Lokanta Temizliği

Restuarant temizliği

Restuarant cam temizliği

Restuarant zemin temizliği 

Restuarant makine temizliği

Restuarant kablo kanallarının temizliği

Restuarant aydınlatmaların temizliği

Restuarant ekipman temizliği

Restuarant müşteri alanlarının ve personel alanları temizliği

Halı ve döşeme temizliği

Restuarant dış cephe cam temizliği

Restuarant müşteri ve personel tuvaletlerinin temizlenmesi

Restuarant halı temizliği (vakum, kuru yöntem, buhar ile yıkama)

 

Restuarant temizliği talebinizi belirtirken detayları iletmeniz sizlerin ve bizlerin işini kolaylaştıracaktır.Uzman ekibimiz ekipman ve malzeme sizin belirttiğiniz temizlik gereksimine göre getirmektedir.

RESTUARANT TEMİZLİĞİ

Restaurantlar gün içinde çok yoğun olarak çalışılan mekânlardır. Bu nedenle de bu yoğunlukta ciddi derecede kir ve toz oluşabilmektedir. İşte bundan dolayı restaurant temizliği yaptırmak oldukça önemlidir. Zira hizmet sektörünün en önemli kollarından biri olan yemek sektöründe temizlik ve hijyen olmazsa olmazdır. Hijyenik olmayan bir mutfak ve restaurant hem çalışanların hem de müşterilerin sağlığını tehlikeye atabilmektedir. Bu sağlık ve hijyen sorunlarından kaçınmak için restaurant temizlik hizmeti alınmaktadır. Firmamız Tulu Temizlik’in sunduğumuz restaurant temizliği hizmetimiz sayesinde siz mutfağınız ve restaurantınızla ilgilenirken biz de işletmenizi temizlemekteyiz.

Restaurant temizliği sadece yüzeysel bir temizlik değildir. Düzenli olarak yapılan bu temizlik sayesinde işletmenizde dip köşe bir temizlik yapılmaktadır. Sizin işletme sahibi olarak aklınıza gelmeyecek veya aklınıza gelse bile temizlemekle vakit kaybetmeyeceğiniz her detayı biz sizin için temizlemekteyiz.  Kendi sektöründe ün salmış olan firmamız Tulu Temizlik size farklı farklı temizlik seçenekleri sunmaktadır.

Tulu Temizlik olarak sizlere; zemin temizliği, makinelerin temizliği, halı ve döşeme temizliği, ekipman temizliği, aydınlatma temizliği, personel alanları temizliği, müşteri alanları temizliği, yönetici alanları temizliği, dış cephe ve cam temizliği, müşteri ve personel tuvaletlerinin temizliği ve kablo kanalları ve tesisat temizliği gibi birçok farklı temizlik hizmeti sunmaktayız. Bu temizlik hizmetleri tamamen işletmenizin ihtiyacına göre sağlanmaktadır. Bu nedenle firmamız Tulu Temizlik sizlerle sürekli iletişimde kalarak size en uygun hizmeti sağlamaya çalışmaktadır. Siz de İstanbul restaurant temizliği için firmamız Tulu Temizlik’i arayabilir ve hizmetimize başvurabilirsiniz.

Restaurant temizliği neden önemlidir?

Restaurant temizliği oldukça önemli ve detaylı bir temizliktir. Restaurant temizliğini aksatan işletmeler birçok konuda risk almakta ve güvenilirliğini sarsmaktadır. Zira restaurant temizliğinin müşteri ve personel olmak üzere farklı taraflardan sonuçları oluşmaktadır.

Restaurant temizliği yapılmayan bir işletmede, öncelikle hijyen konusunda ciddi sorunlar yaşamaktadır. Hijyenik olmayan bir çalışma ortamında personellerin de sağlıkları tehlikeye girmektedir. Bu nedenle restaurant temizliğinin düzenli yapılması işletmenin iç işleyişinde de aksamalar olmasını engellemektedir. Size sunduğumuz İstanbul restaurant temizliği ile çalışanlarınızın sağlığını korumuş olursunuz.

