürülmesi (istenirse yıkanması)

Mobilya ve koltukların temizliği (istenirse yıkanması)

Bütün kapıların temizlenmesi, uygunsa buharla temizliği

Parke olan yerlerin nemli mop ile silinmesi

Sert zemin alanların ıslak vakum makinesi ile temizliği

Mutfak temizliği

Fayanslar ve seramik alanların silinerek temizlenmesi

Dolap ve çekmecelerin boşaltılarak iç ve dış temizliği yapılması

Aspiratör, fırın ve civardaki yağların etkili yağ çözücü kimyasallarla temizlenmesi

Lavabo, banyo ve tuvalet temizliği

Küvet, jakuzi, duşa kabin, lavabo ve tuvaletin ovulup parlatılması

Bahçe temizliği

Bahçede bulunan yaprak ve çöpler toplanırlar ve seramik alanların silinerek temizlenmesi

Kış bahçesi, çardak, sandalye ve masa silimi işleri yapılır

Havuz kenarı saniter alan temizliği yapılır (istenirse havuz temizliği)

Villa temizliği talebinizi belirtirken detayları iletmeniz sizlerin ve bizlerin işini kolaylaştıracaktır.Uzman ekibimiz ekipman ve malzeme sizin belirttiğiniz temizlik gereksimine göre getirmektedir.

 

VİLLA TEMİZLİĞİ

Tulu Temizlik şirketi, villa temizliği düzenli olarak veya detaylı olarak tek seferlik temizlik hizmetini siz değerli müşterilerimize vermekteyiz. Villa temizliği uzmanlık isteyen bir temizlik türü olarak, villanın büyüklüğü metre kareye oranla doğru personel sayısı ile yapılmalıdır.  İstanbul villa temizlik şirketi arıyorsanız, doğru adrestesiniz, Tutlu Temizlik şirketi olarak ekipman kalitesi hem de bilinçli ekip desteği ile birlikte hizmetinizdeyiz.

Villalar gerçekten modern olarak bir yaşam alanı olmaya devam etmektedir. Oldukça geniş bir çevre alan ve temizliği oldukça zor ve meşakkatli olan villalar için, firma olarak gerçekten önemli çözümler sunmaktayız. Profesyonel ekibimiz detaylı ve sağlıklı temizlik konusunda çok bilinçli bir şekilde çalışmaktadır. Yaşam alanınız temizliği ise insanların oturup yaşam sürdüğü ortamlarda ferahlık göstergesi olarak dikkat çekmektedir.

Sağlık ve hijyen kurallarına çok dikkat eden firmamız, özellikle titizlik konusunda detaylı çalışmalarla birlikte villa temizliği konusunda size yardımcı olmaya devam etmektedir. Villa gibi gerçekten gösterişli yaşam mekânlarında mükemmel bir temizlik hizmeti veriyoruz. Hem ekipman kalitesi hem de bilinçli ekip desteği ile birlikte, villa temizliği konusunda gerçekten son dönemlerin en çarpıcı hizmetlerini sizin için sunmaktayız.

Tulu Temizlik , İstanbul'da lider bir villa temizlik şirketi olarak,  profesyonel temizlik çözümleriyle hizmet vermektedir. İstanbul villa temizliği için en yüksek standartta ev temizliği hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Nitelikli, deneyimli ve güvenilir ekibimiz ile hizmetlerimiz hızlı ve verimli çalışarak hayatınızı kolaylaştırır. Villa temizlik  şirketleri arasında en iyi hizmeti sunmak için Tulu Temizlik ekibimiz villanızın her köşesini tamamen hijyenik bir şekilde temizlemek hizmeti sunmaktayız. Sağlığınız için çeşitli mikrop ve hastalıklardan korumak için toksik olmayan kimyasallar ve çevre dostu temizleme yöntemleri ile villa temizliği hizmeti yapmaktayız.

Villa Temizliği Önemi

Villa Temizliği insan sağlığı ile yakından ilgilidir. İnsanların temiz olmayan evlerde yaşaması sağlıklarını olumsuz etkileyebilmekte ve çeşitli hastalıklara sebep olabilmektedir.

İstanbul Villa temizliği yapılırken jakuzi, banyo, tuvalet gibi yerlerde bakteri bulaşma olasılığı çok yüksek olduğundan hastalık kapma olasılığı yüksektir. Tulu Temizlik ekibi olarak bunun bilincinde olarak dikkatli ve detaylı bir şekilde anti bakteriyel ürünleriyle steril hale getirmekteyiz. Bu şekilde hijyenik bir ortam oluşturmaktayız. Villalardaki musluklar, dolaplar gibi kısımların da temizliğine dikkat etmekteyiz. Ayrıca özellikle villa temizliği sırasında dolapların temizliğinin ardından kurulama işlemi önemli olduğundan bunu dikkate alarak yapmaktayız.

Bu işlem, dolap boyalarının kabarmasını önlemektedir. Dış mekana da dikkat edilmelidir. Villanın havuzu, bahçesi, oturma alanları ile yürüme yollarına özen gösterilmelidir. Villanın bahçesi temizlenirken atıklar toplanmalıdır. Ayrıca gerektiğinde çiçeklerin, ağaçların ve çimlerin bakımı yapılmalıdır. Havuzların temizliğinin de periyodik olarak yapılması önemlidir. Temizlik personelinin de bilgili ve tecrübeli olması gereklidir. Profesyonel temizlik desteği ile sağlıklı ve temiz villalarda oturmak mümkün olmaktadır.

