mutfak temizlik

Islak zeminlerin "fayans, seramik, mermer vs." yıkanıp ıslak vakumla çekilmesi

Siyaha dönüşmüş derzlerin kimyasalla parlatılması

Dolapların dışı, boşsa iç temizliği "giysi dolabı, buzdolabı, vitrin, çekmece vs. "

Aspiratör, fırın ve civardaki yağların yağ çözücü sıkıldıktan sonra buharla temizlenmesi

Buzdolabı ve fırın içi boşsa temizliği

Mutfak tezgâhını ve mutfak kapısını silenmesi

İş yeri mutfağı temizliği

Fabrika mutfağı temizliği

Lokanta mutfağı temizliği

Restuarant mutfağı temizliği

Cafe mutfağı temizliği

 

Mutfak temizliği talebinizi belirtirken detayları iletmeniz sizlerin ve bizlerin işini kolaylaştıracaktır.Uzman ekibimiz ekipman ve malzeme sizin belirttiğiniz temizlik gereksimine göre getirmektedir.

 

MUTFAK TEMİZLİĞİ

 Mutfağın temizliği kimi zaman zahmetli olsa da birçok açıdan yaşam döngüsü için önemlidir. Temiz bir mutfakta yemek pişirmek kolay ve eğlencelidir. Aynı zamanda temiz yüzeyler ve malzemeler sizin sağlığınız için de önemlidir. Basit bir temizlik, depolama alanınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur ve mutfağınızı düzenli tutmanıza olanak sağlar.

Mutfak temizliği, yapılacaklar listenizdeki en üşendiğiniz işlerden biri olabilir, ancak en önemlilerinden biridir. Mutfağınız, misafirlerinizin evinize geldiğinde genel olarak sizin ve evinizle ilgili ilk izlenimlerini oluşturduğu yerdir. Ek olarak, yiyeceklerinizin hazırlandığı ve pişirildiği yerdir. Kirli bir mutfak evinizi estetik açıdan oldukça uygunsuz gösterecektir. Ancak, vaktiniz kısaysa, mutfağınıza kapsamlı bir temizlik yapmak her zaman bir seçenek değildir. Bu durumda, güvenilir ve profesyonel bir mutfak temizleme servisi bulmanız gerekir. Bölgenizdeki ihtiyaçlarınızı karşılayan en iyi mutfak temizleyicisini bulmak için ekibimiz size hızlı, kullanışlı ve uygun maliyetli hizmet vermek için hazırdır!

 

Tecrübeli

Bir mutfak temizleme servisi ararken, hizmetin profesyonel olduğunu bilmek istersiniz. Tecrübeli ekibimiz ile kısa bir süre içinde hazır olup memnun kalacağınız bir hizmet vermek için sabırsazlanıyoruz! Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir. Gerisini biz hallederiz. Firmamız, mutfak temizlik uzmanı ile size ulaşıp, ekibiyle birlikte mutfak temizlik hizmeti hakkında tam olarak ne düşündüklerini size bildirecektir. Böylece güvenilir ve deneyimli bir ekiple çalışmak size huzur verecektir.

Mutfak temizliğinde yetenek ve tecrübeye ekip olarak çok önem veriyoruz. Herkesin mutfak temizleme çözümü aynı değildir. Her iş farklıdır ve biz de bunun bilincindeyiz. Kiraladığınız mutfak temizlik profesyoneli, işi halletme yeteneği ve yeterli bilgi birikimine sahip olacağından şüphe duymayın.

 

Dürüst&Esnek

Haftalık bir mutfak temizleme servisi, iki haftada bir veya ayda bir kez mutfak temizleme servisi arıyorsanız isteğinize göre takvim ayarlaması yapılabilir. Müşterilerimize karşı dürüstlük çerçevesinde istedikleri şekilde hizmet sunmaktayız. İtibar, Ekibimizi tercih eden müşteriler için her şeydir; Bu nedenle, zamanlamamızdan ve çalışkanlığımızdan asla taviz vermeyiz.

Birçok büyük mutfak temizleme şirketinin aksine, şirketimizden kiralanan temizleyiciler ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok isteklidir. Mutfak dolaplarının temizlenmesi veya mutfak davlumbaz temizliği gibi özel görevlerin yapılmasını istiyorsanız, sadece istemeniz yeterlidir. Ekip üyelerimiz cana yakın ve ulaşılabilirdir. Ne istediğinizi belirterek kendi kişiselleştirilmiş mutfak temizleme hizmetinizi oluşturabilirsiniz. Daha fazla esneklik için şirketimiz, sorunsuz bir yeniden planlama politikası sunar. Planlarınız değişirse bize sadece 24 saat öncesinden haber vermeniz yeterlidir.

Zamandan Kazanın

Bir mutfak temizlik hizmeti kiralamak, paradan ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Mutfak temizliği zaman alıcı ve zahmet bir işlem olabiliyor. Bir mutfak temizleme servisi ile anlaşmak, mutfağınızı en üst düzeyde mükemmellik ile temizlemenize yardımcı olabilir. Akşamlarınızı temizlik yaparak geçirmenize gerek kalmayacak ve böylece sevdiklerinizle zaman geçirebileceksiniz. Mutfak temizlik hizmetimiz, mutfak temizliğinizle özel olarak ilgilenecektir. Temizlik hizmetleri kendi ürünleri ve en son ekipmanlarıyla geldiği için, bu ürünler için para harcamanıza gerek kalmaz.

Mutfak eşyalarınız için daha uzun ömür!

 Mutfak aletleri, güzel bir mutfağın en önemli aksesuarıdır. Aletler işinizi kolaylaştırmak için yardımcı olur. Mutfağınız kahve makinesi, mikrodalga fırını, ekmek kızartma makinesi, bulaşık makinesi, mutfak robotu, buzdolabı gibi çeşitli eşyalarınızla doludur. Bu cihazlar temiz olduklarında daha iyi çalışırlar. Günlük olarak kirlenme ve temizlenme eğilimindedirler. Yalnızca temiz bir cihaz verimli şekilde çalışabilir. Eğer kirlenir ve böyle kalırsa, kısa bir süre içerisinde, mutfak cihazının verimi giderek azalacaktır. Mutfak temizliği sırasında, mutfak aletlerinin temizliğini de denetlemekteyiz. Toz, yağ ve yiyecek yanıkları, mutfak aletlerini kokmuş ve kirli hale getirebilir. Temizliği ne kadar uzun süre ihmal edersek, cihazların ömrü o kadar kısa olur. Mutfak temizleme hizmetleri almak, mutfak cihazlarının ömrünü uzatmanıza yardımcı olabilir. Profesyonel ekibimiz her bir mutfak cihazını uygun şekilde temizleyip eşyalarınızdaki toz, yağ ve parmak izlerini etkili bir şekilde temizlemenize yardımcı olur.