sinema salonu temizligi

Sinema salonu temizliği

Tiyatro salonu temizliği

Konferans salonu temizliği

Sinema salonu koltuğu yıkama

Sinema salonu halıfilex yıkama

Sinema salonu buharlı temizlik

Sinema salonu zemin temizliği

Sinema salonu perde temizliği

Lavobo ve tuvalet temizliği

 

Sinema salonu temizliği talebinizi belirtirken detayları iletmeniz sizlerin ve bizlerin işini kolaylaştıracaktır.Uzman ekibimiz ekipman ve malzeme sizin belirttiğiniz temizlik gereksimine göre getirmektedir.

 

 

SİNEMA VE TİYATRO SALONLARININ TEMİZLİĞİ

Gününüze anlam katmak için gittiğiniz tiyatroda veya sevdiklerinizle eğlenceli ve güzel vakit geçirmek için gittiğiniz sinemada, karşınıza kirli koltuklar çıksa tepkiniz ne olurdu?  Sanıyoruz ki bu son derece sinir bozucu bir durum olurdu. Dökülen patlamış mısır, yerlere saçılan içecekler, yapışkan yüzeyler, dağınık tuvaletler vb. durumlar sinema salonlarında en çok karşılaşılan durumların başını çekmektedir. Seyircilerin bir gösterinin tadını çıkarması için temiz, sıcak ve rahat bir ortama ve yüksek bir temizlik standardına ihtiyaçları vardır. Yapışkan bir koltuktan, döşemeden veya oturma alanının etrafına saçılmış çöplerden daha kötü bir şey yoktur. Tulu Temizlik Destek Hizmetleri, özel sinema zincirleri, tiyatrolar, konser salonları ve gece kulüpleri gibi artan sayıda eğlence mekânı ile koordine bir şekilde çalışmaktadır. Ayrıca Tulu Temizlik, konferans salonu temizliği ve sanat galerisi temizliği gibi kültürel mekanların temizlik gereksinimlerini de karşılayabilecek nitelikte bir oluşumdur.

Seanslar arasında personeliniz en kolay temizlenen dağınıklığı temizler. Ancak çikolatalar erir, içecekler halıda emilir ve yarım ışıkta çözülemeyecek şekilde sandalyelere ve zemine yapışır. Sinema halısı üzerindeki sıvılar tipik olarak boyalar veya yüksek yağlar içerir. Kurumasına izin verilirse halıya yapışır, rengini değiştirir ve yeni kirleri çekme potansiyeline sahip olur. Sakız ve yapıştırıcılar sandalye kaplamalarına yapışır ve kalıntı bırakmamak için özel olarak çıkarılmasını gerektirir. Personelimizin yaptığı sinema salonu temizliği ile doğru ekipman ve kimyasal bileşim kullanılarak muntazam sonuçlar elde ederiz.

Tulu Temizlik ailesi olarak, müşterilerinizin sinema ya da tiyatro mekânında eğlenebilmeleri için rahat ve keyifli bir ortama ihtiyaç duyduklarını biliyoruz. Bu ziyaretçilerin en kötü kâbusu, en yeni filmleri izlerken kirli ve yapışkan bir koltukta oturuyor olmasıdır. Bu nedenle sinema ortamı da dahil olmak üzere tiyatro ve konferans salonlarının temiz ve düzenli olması gerekmektedir.

İster küçük ister bağımsız yapıda bir sinema olun Tulu Temizlik, konuklarınızın hatırlayacağı mekanınıza temiz ve profesyonel bir görünüm kazandıracaktır. Tam eğitimli personelimiz, günlük temizlik veya uzun vadede yıllık temizliğin herhangi bir durumu için yüksek standartlarda çalışmalarını sürdürecektir. Operatörlerimiz de müşterinin istekleri hakkında tam olarak bilgilendirme sağlayacak ve müşteriyi düzenli ve yakın bir denetime tabi tutacaktır.

Sinema temizleme operasyonlarımız sizin özel ihtiyaçlarınız üzerine kuruludur; bu ihtiyaçlar aydan aya değişir ve bu durum şu anda gösterimde hangi filmin olduğuna da bağlıdır. Daha genç bir kitleye hitap eden bir Hollywood filmi gösterimdeyse eğer özellikle okul tatillerinde birçok ziyaretçiyi sinemaya çekecektir. Bu durum tuvaletleri, sinema salonun önlerini ve oturma yerlerini etkileyecektir ve ne yazık ki hepimizin bildiği gibi her müşteri çöp kutularını kullanma konusunda çok da özenli bir davranış sergilemeyecektir. Kapsamlı bir temizlik sabahın erken saatlerinde veya geceleri müşterilerinizin salonları terk ettiği sırada gerçekleşmektedir.

TEMİZLİKTE FARK YARATIYORUZ

-Deneyimli Temizlik Personeli: Yalnızca salonunuzun özel gereksinimlerine uyan yetenekli ve deneyimli temizleyiciler ile çalışmaktayız. Tulu Temizlik ailesine katılmadan önce tüm personel çeşitli yeterlilik derecelerinden geçerler ve bu duruma göre bünyemizde çalışmaya başlarlar. Temizlikçilerimiz üniformalı, gerektiğinde kimlik bilgilerinin takılı olduğu yaka kartları ile ve yalnızca yukarıda belirtilen kriterleri karşıladıklarında size hizmet vermek için yola çıkmaktadırlar.

-Etkili İletişim: Her şeyin sizin memnuniyetinize göre çalıştığından emin olmak için periyodik olarak telefonla ve e-postayla bildirim yapacağız ve istediğiniz zaman doğrudan sizinle iletişime geçeceğiz. Herhangi bir sorunuz, sorun veya acil durumunuz varsa, temizlik personelimize başvurmanıza gerek kalmadan doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

-Kalite Standartları: Standart altı temizliği kabul etmeyi reddeden firmamız, alanların anlaşılan şartnameler doğrultusunda temizlenmesi için ilk günden temizlik bitimine kadar standardını koruma gayesi gütmektedir. Hizmet standartlarımızın tam şeffaflığını sağlamak için şirketimiz, her bir sinema vb. alanın temizliğini düzenli olarak denetler ve bu bilgileri size sunar.

-Doğru Fiyat Doğru Çözüm: Tulu Temizlik, birçok kuruluşun kısıtlı bütçeye sahip olduğunu kabul eder ve salonunuzun bu gibi finansal kısıtlamalar dahilindeki ihtiyaçlarını karşılamak için stratejik olarak düzenlenmiş temizlik programları hazırlar.

Sinema vb. salonları denetlemek, temizlik personelimizin performansını değerlendirmek, geri bildirimlerinizi toplamak ve gerekirse sorun gidermek ve çözmek için çalışmayı bir görev olarak görmekteyiz ve bu doğrultuda sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız.

SİNEMA VE TİYATRO TEMİZLEME PAKETİMİZ

Uzman temizlik ekibimiz, sinema salonu temizliği, tiyatro salonu temizliği, toplantı salonu temizliği vb. temizlik konularında uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Hizmetlerimizi özel gereksinimlere göre uygulamaktayız. Bir müşteriyle çalışmaya başladığımızda, tüm gereksinimlerini karşılayan bir paket oluşturmak için eksiksiz bir tesis denetimi gerçekleştiririz.

Bunun yanında genel olarak baktığımızda bir temizleme paketi aşağıdaki maddeleri içerebilir:

-Tüm sinema koltuklarını ve oditoryumu temizlemek,

-Sinema ekranlarının profesyonel temizliği,

-Bilet toplama makinelerinin temizlenmesi ve sterilize edilmesi,

-Yüksek hijyen standartlarını sağlamak için gıda servis alanlarının temizlenmesi ve sterilize edilmesi,

-Tüm perdelerin ve döşemelerin uygun bir şekilde temizlenmesi,

-Yangın çıkışlarının ve yürüyen merdivenlerin ve merdiven alanlarının temizlenmesi ve bakımı,

-Bilet alanının, büfelerin, oyun salonlarının ve fuaye alanlarının temizlenmesi,

-Tuvaletlerin yüksek standartlarda temizlenmesi,

-Camların (film afişlerinin yer aldığı billboardlar vb.) ve aynaların temizlenmesi,

-Tüm duvarların, kapıların, merdivenlerin ve koltukların temizlenmesi,

-Tüm zeminlerin paspaslanması, parlatılması ve temizlenmesi,

-Gerekirse düzenli olarak temizlik hizmetinin sunulması.

DEĞERLERİMİZ

Sorumluluk: Yaptığımız her şeyde sorumlu davranmaya kendimizi adadık. Müşterilerimiz için güvenilir bir ortak olma yolunda adımlar attık. Çalışanlarımız için uzun vadede bir işveren olduk. Sadece en yüksek mesleki ve etik standartlara uygun hareket etmiyoruz, iş ortaklarımızdan, tedarikçilerimizden ve diğer paydaşlarımızdan da bu standartlara uymasını talep ediyoruz. Ayrıca çevresel sorumluluklarımızı biliyoruz ve olumsuz yöndeki etkimizi azaltmak için mümkün olan her adımı atıyoruz.

Mükemmellik: Tulu Temizlik Şirketi’nin amacı, her türlü yasal ve düzenleyici gereksinimin yanı sıra, büyüyen müşteri tabanımızın sürekli değişen ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan en yüksek kalitede temizlik hizmetleri sunmaktır. Bizim için mükemmellik, en yetenekli bireyleri işgücümüze çekmek ve üstün olmaları için ihtiyaç duydukları tüm becerileri ve fırsatları vermek anlamına gelir. Müşteri hizmetlerimizle gurur duyuyoruz ve tüm müşterilerimize bizimle olan tüm ilişkilerinde azami güven vermeye çalışıyoruz.

 

Geliştirme: Ürünlerimizi ve sunduğumuz hizmeti sürekli iyileştirme sürecinin ayrılmaz bir parçası olarak müşterilerimizi her zaman dinleriz. Mevcut süreçlere sürekli meydan okumakta ve yeni iş fırsatlarını hızla değerlendirmekteyiz. Her zaman kalite yönetim sistemimizin etkinliğini geliştirmek, uygulamak ve iyileştirmek için yollar arıyoruz ve hedeflerimizi aştığımızdan emin olmak için düzenli denetimler yapıyoruz.

GÖREVİMİZ

Hizmetlerimizi daha verimli ve bunun yanında hesaplı olma düşüncesiyle geliştirdik. Bu nedenle firmamız, iyi temizleme çözümleri üretebilmek için çaba sarf etmekte ve aynı zamanda zamanında bir bakım desteğini en yüksek standartlarda tutmaktadır. Tulu Temizlik, teknisyenlerin çalışmalarını yerinde denetler bu sayede hizmetlerimizin verimliliğini ve güvenilirliğini en üst seviyede tutmaya çalışır.