ofis temizligi

Buharlı ofis temizliği

İnşaat sonrası ofis temizliği

Akşam parttime ofis temizliği

Hafta sonu ofis temizliği

Cam temizliği

Masa, kapı, sandalye, koltuk silme

Mutfak temizliği

Çöplerin boşaltılması

Zemin temizliği

Tuvalet ve lavobo temizliği

Yüzey ve detay toz alımları

Dolap ve raf temizliği

Merdiven temizliği

Halıfileks temizliği

Tablo, pano temizliği

Ofis temizliği talebinizi belirtirken detayları iletmeniz sizlerin ve bizlerin işini kolaylaştıracaktır.Uzman ekibimiz ekipman ve malzeme sizin belirttiğiniz temizlik gereksimine göre getirmektedir.

 

 

Ofis Temizliği

Günümüzün büyük bir bölümünü ofisimizde ve işyerlerimizde geçirdiğimiz modern dünyada ofislerimizin temizliği; hem kendi sağlığımız hem de çalışanlarımızın sağlığı noktasında son derece önem arz ediyor. Öyle ki hijyenik, titizlikle temizlenmiş ofis ve işyerlerinde çalışıyor olmamız; hastalıklara yakalanma olasılığımızın da azalması anlamına geliyor.

Gün içerisinde sık sık müşterilerimizin ziyaret ettiği, çalışanlarımızın aktif bir şekilde işleriyle ve müşterilerle ilgilendiği ofislerimizin temiz olması; hastalıkla enfekte olmuş çalışanlarımızın enfeksiyonu bize ve diğer çalışanlara bulaştırmasına da engel oluyor.

Temiz ve hijyenik bir ofis, aynı zamanda ofisimizi ziyaret eden müşterilerimize ne denli saygı gösterdiğimizi de ifade ediyor. Yeterince temiz olmayan işyerleri, müşteri kaybı ile sonuçlanabileceğinden müşterilerinin gözünde itibar kazanmak isteyen herkesin profesyonel bir temizlik firmasından ofis temizliği hizmeti alması gerekiyor.

Temiz ve pırıl pırıl bir ofiste çalışmak; yalnızca genel sağlığımızı değil ruh sağlığımızı da olumlu bir şekilde etkileyerek, motivasyonumuzu arttırıyor. Yani işimize daha kolay bir şekilde adapte olabilmemize ve günlük işlerimize dört elle sarılabilmemize olanak tanıyor.

Dağınık ve kirli bir ofis ortamında çalışmak ise motivasyonumuzu zedeleyerek, daha isteksiz bir şekilde çalışmamıza neden oluyor. Üstelik dağınık ve kirli ofis ortamı; personellerin de dikkatlerinin dağılmalarını, akşam olup eve gitme isteği ile yanıp tutuşmalarını beraberinde getiriyor.

Bizler; İstanbul’un en kaliteli temizlik firmalarından biri olarak, profesyonel ekibimiz ile İstanbul ofis temizliği ihtiyacınızda yardımınıza koşuyoruz.

Oldukça uygun olan ofis temizliği fiyatlarımız ile önceliğimizi müşteri memnuniyetine veriyor ve bütçenizi gözetiyoruz.

İletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle iletişime geçerek, hizmetimiz ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

Nasıl Bir Hizmet Veriyoruz?

Günlük ofis temizliğinin mutlaka belirli bir sıra ve program dahilinde kaliteli temizlik malzemeleri ve ekipmanları kullanılarak yapılması gerekiyor.

Gelişigüzel bir şekilde, ucuz malzemeler ve kalitesiz ekipmanlarla yapılan temizlik, ne yazık ki ofisin tam anlamıyla temizlenmemesi, kısa bir süre içerisinde tekrar kirlenmesi ile sonuçlanıyor.

Pek çok temizlik firmasının bünyesinde işine yeterince özen göstermeyen kişileri çalıştırması; müşterilerin aldığı hizmetten memnun kalmaması yani kendini mağdur hissetmesine neden oluyor.

Bizler; Tulu Temizlik olarak; işini hakkıyla yerine getiren, temizliğe kendini adamış, ofis temizliğini eksiksiz bir şekilde tamamlayan personellerle çalışıyoruz.

İstanbul ofis temizliği hizmetimiz esnasında sağlığa hiçbir zararı olmayan temizlik malzemelerini kullanıyor, sert kimyasal ürün kullanımından kaçınıyoruz.

Ofis temizliği hizmetimizi aşağıdaki şekilde adım adım detaylandırabiliriz:

 

  • Çöp kutularının boşaltılması ve çöplerin dışarı çıkarılması:

Şüphesiz ki temizliğin ilk aşamasında evlerimizde de öncelikle çöp kutularını boşaltıyor, etraftaki dağınıklığı toparlıyor, gereksiz malzemeleri çöpe atıyoruz.

Kaba temizlik olarak da nitelendirdiğimiz temizliğin bu aşaması, işimizin kolaylaşmasına yardımcı olarak, zaman kaybetmemizin önüne geçiyor.

Bizler; öncelikle çöpleri ve atık maddeleri toparlıyor, çöp kutularını boşaltıyor, ardından da çöp kutularını kaliteli malzemeler kullanarak dezenfekte ediyoruz.

Böylelikle ofislerde kokuya neden olan çöpleri imha etmiş ve daha steril bir ortamda güne başlamanızı sağlamış, aynı zamanda bakteri ve mikropları hava yoluyla solumanızı ve hastalanmanızı da önlemiş oluyoruz.

 

 

  • Tozların alınması:

Ofis temizliğimiz; kaba temizliğin hemen ardından ofisteki dolap, masa, sandalye vb. önemli eşyaların tozlarının alınması ve temizlenmesi ile devam ediyor.

Bilgisayarlar, telefonlar, fotokopi makineleri gibi elektrik-elektronik cihazların, masa ve dolapların, masa ve dolap çekmecelerinin de mutlaka temiz bir deterjanlı bezle silinmeleri ve güzelce tozlardan arındırılmaları gerekiyor.

Temiz masa ve sandalyelerde çalışmak, ofis çalışanlarına moral verdiğinden toz alma işleminin temizliğin sonuna ertelenmemesi; oldukça önem arz ediyor.

 

  • Zemin temizliği:

Ofis eşyaları da temizlendikten sonra ofis temizliği hizmetimiz; ofis zemininin süpürülmesini, silinmesini, gerekli durumlarda zemindeki halıların vakumlu temizleyicilerle temizlenmesini içeriyor.

Zemindeki betonlar ve parkeler; genellikle fırçayla silinip, süpürülüyor. Durulama işlemini kurulama işlemi ve ofis odalarının havalandırılması takip ediyor.

Ofisteki zeminin daha hızlı bir şekilde kuruyabilmesi, personellerinin kayarak düşmesinin engellenmesi anlamına da geldiğinden firma çalışanlarımız; odaların pencerelerini ve kapılarını açık tutup, odayı yeterince havalandırmayı ve zemini durulamayı da asla ihmal etmiyor.

 

  • Pencere ve kapı temizliği:

Kapsamlı bir ofis temizliği söz konusu olduğunda pencere ve kapıları temizlemeyi de unutmamak gerekiyor.

Firma çalışanlarımız; pencere kenarlarının tozunu alıp, pencereleri güzelce silip, parlatıyor. Pencere temizliğinin hemen ardından da kapıları ve kapı kollarını antibakteriyel temizlik malzemeleri ile silip, mikrop ve bakterilerden arındırıyor.

Gün içerisinde pek çok kişinin kapı kolu ile temas etmesi; kapı kollarının bakteri ve mikrop yuvası olmasına neden olabileceğinden kapı temizliğine ekstra özen gösteriliyor.

 

  • WC ve Lavabo Temizliği:

Ofis temizliğinin en hassas ve en ince detay gerektiren aşaması olan wc ve lavabo temizliği esnasında personellerimiz; mutlaka dezenfekte edici, kaliteli temizlik malzemeleri kullanıyor.

WC ve lavabo temizliği kapsamında klozetler, fayanslar ve pisuvarlar büyük bir titizlikle temizleniyor.

Lavabolarda yer alan aynalar, duvarlar, kapılar, kapı kolları; silinip, temizlendikten sonra wc çöpleri atılıyor ve çöp kutuları dezenfekte ediliyor.

WC ve lavabo temizliği esnasında kullanılan malzemeler ve temizlik bezleri, diğer odaların, eşyaların ve mobilyaların temizliği esnasında hiçbir şekilde kullanılmıyor.

Yani wc ve lavabolar, tamamen bu alanlara özel bezler ve malzemeler ile temizleniyor.

 

  • Merdiven ve asansör temizliği:

İstanbul ofis temizliğimiz; ofislerde bulunan merdivenlerin, asansörlerin ve korkulukların temizlenmesi ile sonlanıyor.

Merdiven, korkuluk ve asansörü bulunan ofis ve işyerlerinde iç mekanın yanı sıra ofis dışı mekanların temizliğine de özen gösteriliyor.

Böylelikle dışarıdan ofis içerisine sürekli toz, mikrop girmesi de önlenmiş oluyor.

 

İstanbul ofis temizliği hizmetimiz; ofisin büyüklüğüne, ofiste mutfak, toplantı odası vb. ortak kullanım alanlarının bulunup bulunmadığına göre de değişiklik gösterebiliyor. Ortak kullanım alanlarının varlığı durumunda firma çalışanlarımız; mutfak, bekleme odası, toplantı odası, banyo vb. alanların temizliğini de kapsamlı bir şekilde gerçekleştiriyor.

 

 

Ofis Temizliği Fiyatlarımız:

Ofis temizliği fiyatları; ofisinizin büyüklüğüne, ofis temizliği hizmetini günlük mü haftalık mı yoksa aylık mı alacağınıza göre değişiklik gösterebiliyor.

Fiyatlar üzerinde temizlik için kaç personelin gerekli olduğu yani ofisinizin kaç metre kare olduğu da belirleyici olabiliyor.

Çok büyük ofisler söz konusu olduğunda ise öncelikle ofisinizi, ofisinizdeki mobilyaların ve eşyaların sayısını ve durumunu gözden geçirmemiz gerekli olabiliyor.

Bizler; Tulu Temizlik olarak; oldukça ekonomik İstanbul ofis temizliği fiyatlarımız ile hizmetinizdeyiz!

Ofis temizliği fiyatlarımızla ilgili ayrıntılı bilgi için bizi dilediğiniz an arayabilirsiniz.