Sadece personellerinizin değil, müşterilerinizin de sağlığını da tehlikeye atmamak için düzenli bir şekilde restaurant temizliğinizi yaptırmalısınız. Zira müşterileriniz için sadece yemeklerinizin lezzeti ve sunuşunuz değil, temizlik ve hijyen de oldukça önemlidir. Hijyenik olmayan bir işletme, yemekleri ve hizmeti ne kadar iyi olursa olsun tercih edilmemektedir ve tercih edilmemelidir. Bu nedenle hijyenik bir işletmeye sahip olmanız hem tercih edilmeniz hem de sağlıklı bir iş ortamına sahip olmanızı sağlayacaktır.

Tüm bu hijyen ve temizlik eksikliğinden doğan sağlık riskleri dışında, restaurant temizliği yapılmamış bir işletmede can ve mal güvenliği de tehlikeye girebilmektedir. Zira restaurant temizliği yapılmayan bir işletmede yangın riski oldukça yüksektir. Toz ve kirlerin restaurantınızda belirli yerlerde tıkanıklık yapması sonucunda yangın çıkması ihtimali vardır. Bu da oldukça tehlikeli bir ihtimal olduğu için restaurant temizliğini aksatmamak ekstra önem arz etmektedir. Bu nedenle İstanbul restaurant temizliği için bizleri aramanız yeterli olacaktır.

Restaurant temizliği hizmetinin kapsamı

Restaurant temizliği hizmetini kendi işletmeniz bünyesinde de yaptırabilir veya yapabilirsiniz. Ancak işletmenizin restaurant temizliğini kendiniz yapmanız belirli açılardan dezavantajlı olabilmektedir.. Örneğin belirli makineler ve ekipmanlar olmadan daha yüzeysel bir temizlik yapabilirsiniz. Firmamızın size sunacağı detaylı restaurant temizliğini kendi imkânlarınızla elde edemeyebilirsiniz. Restaurant temizliğini yaparken kendi imkânlarınız ile edineceğiniz bazı temizlik malzemeleri varken, eldiven, kartuşlu maske, bone ve gözlük gibi sırf endüstriyel temizlik için hazırlanmış malzemeleri almanız sizin için ekstra masraf oluşturacaktır. Hâlbuki restaurant temizliği yaptırarak bunlarla hiç uğraşmadan daha uygun bir fiyata bu temizliği yaptırabilirsiniz.

Ayrıca çalışanlarınızın restaurant temizliğinizi yaparken kendi görevlerini aksatma ihtimali vardır. Örneğin aşçınızın restaurant temizliği yaptığı bir sistemde, yemeklerinize ayıracağı vakit azalacak ve işletmenizin profesyonelliği zedelenecektir. Bu da restaurant temizliği için dışarıdan bir firma ile anlaşmanızı daha makul kılmaktadır. Birçok işletme, restaurant temizliğini yapamayacağı için değil, bunun için efor sarf etmemek için dışarıdan farklı temizlik firmalarından hizmet almaktadır. Zira kendi işletmelerin kendi bünyesinde bu temizliği yaptırması hem masraflı hem de işleri aksatacak şekilde gerçekleşmektedir. Bu nedenle de genellikle uzmanlığı restaurant temizliği olan işletmeler ile çalışarak daha verimli bir çalışma ortamı sağlanmaktadır.

Tüm bu nedenlerden dolayı restaurant temizliği oldukça dikkat edilen ve profesyonellik gerektiren bir iştir. Siz de firmanız için en iyi hizmeti istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Bizler de size çevre dostu temizlik ürünleriyle pırıl pırıl bir hizmet sunabiliriz. Ayrıca internet sitemizden çevrimiçi planlama yaparak da İstanbul restaurant temizliği hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Tüm hizmetlerimiz size bir parmak uzakta. Tek yapmanız gereken sitemizden veya telefon numaramızdan bize ulaşmaktır. Gerisini biz sizin için halletmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir