tasinma temizligi

Taşınma sonrası ev temizliği

Taşınma sonrası ofis temizliği

Taşınma sonrası bina temizliği

Taşınma sonrası site temizliği

Taşınma sonrası işyeri temizliği

Taşınma sonrası mağaza temizliği

Taşınma sonrası depo temizliği

Taşınma sonrası fabrika temizliği

 

Taşınma sonrası temizlik talebinizi belirtirken detayları iletmeniz sizlerin ve bizlerin işini kolaylaştıracaktır.Uzman ekibimiz ekipman ve malzeme sizin belirttiğiniz temizlik gereksimine göre getirmektedir.

 

TAŞINMA SONRASI TEMİZLİK

Taşınma Sonrası Temizlik/Taşınma Sonrası Temizlik İstanbul/Taşınma Temizlik Şirketleri

Taşınma Sonrası Temizlik

Yaşam sürecinde insanlar evlerinde, ofislerinde ya da daha büyük işletmelerinde değişiklik yapma ihtiyacı hissetmektedirler. Bu ihtiyaçlar kimi zaman zorunluluktan kaynaklanmakta kimi zaman ise kişisel isteğe bağlı olarak doğmaktadır. Zorunluluktan çıkan taşınma süreçleri içinde bulunulan mekânların kullanılamaz hale gelmesi, mekânların aşırı yıpranma görmesi ya da insan sağlığını tehdit edecek şekilde uygunsuz bir yapıda bulunması gösterilebilmektedir. Bunun yanında kişisel isteğe bağlı olarak alınan taşınma kararlarında ise insanların daha iyi standartlara sahip mekânlarda bulunmak istemeleri, daha düşük standartlarda bulunma düşüncesi, vakit geçirilen ortamda değişiklik ihtiyacı hissedilmesi ya da daha küçük yapılarda bulunma isteği sayılabilmektedir. Taşınma nedeni her ne olursa olsun bu deneyimi yaşayan kişiler öncelikle vakitlerini geçirecekleri yeni yapılarının temiz olmasına özen göstermektedirler. Bu yapılar ev olduğunda bireyler bütün hayatlarını geçirecekleri ve tüm faaliyetleri gerçekleştirecekleri ortamların doğal olarak temiz olmasını beklemektedirler. Ev dışında işyeri taşınmalarında da gün içerisinde saatlerce vakit geçirilen ve birden fazla insanın bulanacağı ortamların temiz olma ihtiyacı yine olağan bir biçimde doğmaktadır.

Taşınma işleminin ardından düzen oluşturulması ve belirli bir süre geçene kadar düzenin oturtulması oldukça zordur. Birtakım alanların temizlenme süreci gerçekleştirilse de zamanla parça parça gelen eşyalar ve yeri değiştirilen eşyalar tam anlamıyla temizliğin yapılmasına imkân vermemektedir. Aynı zamanda süreç içerisinde taşınılan ortamda parça parça yapılan tadilat ve onarım işlemleri sonucunda da eşyalar ve bulunulan mekân sürekli temizlik ihtiyacını taşımaktadır. Bu noktada adını duyuran ‘‘Tulu Temizlik’’ taşınma sonrası temizlik hizmetinde sektörde öncü olmaktadır. Çeşitli sebeplerden ötürü taşınma durumunda kalan kişilerin temizlik ihtiyaçlarını müşteri memnuniyet ve beklenti çerçevesinde gerçekleştirmektedir. Firma taşınma sonrası temizlikte mekân türüne göre doğru stratejiler doğrultusunda hizmet sürecini başlatmaktadır. Mekân bilgisine ulaşan kuruluş profesyonel ekip çalışanlarını taşınma sonrası temizlik yapılacak yere yönlendirerek belirli adımlar çerçevesinde işlem sürecini sağlamaktadır. Uzman ekip çalışanları her mekânın türüne, büyüklüğüne, temizlik ihtiyaç oranına göre çalışma planlamasını yapmaktadır. Oluşturulan çalışma planı tamamen müşteri odaklı düşünülerek eşyalara ve yapıya zarar verilmeden doğru malzemeler ile hayata geçirilmektedir.

Taşınma Sonrası Temizlik İstanbul

Taşınma sonrası temizlik hizmetinde dikkat edilmesi gereken belirli hassasiyetler mevcuttur. Bu hassasiyetler içerisinde öncelikle işinden anlayan uzman ekip çalışanlarının bu hizmeti gerçekleştirme gerekliliği gelmektedir. Aksi takdirde temizlik hizmeti alan müşteriler için istenilen verim alınamayacaktır. ‘‘Tulu Temizlik’’ tecrübeli, deneyimli ve işinde profesyonel ekip çalışanlarıyla birlikte ilk günden beri yoluna devam etmektedir. Bu noktada beklenilen verim firma tarafından güvenle karşılanmaktadır. Taşınma sonrası temizlik esnasında dikkat edilmesi gereken bir diğer durum ise ortama göre hareket edilmesi ve en kısa süre içerisinde detaylı bir temizlik yapılmasıdır. Taşınma sonrası temizlik İstanbul ili içerisinde faaliyet gösteren ‘‘Tulu Temizlik’’ hizmet süresinde zamana önem vererek en doğru temizlik yöntemini uygulamaktadır. Taşınma sonrasında temizlik hizmetinde eşyalar ve ortam inşasına uygun temizlik malzemelerinin kullanılması oldukça önemlidir. Uygun kullanımı gerçekleştirilen eşyalar ve yapılar üzerindeki kimyasallar hasar vermeden arınma sağlayacaktır. Aynı zamanda temizlenen eşya ve yapıların ulaşılabilecek en temiz halleri elde edilecektir. Taşınma sonrası temizlikte dikkat edilmesi gereken noktalar yanında uygulanan adımlar ve yapılan faaliyetlerde bulunmaktadır. Taşınma sonrası temizlikte uygulanan adımlar;

