site temizligi istanbul

Bina girişi temizliği

Bina cephe temizliği

Merdiven temizliği

Asansör temizliği

Havuz temizliği

Bahçe temizliği

Park temizliği

Otopark temizliği

Bina yolları temizliği

Çöp varilleri temizliği

Spor salonları temizliği

Aktivite alanları temizliği

Bisiklet yolları temizliği

 

Site temizliği talebinizi belirtirken detayları iletmeniz sizlerin ve bizlerin işini kolaylaştıracaktır.Uzman ekibimiz ekipman ve malzeme sizin belirttiğiniz temizlik gereksimine göre getirmektedir.

 

SİTE TEMİZLİĞİ

“Temizliği Seviyoruz” sloganı ile kurulan Tulu Temizlik firmamız modern ekipmanlar ve üstün hizmet anlayışı ile müşterilerimize 2009 yılından beri en kaliteli temizlik hizmetlerini vermektedir.

Tulu Temizlik tarafından iyi temizlenmiş bir sitenin ve içerisinde yine tertemiz olarak hazırlanmış bir evin mutlu bir ev düzeni yaratmaya yardımcı olacağına inanıyoruz. Birinci sınıf müşteri hizmetlerimiz ve işinde eğitimli profesyonel temizlik kadromuz ile kaliteli bir temizlik hizmeti sunuyoruz.

Tüm temizlik personelimiz uzman yönetici kadromuz ile detaylı bir mülakat sürecinden ve incelemelerden sonra işe alınmaktadır. Temel prensiplerimiz üstün hizmet, güven, dakiklik, müşteri ve çalışan memnuniyetidir.

Tulu Temizlik; site temizliği, bahçe temizliği ve ev temizliğini modern ekipmanlarla donatılmış 10 cam temizleme elemanı, 30 bayan temizlik personeli ile gerçekleştirmekte olup toplam çalışan sayısı 53’tür. Tüm temizlik hizmetlerimiz %100 firmamızın garantisi altındadır. 2009 yılından

beri hizmet verdiğimiz temizlik sektöründe haklı başarımız ve müşteri memnuniyetimizdeki üstün başarının nedeni profesyonel personelimiz ve uzman yönetici kadromuzdur.

Tulu Temizlik zaman konusunda oldukça hassas bir firmadır. Sizin belirleyeceğiniz gün ve saatte, temizlik talebinizi en ince ayrıntısına kadar gerçekleştirecek ekibimiz, ekip lideri gözetiminde hizmet sunar. İş bitiminde ise size bilgi verilir ve akabinde müşteri memnuniyeti değerlendirmenizi alırız. Bu değerlendirmeler bizler için çok büyük bir önem taşımaktadır çünkü kendimizi bu değerlendirmeler ile daha fazla geliştirmekteyiz.

İstanbul temizlik sektöründe güven prensibi ile hizmet veren Tulu Temizlik firmamız sizlere sağlıklı, yaşanır ve tertemiz alanlar oluşturmaktadır.

Hizmetlerimiz

İstanbul Site Temizliği

Ev Temizliği

Ofis Temizliği

Merdiven Temizliği

İnşaat Sonrası Temizlik

Bahçe Temizliği

Yat Temizliği

Tekne Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği

Site ve Bahçe Temizliğinin Önemi

Tulu Temizlik, İstanbul site temizliği alanında temizlik firmaları içerisinde en büyük yapılanmaya sahiptir. Site temizliği ve bahçe temizliği yaşam alanlarının sağlıklı olmasının ilk adımıdır. Bahçe temizliği ve site temizliği bir bütünlük taşımaktadır.

Tulu Temizlik profesyonel olarak yapılanmış kadrosu ile kısa sürelerde bahçe ve site temizlik projelerini teslim etmektedir. Sitelerin geniş bahçeli alanlarından açık ve kapalı otoparklara, merdiven, depo alanları, koridor alanları, çöp alanları temizlikleri Tulu Temizlik tarafından gerçekleştirilerek sağlıklı bir yaşam alanı oluşturulmaktadır. Site alanlarının hijyenik ve temiz olması bahçede veya sitenizin içerisindeki oyun alanlarında vakit geçiren çocuklarınız için de büyük önem taşımaktadır. Tulu Temizlik, site temizliği konusunda bu hassas noktaları analiz ederek site yönetimlerine profesyonel çözüm önerileri sunmaktadır.

Özellikle havuzlu sitelerin temizlik ihtiyaçları daha fazla olmaktadır. Düzgün ve kurallarına uygun şekilde yapılmayan havuz temizlikleri havuzların bakteri yuvasına dönüşmesine ve pek çok hastalığa neden olmaktadır. Site, bahçe ve havuz temizlikleri bu nedenle profesyonel ekipler ve modern ekipmanlarla yapılmalı ve ekiplerin çalışması uzman takım liderleri tarafından denetlenmeli, son kontrolleri yapılarak iş teslimi gerçekleştirilmelidir.

Endüstriyel donanımlar, teknolojik ekipmanlar, devamlı eğitimler ile desteklenen Tulu Temizlik firması ekibi sizlere site ve bahçe temizliği alanlarında tam temizlik hizmeti sağlamaktadır. Projelerimiz ve çalışmalarımız uzmanlarımızca planlanmaktadır bu nedenle iş tesliminde gecikme sorunu veya memnuniyetsiz müşteri sorunu Tulu Temizlik için asla karşılaşılmayacak sorunlardır. İster ev temizliği olsun ister site temizliği olsun ister inşaat temizliği bizler için her iş, bir proje düşüncesi ile değerlendirilir ve operasyon ekibimiz tarafından analiz edilerek planlama süreci işi talep eden müşterilerimiz ile gerçekleştirilir. Bu yöntem ile hem müşterimizin güveni daha fazla olur hem de işinizi takip etmeniz kolaylaşır. Süreçlerimizden tek tek haberdar edilmeniz sağlanılarak onayınız dışında hiçbir işlem yapılmaz. Bu şekilde memnuniyetsizlik veya işten haberdar olmama sorunlarının önüne geçilmiş olur.

Tulu Temizlik kaliteli hizmetlerinin yanı sıra proje ücretleri ile de müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Sizlerle belirleyeceğimiz ödeme yöntemleri ile şahsi bütçenizi veya proje bütçenizi de göz önüne almayı kendimize ilke edindik çünkü firma prensibimizin başlıca öğeleri güven ve müşteri memnuniyetidir.  Hizmetlerimiz, ücret politikalarımız, site temizlik fiyatları konuları ile ilgili bizimle irtibata geçmek isterseniz 0216 470 70 79 nolu telefondan bizi arayabilir veya bizi çalışma alanımızda tanımak isterseniz; Ataşehir İstanbul, firma adresimize gelip bir kahvemizi veya çayımızı içebilirsiniz. Sizi ofisimizde ağırlamaktan ve kendimizi tanıtmaktan çok memnuniyet duyacağız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir