tasinma sonrasi temizlik

Taşınma ofis temizliği

Taşınma ev temizliği

Taşınma iş yeri temizliği

Taşınma mağaza temizliği

Taşınma fabrika temizliği

Taşınma depo temizliği

 

Taşınma temizliği talebinizi belirtirken detayları iletmeniz sizlerin ve bizlerin işini kolaylaştıracaktır.Uzman ekibimiz ekipman ve malzeme sizin belirttiğiniz temizlik gereksimine göre getirmektedir.

 

TAŞINMA TEMİZLİĞİ

Taşınmak başlı başına zor bir iştir. Tüm eşyaların bir yerden başka bir yere taşınmasının yanında, taşınacağınız yerin ve de titizlikle temizlenmesi gerekir ki bu da taşınma işinin en zorlu aşamalarından biridir. Çünkü bu tür bir genel temizlik çok fazla zaman ve emek ister. Kimi zaman taşınacağınız mekan, inşaatı yeni bitmiş bir yer olabilir. Bu durumda inşaat kalıntılarını (kurumuş harç, derz fazlalıkları, moloz yığınları vs.) temizlemek için profesyonel bir temizlik gerekir. Kimi zaman ise daha önce kullanılmış bir mekana taşınıyor olabilirsiniz. Böyle bir durumda ise tüm mekanın titizlikle temizlenmesinin yanı sıra banyo-tuvalet, mutfak temizliği, fayans temizliği vb. de çok önemli olacaktır. Taşınma öncesinde çok aşamalı olarak temizlik yapılır. Taşınılacak ofis, daire, işyeri vs. derinlemesine temizlenmelidir. Dolayısıyla taşınma temizliği her açıdan zorlu bir iştir ve bu işi tek başınıza halletmek size çokça zaman kaybettirecek ve sizi çok yoracaktır.

Tam da bu noktada, hem zamandan tasarruf etmeniz hem de fiziksel olarak yorulmamanız için Tulu Temizlik devreye girer. İşinde profesyonel ekiplerimiz taşınacağınız mekanı teknolojik imkanları ve alanının en iyisi ekipmanları kullanarak son derece titizlikle temizler. Taşınma temizliğinin çok aşamalı bir iş olduğundan bahsetmiştik. Tulu Temizlik Şirketi’nin bu aşamaları nasıl özenle gerçekleştirdiğine bakalım:

Taşınma Temizliği Nasıl Yapılır?

Tulu Temizlik taşınacağınız mekanın her zerresini uygun temizlik gereçleri ve zarar vermeyen hassas ürünler ile temizler. Yeni bir daireye, ofise, rezidansa vs. taşınıyor olabilirsiniz. İşinde profesyonel kadrosu ile Tulu Temizlik her türlü mekanı büyük bir titizlikle temizler.

Taşınacağınız mekan inşaattan yeni çıkmış ve hiç kullanılmamış bir mekan da olabilir. Ancak bu konuda da Tulu Temizlik’e güvenebilirsiniz çünkü alanında uzman ekiplerimiz böylesi bir mekanda öncelikle inşaat artıklarını ortadan kaldırarak işe başlar. İnşaattan kalmış moloz yığınlarının cam, kapı, ve yer yüzeylerine zarar vermemesi için öncelikle onlar ortadan kaldırılır. Daha sonra tüm mekan en ince ayrıntısına kadar temizlenir.

Kapılar, camlar, balkonlar, mekanın tüm yüzeyleri Tulu Temizlik Şirketinin uzman kadrosu tarafından her yüzeye uygun temizlik ekipmanı ile yüzeylere hiçbir zarar vermeden temizlenir. Tulu Temizlik, işinde uzmandır ve yaptığı işin en iyisi olmak için temizlik yöntemlerini iyi bilir.

Taşınma temizliğinde fayans temizliğinin öneminden bahsetmiştik. Gerek inşaat kalıntılarının gerekse yağ kalıntılarının fayanslardan titizlikle temizlenmesi gerekir, ki bu kirler temizlenmesi zor, uğraştırıcı kirlerdir. Tulu Temizlik her iki türden kirle de hakkıyla baş ediyor ve banyo, tuvalet ve mutfak fayanslarınızı çizmeden, derzlerine zarar vermeden temizliyor. Buna ek olarak parlak görünüm kazanmalarına da özen gösteriyor.

Taşınma temizliğinde en az fayanslar kadar önem arz eden bir diğer alan ise yüzey temizliğidir. Zeminler mermer veya doğal taştan oluşabilir, yahut ahşap/parke olabilir. Tüm zemin türlerinin temizliği, yüzeye zarar vermeden yapılmalı ancak aynı zamanda inatçı kirlerde de etkili olmalıdır. Tulu Temizlik bu iki şartı da yerine getiriyor ve her türlü zemini en uygun biçimde temizliyor.