  • Kapı temizliği,
  • Eşya temizliği,
  • Zemin temizliği,
  • Mutfak dolap içi temizliği,
  • Mutfak dolap dışı temizliği,
  • Mutfak duvar/fayans temizliği,
  • Tuvalet temizliği,
  • Banyo temizliği şeklindedir.

Yukarıda belirtilen işlemler ve adımlar neticesinde taşınma gerçekleştirilen ortamlar yaşanmaya müsait hale getirilecektir. Taşınma sonrası temizlik İstanbul açısından bünyesinde kalite kavramını barındıran ‘‘Tulu Temizlik’’ insanların yorucu ve uzun taşınma süreçlerinden sonra yaşamlarını devam ettirecekleri ortamları kapsamlı olarak temizlemektedir. Sektörde başarısını kanıtlayan firma uluslararası kaliteli temizlik belgesine sahiptir. BRC adlı belge ile kuruluş uluslararası anlamda kaliteli olduğunu da göstermektedir.

Taşınma Temizlik Şirketleri

‘‘Tulu Temizlik’’ firması taşınma sonrası temizlik hizmeti verdiği gibi tadilat sonrası temizlik, inşaat sonrası temizlik, merdiven temizliği, site temizliği, apartman temizliği, bina temizliği, mevsimlik temizlik, gündelik temizlik, yerinde halı temizliği, yerinde koltuk temizliği gibi hizmetler de müşterilerine sunmaktadır. Bunun yanında iş yeri temizliği çatısı altında ofis temizliği, mağaza temizliği, plaza temizliği, depo temizliği, fabrika temizliği, sinema temizliği, yat temizliği gibi hizmetler firma kapsamında yapılmaktadır. ‘‘Tulu Temizlik’’ taşınma temizlik şirketleri açısından kendini bulunduğu sektörde her gün geliştiren ve yeni teknolojilere ayak uydurarak ilerleyen bir kuruluştur. Temizlik işlemlerini büyük çaplı ortamlarda gerçekleştiren kuruluşun geniş bir kadroya sahip olduğu ve alanında belirli bir çıtayı aştığı bu durum ile kanıtlanmaktadır.

 

 

‘‘Tulu Temizlik’’ mevcut müşterileri ve potansiyel müşteriler ile günübirlik, haftalık, aylık, yıllık olarak belirli zaman aralıkları şeklinde anlaşmalar yapmaktadır. Böylece temizlik kapsamında müşteriler güvendikleri, yöntemlerini bildikleri başarılı bir firma ile işbirliği içerisine girmiş olmaktadırlar. Aynı zamanda müşteri çıkarlarını ön planda tutan firma uygun fiyatlandırma politikası ile öncelikle müşteri memnuniyetini sağlama amacı taşımaktadır.

‘‘Tulu Temizlik’’ sahip olduğu kaliteli temizlik belgesi ile güven içerisinde sorunsuz bir temizlik anlayışı içindedir. Taşınma temizlik şirketleri unvanı içerisinde aktif olan firma, taşınma sonrası dağılan düzenin yerine gelebilmesi adına müşterilerin temizlik yüklerini hafifleterek ortadan kaldırmaktadır. Firma hizmet talep eden müşteriler ile çalışmanın başlangıcından sonuna kadar iletişimin sağlıkla olmasına dikkat etmektedir. Bu doğrultuda birden fazla iletişim yolu ile etkileşim yönleri çeşitlendirilmiştir. Web sitesi üzerinden ücretsiz olarak telefon bilgilerine ulaşılabilmekte ve müşteriler bu telefon numaraları aracılığıyla firma ile iletişime geçebilmektedirler. Bunun yanında müşteriler web sitesi üzerinden online temizlik talebinde de bulunabilmektedirler. Ek olarak firma mail bilgilerine de site üzerinde yer vermektedir. Müşteriler istek ve beklentilerine göre tercih ettikleri iletişim kanalı ile temizlik talebinde bulunabilecekleri gibi akıllarda olan soru işaretlerini de giderebileceklerdir. Kuruluş her an her saat müşterilerin hayat akışlarında rahatlığa ulaşabilmeleri adına haftanın 7 günü aktif olarak çalışmaktadır. Haftanın her günü hizmet verdiği gibi bu günler içerisinde uzun çalışma saatleri de ‘‘Tulu Temizlik’’ kuruluşunun benimsediği stratejilerden biridir. Firma Hafta içi Pazartesi ve Cuma günleri 5 gün boyunca 09.00-18.00 saatleri arasında işlemlerini devam ettirmektedir. Hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri ise 10.00-18.00 saatleri arasında hizmetlerini sürdürmektedir.