Merdiven Temizliği

Merdiven temizliği

Binanın en üst katından aşağıya doğru süpürge ve faraşla kaba pislik alınır

Bina içerisinde duvarlarda oluşan örümcek ağları ve kaba döküntüler temizlenir

Binada asansör varsa asansör kapıları titizlikle temizlenir

Asansör kabininin içerisi komple temizlenir

Dairelerin kapı pervazları temizlenir

Üst kattan aşağıya doğru merdiven korkulukları "tırabzanlar" temizlenir

Daire kapılarına reklam amaçlı yapıştırılanetiketler temizlenir

Apartman ana giriş kapısı ve posta kutuları temizlenir

Apartman temizliği bina giriş merdivenlerininde temizlenmesi ile temizlik tamamlanır

Zemin cinsine göre fırçalar ve çekçekler kullanılmaktadır

Kullanılan temizlik malzemesi kaliteli ve güvenilir markalardır

 

Merdiven temizliği talebinizi belirtirken detayları iletmeniz sizlerin ve bizlerin işini kolaylaştıracaktır.Uzman ekibimiz ekipman ve malzeme sizin belirttiğiniz temizlik gereksimine göre getirmektedir.

 

 

 

MERDİVEN TEMİZLİĞİ

Binaların merdivenleri, en çok kullanılan kısımları olmakla birlikte dairelere erişim için doğrudan bir bağlantıya sahip olmaları nedeniyle temiz olmaları son derece önemlidir. Yapıların temizlik ve tertibinde en çok dikkat çeken bu özelliğin sağlanması yapının genel hijyen standartlarına uyumu bakımından çok önemlidir. Tabii bu uygulamalar profesyonel biçimde yapılmalıdır ki, merdiven temizliği için bu alanda uzman personellerin kullanılması, verimli sonuçların elde edilebilmesi için gereklidir. Tulu Temizlik, Apartman merdiven temizliği ve diğer temizlik alanlarında size en efektif sonuçları sunabilmek için uluslar arası standartlarda personeller ile hizmet verir. Merdiven temizleme ve merdiven silmeişlemini apartman görevlileri veya uzman olmayan kişilere yaptırmak yerine, bizi tercih ederek, istediğiniz periyotta profesyonel temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Apartmanların merdiven temizliği kategorimizde yer alan hizmet; yalnızca konut maksadıyla kullanılan binalarda değil, işyeri, işhanı veya daha büyük yapılar için de sunulabilmektedir. Bu noktada sizin ihtiyaçlarınızı dikkate alarak projelendirme yapıyor ve belirlenen zaman aralıklarında size uzman hizmetini sunuyoruz. Bizim size sunacağımız hizmetlerden faydalanmak için bize telefonla ulaşabilir veya internet sitemiz üzerinden online başvuru yapabilirsiniz. Diğer temizlik ihtiyaçlarınızı da en iyi biçimde karşılayabilen firmamız, apartmanlarda bu alanda personel bulundurma ihtiyacını ortadan kaldırmakta ve apartman yönetimlerine büyük avantajlar sağlamaktadır.

Neden Profesyonel Merdiven Temizliği Hizmeti Almalısınız?

Merdiven temizliği için apartman olarak bir personel temin etmeniz durumunda, sadece bu alanında temizliği için çok yüksek bir maliyete katlanmış olursunuz. Kimi yapılar, apartman görevlisi bulundurmayıp, yalnızca bu hizmet için personel temin etmekte ve bu noktada amatörlerle çalışmak durumunda kalmaktadır. Kaldı ki bu işlem yasal da değildir. Apartmanda görevli personelin sorumluluğu; bina sakinlerine aittir ve sosyal güvence olmaksızın sadece bu işlemi yapmak için geliyor olsa dahi personel çalıştırılabilmesi mümkün değildir.

Tabii bu kanuni yükümlülüğün yanı sıra, binalarda temizlik için görevlendirilen personelin, temizlik protokollerine uygun işlemler yapıp yapmadığını da denetlemeniz sizin için oldukça zordur. Amatör uygulamalar nedeniyle birçok yapıda yeterli temizlik koşulları sağlanamamakta ve görece yüksek maliyetler ortaya çıkmaktadır. Tulu Temizlik; siz bu noktada avantajlı bir hizmet olarak merdiven temizliği hizmetini sunar. Bizden tüm temizlik uygulamalarını modüller biçiminde alabilir, ihtiyacınız kadar hizmete para ödeyerek profesyonel sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Biz kadromuzda uzman çalışanları bulunduruyor ve bu çalışanlarımıza en iyi hizmeti sunabilmeleri için en detaylı eğitimleri veriyoruz. Evrensel ölçekte, herhangi bir yapının merdiven temizleme uygulamaları için gerekli olan standartları en kapsamlı şekilde sunabilmek için gerek uygulama, gerekse kullanılan malzeme boyutunda en kaliteli süreçleri temin ediyoruz. Bizden alacağınız hizmetin standartları ile fiyatları kıyaslandığında çok avantajlı çözümler elde ediyorsunuz ve bu süreçte personelin yasal sorumluluklarını biz üstleniyoruz. Tam zamanında ihtiyacınız olan hizmeti eksiksiz biçimde almak için tek yapmanız gereken şimdi bizimle iletişime geçmektir. Size en benzersiz hizmet süreçlerini sunuyor olacağız.