Tulu Temizlik Şirketinin profesyonel kadrosu mermerleri ve doğal taş zeminlerini uygun kimyasallar ile temizleyerek zemine zarar vermez; derz aralarını eskitmez ve -varsa- kararmış görünümün de önüne geçer. Bu tarz zeminler zamanla eski ışıltısını kaybeder ve mat bir görünüm kazanır ancak Tulu Temizlik mermer zeminlerinizi temizledikten sonra koruyucu cila uygular. Böylelikle mermer zemin eski parlaklığına ulaşır ve aşınma tehlikesi en aza indirilmiş olur.

Taş zeminlerin yanı sıra taşınacağınız ev, ofis veya işyerinde ahşap parke zeminler de olabilir. Böylesi zeminler de oldukça hassastır ve çizilme, kabarma yapabilir. Tulu Temizlik bu konuda hassas kadrosu ve ürüne zarar vermeyen ekipmanı ile evinizin parkelerini temizleme, havalandırma, kurutma gibi belli aşamalardan geçirerek temizler. Böylelikle parkelerde oluşabilecek kötü görünümün önüne geçer ve mutlak temizlik sağlar.

Şayet daha önce kullanılmış bir daireye taşınıyorsanız mutfak dolaplarının; banyoda lavabo, duşakabin, klozet gibi eşyaların titizlikle temizlenmesi gerekir. Tulu Temizlik inşaat kirini temizlemede usta olduğu kadar; kullanılmış eşyalarda zamanla oluşan yağ, kir, pas lekelerinin de üstesinde gelmekte uzmandır. Mutfak dolapları, yüzeyi göz önünde bulundurularak uygun ekipmanlarla temizlenir ve kullanılacak duruma getirilir. Bunun yanı sıra banyoda kullanılan eşyalar da profesyonel ekibimiz tarafından özenle temizlenir. Fazla kullanılmanın etkisiyle lavabo ve duşakabin yüzeylerinde oluşan yağ lekeleri, hasar oluşturmadan temizlenir ve zamanla oluşmuş mat görüntü ortadan kaldırılır. Alaturka ve alafranga tuvaletler uygun temizleyiciler sayesinde dezenfekte edilir. Bu sayede mutfak ve banyo-tuvalet hiç kullanılmamış gibi tertemiz olur.

Neden Tulu Temizlik?

Tulu Temizlik Şirketi zemin temizliği, perde temizliği, buharlı temizlik, petek temizliği… vs. gibi birçok alanda temizlik hizmeti sunduğu gibi taşınma temizliği alanında da profesyonel bir hizmet sağlamaktadır. Taşınma temizliği yukarıda belirtildiği şekilde uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir ve temizlenen daire, ofis, işyeri en kısa süre içinde müşterimize teslim edilir. Tulu Temizlik ekibi, alanında uzman kişilerden oluşur ve temizlik en iyi şekilde yapılır.

Kurumsal bir şirket olan Tulu Temizlik’i diğer şirketlerden ayıran özellikleri müşterilerine en kaliteli hizmeti uzman bir kadro tarafından, rakiplerine nazaran uygun fiyatlar ile sunmasıdır. Çokça zaman, emek ve uzmanlık isteyen temizlik gibi zorlu bir konunun her alanında Tulu Temizlik Şirketi profesyonel ekibi ile yüksek kalitede hizmet sunmayı amaçlar.

Tüm bunların yanı sıra temizlikte kullanılacak ekipmanlar özenle seçilmelidir, aksi taktirde belli sağlık problemleri oluşabilir. Ancak Tulu Temizlik diğer konularda olduğu gibi bu konularda da titiz davranarak sağlık açısından problem teşkil etmeyen temizleyicileri kullanır. Böylelikle alerjik temelli oluşabilecek sağlık sorunlarının da önüne geçmiş olur.

Yukarıda bahsedildiği üzere temizlik, çok aşamalı ve zorlu bir iştir. Dolayısıyla işini iyi yapan kimseler tarafından yapılmalıdır. Eğer siz de ofisinizden, evinizden, iş yerinizden taşınacaksanız ve yeni taşınacağınız yerin alanında uzman kişiler tarafından temizlenmesini istiyorsanız Tulu Temizlik ile her zaman iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz tarafından detaylı bir şekilde bilgilendirilir ve en iyi hizmet sunulması konusunda gerekli özen gösterilir.