Tulu Temizlik, villaları derinlemesine temizlemekte, boş villalarda avizeden dolaplara, balkonlardan tuvaletlerine, bodrumdan, havuza kadar tüm detaylara özenle dezenfekte etmektedir. Villa temizliği detaylı bir işlemdir ve camları yüksekte olan villaların temizliği için uygun teçhizat kullanılmalıdır.

Villa temizliğinde bu güne kadar memnun ettiği müşterileri ile adını duyurmuş olan Tulu Temizlik, villa temiz firmaları arasında bu noktada en iyi tercihiniz olabilir. Villa temizliği hizmeti hususunda sizlere deneyimli ve profesyonel ekipleri ile hizmet sağlayacak olan firmamız kullandığı kaliteli temizlik ürünleri ile de yuvanızın hiçbir köşesine zarar vermeyecektir. İstanbul villa temizliği ve daha pek çok temizlik hizmeti hususunda etkili, uzun süreli ve profesyonel işler yapan firmamız sizin için de en ideal çözüm olacaktır.

Villa Temizliği Nasıl Yapılır?

Villa temizliği öncelikli olarak genel bir toz alma ve makine ile temizlik yapılır. Bununla beraber eşyalar üzerindeki birikmiş toz ve kirler, uzman ekiplerin çalışması ile birlikte tamamen ortadan kaldırılır. Her zaman kabiliyetli ve her zaman emniyetli çözüm oluşturan Tulu Temizlik şirketimiz ve ekiplerimiz, temizlik konusunda gerçekten size yardımcı olmaya devam etmektedir. Göz kamaştırıcı bir yaşam mekânı olan pek çok farklı villa için, temizlik konusunda mükemmel hizmetler ortaya koymuş durumdayız.

Hem pratik hem de güvenilir bir temizlik sistemi ile birlikte bu yaşam mekânlarında, gerçekten etkili bir çözüm oluşturmaya devam ediyoruz. Kendine güvenen ve bilinçli performansı ile düzenli çalışan ekiplerimiz ve personelimiz, aynı zamanda kullandığımız malzemeler ile birlikte mükemmel bir sonuç oluşturmaya devam etmektedir.

Villa Temizliği İçin Uygun Fiyat Teklifler

Villa temizlik konusunda son derece profesyonel bir yapıya sahip olan uzman ekiplere sahibiz. Bakım ve sağlık konusunda attığımız adımlarla birlikte önemli bir çözüm oluşturmaya devam ediyoruz. Emniyetli, güvenilir ve modern temizlik konusunda yıllardan beri firma olarak çok önemli çalışmalara imza atmış durumdayız. Villa temizliği için villa temizlik fiyatları konusunda uygun teklifler ile birlikte size yardımcı olmaya devam ediyoruz. Sağlıklı ve modern yöntemlerle birlikte temizlik konusunda gerçekten profesyonel bir gelişim göstermiş durumdayız. Her türlü temizlik için, bizim firmamıza güvenebilirsiniz ve villa temizlik fiyatları konusunda uygun fiyat tekliflerini bizden talep edebilirsiniz.

Villa Temizliğini Nasıl Yapıyoruz?

Oda Ve Salon Temizliği

Her evde buharlı makina, ıslak-kuru vakum ve ve ince toz alıcı alet kullanılır.

Camların ve pencere doğramalarının silimi yapılır.

Lamba, priz, avize, tablo, rafların temizliği.

Kapıların silinmesi.

Mobilya ve koltukların temizliği (istenirse yıkanması).

Bütün kapıların silimi, uygunsa buharla temizliği.

Parke olan yerlerin ıslak vakum makinasıyla temizliği.

Mutfak Temizliği

Fayanslar ve seramik alanların  silinerek temizlenmesi.

Dolap ve çekmecelerin boşaltılarak iç ve dış temizliği yapılması.

Aspiratör, fırın ve civardaki yağların etkili yağ çözücü kimyasallarla temizlenmesi.

Kapı, pencere camları, doğramalar silinmesi.

Buzdolabı, bulaşık makinası ve fırın gibi beyaz eşyaların çekilerek alt temizliğinin yapılması.

Fırın ve buzdolabı iç temizliği yapılır.

Lavabo, Banyo ve Tuvalet Temizliği

Banyoda bulunan dolapların iç dış temizliği.

Küvet, jakuzi, duşakabin ve tuvaletin temizliği.

Ayna ve camlı bölgelerin parlatılması.

Yerlerin ıslak-kuru vakum makinasıyla veya mopla silimi.

Fayans bulunan alanlarda duvar silimi.

Bahçe Ve Havuz Temizliği

Bahçede veya villa havuzlarında bulunan yaprak ve çöpler toplanırlar ve seramik alanların  silinerek temizlenmesi

Çardak, sandalye ve masa silimi yapılır.

Villa Temizliği alanında'da Hizmet veren firmamız bu alanda kendini kanıtlamış müşteri memnuniyetini kazanmış sektöründe önde gelen bir firma olma özelliğini taşımaktadır.