spor salonu temizligi

Aerobik alanları temizliği

Fıtness temizliği

Havuz ve spa temizliği

Squash temizliği

Ahşap zemin temizliği

Ağırlık odası temizliği

Tenis kortların temizliği

Masaj odaları temizliği

Güzellik salonu temizliği

Hamam ve sauna temizliği

Soyunma odaları temizliği

Duşların temizliği

 

Spor salonu temizliği talebinizi belirtirken detayları iletmeniz sizlerin ve bizlerin işini kolaylaştıracaktır.Uzman ekibimiz ekipman ve malzeme sizin belirttiğiniz temizlik gereksimine göre getirmektedir.

 

SPOR SALONU TEMİZLİĞİ

Temizlik hayatımızın kalitesini ortaya koyan en önemli anahtar faktörlerden biridir. Temizliğe dikkat edilmediği ya da temizliğin dikkate alınmadığı bir dünyada yaşamayı hayal etmek, korku filmi senaryosundan farksız olacaktır. Temizliği hayatın birçok alanı konusundan ele alıp değerlendirmemiz mümkün. Bu alanlar içerisinde en hayati olan konu ise insan sağlığı. Temizlik ve hijyen, insan sağlığı için vazgeçilmez bir unsur. Temizliğin yeterli olmadığı koşullarda insan sağlığı çok kolay bir şekilde bozulabilir. Hatta yeterli hijyen önlemlerinin alınmaması hayati hastalıklara sebep açabilir. Birçok hastalık ve virüs, temiz olmayan ortamlar yüzünden insanlara bulaşmaktadır. Çünkü mikroplar temiz olmayan alanlarda yaşamaktadırlar. Bu nedenle yaşadığımız ortamların temizliğine önem vermemiz gerekmektedir. Sağlık konusunun yanı sıra, bir alanın yaşanılabilir kılınması için de ortamın temiz olması gerekmektedir. Hiç kimse temiz olmayan bir ortamda durmak, orada zaman geçirmek istemez. Ayrıca, temiz bir ortam insanın hayat kalitesini ve huzurunu arttırır. Eviniz temiz olduğu zaman daha mutlu hissederseniz. Ofisiniz temiz olduğu zaman çalışma motivasyonunuz temiz olmayan haline göre daha yüksek olur.

Temizlik hayatımızın vazgeçemeyeceğimiz bir parçasıyken, “temizlik yapmak” yani temizlik yapmak için zaman ve enerji ayırmak her insan için eşit ölçüde mümkün olmayabiliyor. Hele bir de iş ortamları ya da kamusal alanlar için temizlik düşünülünce, iş daha da farklı bir boyuta varıyor. Evde yapılan temizlikten çok daha geniş kapsamlı ve külfetli bir temizlik işi ortaya çıkıyor. Böyle durumlarda her iş yeri kendi çalışanlarını temizlik için çalıştıramıyor. Çoğu iş yeri yalnızca kendi yaptığı işe odaklanıp, bu iş için kendi çalışanlarını çalıştırırken; bir yan iş olan temizlik için temizlik şirketleri aracılığı ile çalışan temin ediyor. Temizlik şirketleri, bahsettiğimiz iş yerleri için büyük bir avantaj oluyor. Çünkü iş yerleri bir de temizlik için ayrı bir organizasyon, plan ve program çabasına girmeyip, bu işi tamamen temizlik şirketleri çalışanlarına bırakıyor. Temizlik şirketleri, asıl faaliyet alanları temizlik olduğundan dolayı bu işi hakkıyla gerçekleştiriyorlar.

“Temizlik ne kadar zor olabilir ki?” dediğinizi duyar gibiyiz. Ancak tekrar hatırlatmak isteriz ki, bahsettiğimiz temizliği, ev temizliği gibi düşünmemek gerek. Çok sayıda insan tarafından kullanılan büyük alanların temizliğinden bahsetmekteyiz. Örneğin spor salonu temizliği… Gün içerisinde çok fazla insan gelip spor yapıyor ve sürekli bir trafik var. Yani birileri gelip spor yapıp gidiyor ve başkaları gelip yine spor yapıp gidiyor. Bu insan trafiği spor salonu temizliği yapılırken çok daha titiz davranılmasını gerekli kılıyor. Spor salonu çalışanları her ne kadar iyi temizlik yapabiliyor olsalar da, temizlik şirketi çalışanları kadar detaylı bir şekilde temizlik yapamıyorlar. Bu nedenle spor salonu temizliği için temizlik şirketleri yardıma koşuyor.

