rezidans temizligi istanbul

Rezidans temizliği

Rezidans cam temizliği

Rezidans daire temizliği

Rezidans ofis temizliği

Rezidans lobilerin temizliği

Rezidans dış cephe temizliği

Rezidans ortak kullanım alanları temizliği

Rezidans spor salonu temizliği

Rezidans havuz temizliği

Rezidans bahçe temizliği

 

Rezidans temizliği talebinizi belirtirken detayları iletmeniz sizlerin ve bizlerin işini kolaylaştıracaktır.Uzman ekibimiz ekipman ve malzeme sizin belirttiğiniz temizlik gereksimine göre getirmektedir.

 

REZİDANS TEMİZLİĞİ

İstanbul, oldukça büyük bir metropol ve bu metropol içerisinde artan kirlilik oranı, yaşam ve iş alanlarını sürekli kirli hale getirmektedir. Temizliğe önem veren ve temiz olmanın değerini bilen bireyler, gerek oturdukları yerlerde ve gerekse çalıştıkları iş yerlerinde daima temiz bir ortamda bulunmak isterler. Gelen misafirlerin ağırlanması veya iş ortamlarında iş süreçlerinin daha temiz bir şekilde yürütülmesi, bu açıdan oldukça önemlidir. Bu yüzden mutlaka binalar ve iş ortamları temiz kalmalıdır. Daha modern ve sağlıklı bir hayat sürdürebilmek için, bu alanların temiz kalması oldukça önemlidir. Temizliğe çok önem veren ve bu yolda hizmetini en kaliteli bir şekilde gerçekleştiren TULU TEMİZLİK, yaşadığınız alanlarda, bulunduğunuz rezidanslarda ve çalıştığınız yerlerde sizlere gereken bu temiz ortamı profesyonel bir şekilde sağlıyor.

Rezidans Temizliği Adına, Neden TULU TEMİZLİK’i Tercih Etmelisiniz?

Yaptığımız işi özgüvenle ve profesyonel bir şekilde yapmaktayız. İstanbul’da yer alan rezidansların temizliği konusunda gerçekleştirdiğimiz sağduyulu hizmet ile birlikte, istemiz olduğunuz bulunduğunuz ortamda gerekli temiz ve konforlu alanı doyasıya yaşayacak, iş yerinizde veya ofisinizde gerekli konforu ve rahatlığı yakalamış olacaksınız.

Rezidans temizliği konusunda garantili ve profesyonel bir şekilde yürüttüğümüz bu hizmet içerisinde, fiyatlarımızın cazip olması ve işimizin ehli olmamız, bizleri tercih etmeniz için gerekli olan şartları size sunmaktadır. İstanbul’da bulunan tüm rezidanslara, gerekli profesyonel temizlik hizmetini vermekte ve bu konuda sizlerin memnun kalmasında, elimizden gelen her şeyi yapmayı bir borç bilmekteyiz.

Rezidansta yaşayanlar için gerekli olan en önemli şey, bu alanda çalışan kişilerin güvenilir ve profesyonel olmasıdır. Özellikle İstanbul gibi bir ortamda güvenlik çok önemlidir. Tulu Temizlik olarak, bu güven ve profesyonellik koşullarını, sizlere sunmaktayız. Amacımız sizlerin kaliteli ve nitelikli bir temizlik hizmeti almanıza vesile olmaktır. Temizlik sırasında kullandığımız doğa dostu ürünler ile birlikte, evinizin veya bulunduğunuz ortamın herhangi bir noktasına kimyasal açıdan herhangi bir zarar vermiyoruz. Bildiğiniz üzere rezidanslara hizmet veren farklı temizlik şirketleri, bu açıdan sizlere gerekli garantiyi sunamaz. Ancak TULU TEMİZLİK olarak bizler sizlere, doğa dostu ürünler ile gerekli doğal temizliği en güzel bir şekilde sunuyoruz.

Rezidanslar daha geniş alanlı yerlerdir ve rezidansların inşasında kullanılan materyaller, birinci sınıf işçilik ve nitelik ile yapılmaktadır. En ufak bir sıkıntı durumunda, maliyet açısından sizlere zarar teşkil edebilecek durumlar oluşabilir. Basit ve sıradan bir temizlik işleminde, eşyalar ve parkeler zarar görebilir. Böylesi bir durumda zararlı çıkmanız, oldukça olasıdır. Ancak TULU TEMİZLİK’in sağlamış olduğu PROFESYONEL REZİDANS TEMİZLİĞİ HİZMETİ ile birlikte, böylesi sorunlara asla maruz kalmazsınız.

İstanbul’da Rezidans Temizliği ve TULU TEMİZLİK Profesyonelliği

Artık pek çok insan, yaşamlarını sürdürmek için rezidansları tercih ediyor. İnşaat sektörünün gelişmesi ile birlikte, İstanbul’da bulunan rezidans sayısı, bir hayli fazlalaştı. Fakat rezidanslarında oturan bireyler, yoğun tempoları gereği dip bucak temizliğe pek önem veremiyorlar. Bu aslında olması gereken bir durumdur. Çünkü tertemiz bir ortamda oturmak, her bireyin hakkıdır. Özellikle İstanbul’da yaşayan bireyler, bu açıdan profesyonel rezidans temizliğine ihtiyaç duyuyorlar. TULU TEMİZLİK ise, bu profesyonel temizlik hizmetini başarıyla sağlıyor. Neden eve girdiğinizde tertemiz bir ortam içerisinde bulunmayasınız ki? Bunu istersiniz öyle değil mi?

İstanbul’da bulunan rezidansınızda yer alan oturma odası, mutfak, salon, banyo ve diğer tüm odaların tertemiz olduğunu hayal edin. Eve geldiniz ve mis gibi tertemiz ortam ile karşılaştınız. Harika bir duygu öyle değil mi? Böyle bir durumu iç dünyanızda canlandırınca, çok hoşunuza gidiyor. Peki neden bu hizmeti profesyonel olarak TULU TEMİZLİK’ten alarak bulunduğunuz ortama değer katmayasınız? Evet! İşte TULU TEMİZLİK’in farkı bu!

Profesyonel hizmetimiz gereği, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz ve geri dönüşlerinize göre aldığınız hizmeti maksimum seviyede tutmaya çalışıyoruz. sağlama amaçlanır. Gerekli hassasiyeti ve güler yüzlü çalışmamızı sizlere sunuyoruz. Tulu Temizlik olarak, İstanbul’da Rezidans Temizliği için gerekli çalışmaları en güzel bir şekilde yürütüyoruz.

Rezidans Temizliği Konusunda Daha Fazla Bilgi

Rezidans temizliği konusunda dikkat edilmesi gereken bir nokta da camların temizliğidir. Rezidans camlarının temizliğine oldukça dikkat ediyoruz. Dışarıdan kirlenmiş ve bakımsız görünen camlar, oldukça iticidir ve rezidansta yaşayan bireylere oldukça tiksinti verir. Camda dışarı bakıldığında temiz ve net bir bakış açısı yakalanması gereklidir. Camların görünüm açısından kusursuz bir temizlikte olması, oldukça önemlidir. Rezidans temizliği konusunda buna çok dikkat ediyoruz ve profesyonel anlamda buna oldukça önem veriyoruz. Gelir seviyeleri yüksek olan ve rezidansta yaşayan bireylerin, kirli ve itici görünen camlar ile birlikte yaşaması doğru olmaz. Bu konuda profesyonel rezidans temizliği sağlayan TULU TEMİZLİK ile birlikte, bu sorunu kolaylıkla çözebilirsiniz.

Rezidans temizliği konusunda farklı temizlik alanları da oluşabilir. Rezidans bahçe temizliği ve rezidans havuz temizliği ile birlikte, bu farklı alanlarda da sizlere profesyonel açıdan hizmet vermekteyiz. Sizlere gerekli olan güveni fazlasıyla vermekteyiz. Tüm müşterilerimiz, bizler için ayrı ayrı önemlidir. Verdiğimiz rezidans temizliği içerisinde, herkese ayrı kıymeti vermekteyiz. Bu TULU TEMİZLİK’in hizmet politikasıdır.

Rezidans Temizliği Fiyatları ve İstanbul’da Rezidans Temizliği Ücretleri

Her rezidans temizliği firmasının fiyat politikası farklıdır. Kimileri kötü hizmet vererek fiyatlarını daha düşük seviyede tutarlar. Kimileri ise çok iyi hizmet verirler fakat bu hizmetin bedelini yüksek tutar. TULU TEMİZLİK olarak fiyat politikamız, iyi hizmet uygun fiyat şeklindedir. Üstelik yeni müşterilerimizin rezidans temizliğinde %25 indirim sunuyoruz. İstanbul’da rezidansta yaşayan ve temizlik konusunda oldukça hassas olan bireylerin bizlerle çalışması, makul seçenek olacaktır.

Fiyatlandırma, farklılık arz etmektedir. Yaşadığınız veya çalıştığınız alanın büyüklüğüne, oda sayısına ve diğer şartlara bağlı olarak fiyatlandırma farklılık arz edebilir. Ancak rezidans temizliği konusunda gereken en uygun fiyatı alacağınıza emin olabilirsiniz. Tulu Temizlik olarak bunu size garanti ediyoruz.

Rezidans temizliği konusunda fiyat almak istiyorsanız, bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir. Bu konuda yapmanız gereken, bizleri telefonla aramak ve rezidans temizliği için gerekli fiyatlandırmayı almaktadır. Görüşmemiz sonrasında gereken güveni hissetmiş olacaksınız.

TULU TEMİZLİK – Rezidans Temizliği Hizmetleri ve İstanbul’da Rezidans Temizliği

İletişim Numaramız : 0216 470 70 79

Mail Adresimiz : bizeulasmak@gmail.com

Adresimiz : Örnek Mahallesi, Selimiye Caddesi, No: 15/A - Ataşehir - İstanbul – TÜRKİYE

 

Şunu Unutmayın!

Temizlik, hayatın anlamlarından birisidir. Temiz ortamlarda oturmak, insan olmanın bir gereğidir. Temizliğine önem veren ve bu hususta yaşamını sürdüren bireyler, ferah ve konforlu bir hayat sürerler. Tulu Temizlik olarak temizliğe önem veriyoruz ve özellikle rezidansta yaşayan bireylerin yaşamlarına değer veriyoruz. Bizlerle iletişime geçin ve size gerekli profesyonel rezidans temizliği hizmetini sunalım. Bu konuda gereken profesyonel çalışmaya hazırız. Yapmanız gereken tek şey, bizler ile iletişime geçmenizdir.

Sevgi ve saygılarımızla!

TULU TEMİZLİK