Merdiven temizliği püf noktaları

Apartmanların ortak alanları içerisinde en yaygın biçimde kullanılan alan olan merdivenler; yapıların genel hijyen koşulları bakımından büyük öneme sahiptir. Bu kesimlerde detaylı ve profesyonel temizlik yapılmaması durumunda görsel zafiyet ortaya çıkması bir yana, böceklenme ve fare ve benzeri hayvanların yaşamasına uygun bir ortam oluşması söz konusu hale gelir. Bu noktada uygulamanın en hassas biçimde yapılması ve doğru kimyasalların kullanılması gerekir. Tabii kullanılan maddelerin sağlık bakımından olumsuz etkilerinin olmaması da gereklidir. Bunu sağlamak için yapılması gereken elbette protokolleri bilmek ve endüstriyel çözümleri tercih etmektir.

Yapıların merdiven temizliği ıslak ve kuru olmak üzere iki boyutta yapılır. Tabii mevsime bağlı olarak gereksinimler değişir. Yağışlı havalarda periyotların kısaltılması gerekecektir ki, çamur ve benzeri harici bileşenlerin temizlenmesi için özel araçlar kullanılması da gereklidir. Ayrıca apartmanın ıslak temizliğinden sonra kurutma işleminin yapılabilmesi için doğru zamanlama tercihi de çok önemlidir. Bu nedenle planlama da büyük önem arz eder.

Kullanılan temizlik malzemeleri ve mekanik temizlik ekipmanlarının uygun araçlar içerisinden seçilmesi gerekir. Biz bu noktada endüstriyel çözümleri kullanıyor ve en verimli sonuçlar için en iyi süreçleri sağlıyoruz. Merdiven temizliğinden ne kullanılır sorusunun cevabını, uluslar arası standartlara bağlı olarak aldığımız protokoller kapsamında veriyoruz. Bizim için sizin güvenliğiniz ve sağlığınız birinci planda yer alıyor ki, bunun için mükemmel temizlik koşullarının elde edileceğiz merdiven temizlik deterjanı ürünlerini kullanıyoruz.

Apartman merdiven temizliği

Apartman merdiven temizliği, bizim size sunduğumuz bir çok temizlik hizmetinden bir tanesidir. Bu uygulamalar kapsamında sizin için nitelikli çözümler sunuyoruz. Apartman merdiven temizliği kuralları bizim için son derece önemlidir. Bizim sunduğumuz hizmetlerin standartlarından endişe etmenize gerek olmadığı gibi, dünya standartlarında hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. Merdiven temizliği İstanbul sözleşmesi kapsamında pratik merdiven temizliği hizmeti sunuyor ve efektif sonuçlara ulaşabilmenizi sağlıyoruz.

Apartman merdiven temizliği yeni nesil temizlik hizmetlerinden bir tanesidir. Bu hizmetler kapsamında bizimle bir sözleşme yapıyor ve belirlenen periyotlarda hizmet alıyorsunuz. Siz bize sözleşme yaptıktan sonra hiçbir detay belirtmek zorunda kalmıyorsunuz. Sizin için belirlenen zaman aralıklarında personelimiz apartmanınızı ziyaret ediyor ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyor. Tabii dilerseniz tek seferlik uygulama talebinde de bulunabilirsiniz. Yani isteğe bağlı olarak sözleşme olmaksızın hizmet alabilme olanağınız da bulunuyor.

BRC sertifikamız ile sunduğumuz hizmetlerimizde uluslar arası kalite standartlarını sağlıyoruz. Bizim hizmet standartlarımız kapsamında ihtiyaçlarınıza en uygun koşullarla ulaşabiliyor ve mükemmel çözümleri elde ediyorsunuz. Hemen siz de bizimle iletişime geçerek nitelikli apartman temizliği ve merdiven temizliği hizmetlerini almaya başlayabilirsiniz.

Merdiven temizliği fiyatları

Merdiven temizliği fiyatları İstanbul için; uygulamanın niteliklerine ve elbette boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Temizlik yapılacak apartmanın kat sayısı, kat aralığı yüksekliği, basamak sayısı, temel olacak nicelik faktörleri olarak tanımlanır. Bunun yanında; merdivenlerin sahip oldukları komplikasyonlar ayrıca değerlendirilmesi gereken unsurlardır. Merdivenin inşa edildiği materyal, korkuluk türü ve özellikleri gibi faktörler hangi araç ve gerecin kullanılacağını doğrudan etkiler ve bununla birlikte komplikasyon oranı ortaya çıkar. Buna bağlı olarak bir fiyat zemini oluşturur ve size hizmetin tam karşılığı olan en uygun fiyatları sunarız. Bizim hizmet sunum politikamız kapsamında ödediğinizin tam karşılığını alıyor olmanız önemlidir. Sizin memnuniyetiniz, bizim için iş süreçlerimizin sürdürülebilirliği noktasında esas unsur olduğundan, bu noktada büyük hassasiyet gösteririz.

Apartman merdiven temizliği hizmetlerimizden hemen faydalanmak için şimdi sitemizdeki iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Uzman personelimiz sizin için uygun şartları belirlemenize yardımcı olacak ve hizmete bir an önce ulaşmanız sağlanacaktır. Satın alma ve hizmet talep etme işlemlerini dilerseniz internet sitemiz üzerinden online olacak da yapabilirsiniz. Size hizmetin tüm süreçlerinde kolaylık sağlıyor ve en iyi sonuçları elde edebilmeniz için çalışıyoruz. Mutlak müşteri memnuniyeti ilkemiz kapsamında, toplam kalite standartlarını benimsiyor, sizin için mümkün olan en yüksek standartlardaki hizmeti temin ediyoruz.

Kaliteye en uygun koşullarda ulaşmak için apartman merdiven temizliği hizmetlerimize şimdi başvurun. Uygun fiyatlar ve yüksek kalite standartlarındaki temizlik hizmetlerimizi sizin için de hemen sunmaya başlayabilir, apartmanınızın temizliğini en iyi şekilde sağlarken size operasyonel kolaylık sağlayalım.