Tulu Temizlik olarak, temizlik alanında profesyonel olan çalışanlarımız ile İstanbul’un her yerindeki spor salonlarına spor salonu temizliği hizmeti sunmaktayız. Temel amacımız kar maksimizasyonu yerine müşteri memnuniyeti olduğundan, müşterilerimizin geri bildirimlerine her zaman çok değer vermekte ve bu sayede günden güne daha iyi hizmet sunmaktayız. “Temiz” kavramı göreceği bir kavramdır. Ancak etrafı pırıl pırıl yapmak ayrı bir meseledir. Biz çalıştığımız her ortamı en iyi hale getirmek ve orada vakit geçiren insanların hijyen içerisinde olmasını sağlamayı hedeflemekteyiz. İnsan sağlığı için temizliğin önemi gerçekten kavramış olan insanları ile çalışmaktayız. Bu nedenle spor salonu temizliği konusunda ve her türlü temizlik alanına giren konuda Tulu Temizlik çalışanları ile gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

Spor salonu temizliği, hem spor salonunun imajı için hem de spor salonunda vakit geçirip, spor yapan insanlar için çok önemlidir. Özellikle de insanlar spor yaptıktan sonra duş alıyorlar. Tuvalet ve banyoların temizliği, spor salonları için daha da önemli hale geliyor. Hiç kimse duşları kirli olan bir spor salonuna üye olmak istemez. Duşlardaki fayansların bembeyaz olması, duş perdelerinin temiz olması belki de konuşulduğu zaman çok da önemli değilmiş gibi gelir insana. Ancak fayanslar ve perdeler kirli olsa, o spor salonu günden güne müşteri kaybeder. Çünkü insanlar öncelikle estetik olarak rahatsız olurlar, daha sonra da kendi sağlıkları için endişe etmeye başlarlar. Bunun yanı sıra, spor salonu işletmesinin sahibi açısından düşünmek gerekir. Bir yandan da spor salonunun adı karalanabilir. Kulaktan kulağa yayılarak, spor salonunun adı kötüye çıkabilir. Tam tersi durumu düşünürsek de, temiz bir spor salonu daha çok üye çekebilir. İnsanlar sırf temiz olduğu için sizin spor salonunuzu tercih edebilirler. Temizlik önemli bir konu olduğu için, tertemiz bir spor salonu, diğer eksiklerini kapatabilir. Küçük ama temiz bir spor salonu, büyük ama pis bir spor salonuna tercih edilir. En başta da dile getirdiğimiz gibi, temizlik her şeyin başında geldiği gibi, spor yaparken dahi karşımıza çıkıyor. Bu nedenle spor salonu temizliği de önemli ve ihmal edilmemesi gereken, profesyonel ellere bırakılması gerekilen bir iş olarak karşımıza çıkıyor.

 

Temizlik yaptırılacağı zaman karşımıza çıkan bir diğer konu ise çalışanlara güven duyulması konusu oluyor. Neticede spor salonu, temizlik şirketi çalışanlarına emanet edilmiş oluyor. Tulu Temizlik firması, kurumsal bir firma olmasının bir sonucu olarak ismini duyurmuş ve güven kazanmış bir firmadır. Bu nedenle şüphe duymadan iş yerlerinizin ve evlerinizin temizliği için bizimle çalışabilirsiniz. Çalışanlarımızı işe alırken ince eleyip sık dokumasının faydasını görerek, bu zamana güven konusunda bir sıkıntı yaşamamış bulunmaktayız.

İşin öneminden ve detaylarından bahsettikten sonra, spor salonu temizlik fiyatları konusuna da gelmek gerekiyor. İstanbul’daki temizlik şirketleri içerisinde fiyat / performans olarak en iyi temizlik firması Tulu Temizlik’tir. Bu nedenle spor salonu temizlik fiyatları da sizin cebinizi yakmayan cinsten ve piyasadaki yaygın spor salonu temizlik fiyatlarına yakın olarak karşınıza çıkmaktadır. Hatta birçok temizlik şirketine göre Tulu Temizlik’in spor salonu temizlik fiyatları çok daha uygun demek mümkündür. Peki, bir spor salonu temizlendiğinde temizlik şirketine ödenecek tutar nasıl hesaplanıyor? Bunun aklınızdan geçtiğinizi biliyoruz. Ancak cevap oldukça basit. Spor salonu ne kadar büyükse, spor salonu temizlik fiyatları da o ölçüde artacak; spor salonu ne kadar küçükse, spor salonu temizlik fiyatları da o ölçüde azalacaktır. Bu nedenle spor salonunun kaç metrekare olduğu, temizlik işinin fiyatının belirlenmesini direkt etkileyecektir.