Resmi Bina Temizliği

Kamu bina temizliği

Hastane temizliği

Okul temizliği

Yurt temizliği

Üniversite ve kampüs alanı temizliği

Belediye binası ve ek binaların temizliği

Belediye konferans salonu temizliği

Belediye evlendirme dairesi temizliği

Belediye tesisleri temizliği

İdari binaların temizliği

Adalet sarayları temizliği

Milli eğitim müdürlükleri temizliği

İlçe müftülükleri temizliği

 

Kamu bina temizliği talebinizi belirtirken detayları iletmeniz sizlerin ve bizlerin işini kolaylaştıracaktır.Uzman ekibimiz ekipman ve malzeme sizin belirttiğiniz temizlik gereksimine göre getirmektedir.

 

Kamu Kurumlarında Temizlik

Temizlik, çocukluk yıllarımızdan itibaren sahip olduğumuz ve sahip olmamız gereken bir alışkanlıktır. Temizliğin günlük hayatımızdaki yerini iki şekilde açıklayabiliriz. 1.si tabiki de sağlık. Temizliğe dikkat etmeyen insanlar çeşitli hastalıklarla karşılaşıyor, bu hastalıklara neden olan bakteriler daha çok temiz olmayan yerlerde barınır ve bulaşıcı olabilir. Böylelikle çevrede salgın hastalıklar meydana gelir. Bu hastalıklar sonucunda insanlar hem maddi yönden hem de manevi yönden yaptırımlar ile karşılaşır. 2.si ise prestij. Temizlik, sağlığın yanında bir prestij meselesidir. Bu durum kişisel ev ve ofisimizden tutun da çalıştığımız özel şirketler veya kamu kurumlarında da geçerlidir. Önce kişisel temizliğimize, sonra da çalıştığımız veya sorumlu olduğumuz çevrenin,kurumun,ortamın vs. temizliğine ve hijyenine önem vermeliyiz. Temizlik sadece gözle görünür kirlenmenin giderilmesi değildir,gözle görülmeyen kirlenmenin de giderilmesidir.

Tulu Temizlik olarak sizin ve çevrenizdekilerin temizliğinden kendimizi sorumlu tutuyor ve görevimizi en iyi şekilde yapıyoruz. Temizliğinizi işinin ustasına teslim edin. 1 telefon ile temizlik planımızı çıkarıyoruz, temizliğimizde çevre dostu ve profesyonel ürünler kullanıyoruz,dahası ise gözünüz arkada kalmıyor. Vizyonumuz, işimizi en yüksek kalitede yapmak ve müşteri memnuniyetidir. Misyonumuz ise her geçen gün artan deneyimli personel kalitesidir. Kendimize, müşterilerimiz ile bir kez değil,devamlı çalışmayı prensip haline getiriyoruz. Gün sonunda ferah bir ortama kavuşmanın yanında paranız da cebinizde kalıyor. Aldığımız geri bildirimler ve müşteri memnuniyeti bizi daha fazla mutlu ediyor.

Kamu kurumlarının temizliği direkt olarak devleti yansıttığı için bu konunun üzerinde ciddiyetle ve titizlikle durulması gerekmektedir. Devletin prestijine zarar gelmemesi için kamu kurumlarının temizliğine önem veriyoruz. Kamu kurumlarını çalışanların yanı sıra her gün yüzlerce vatandaş ziyaret ediyor. Bu ziyaretler sırasında haliyle kurumlarda aşırı kirlenme söz konusu. Gözle görülen kirlenmenin yanı sıra gözle görünmeyen kirlenme daha da önemli. Bir çok insanın dokunduğu masa,sandalye,makine vs. gözle görünmeyen kirliliği (bakterileri) beraberinde getiriyor. Sağlık Bakanlığı’nın yaptığı araştırmalara göre salgın hastalıklar normale oranla bir çok insanın ziyaret ettiği kurumlardan yayılıyor.Herhangi bir köy,mahalle yada ilçeden gelen ziyaretçiyi hasta yada taşıyıcı olarak tanımlayabiliriz. Bu kişi kamu kurumuna işini yaptırmak için geldiğinde salgın bir hastalığa sahipse, bu bakteriyi kuruma bilmeden de olsa getiriyor. Kurum düzenli temizlenmezse bu bakteri çoğalıp diğer insanlara da bulaşır böylelikle bir çok insan salgından dolayı hastanelere yada sağlık ocaklarına gitmek zorunda kalır. Eğer temizliğe gereken hassasiyet verilirse bu hastalık hiç kimseye yayılmadan önüne geçilmiş olacaktır.

Kamu kurum ve kuruluşlarının bu ziyaretçi fazlalığından dolayı ayda veya haftada değil de günde belirli periyotlar halinde temizlenmesi gerekmektedir. Çalışan memurların işlerini de aksatmamak amacıyla uzmanlaşmış kadromuz ile üst düzeyde temizlik yapıyor ve hijyen sağlıyoruz. Çalışanların ve vatandaşların en iyi şekilde hizmet alması için temizlik ve düzen şart. Düzensiz ve temiz olmayan ortama oranla düzenli ve temiz ortamlarda çalışanların hem mevcut performanslarında artış gözlenmekte hem de vatandaşların aldığı hizmetin kalitesi artmaktadır. Bir eve,ofise yada kuruma girdiğinizde ilk olarak gözünüze çarpan şey gözle görülür şekilde kirlilik veya düzensizliktir. Bu da siz ne kadar çok çalışırsanız çalışın yada kaliteli hizmet verirseniz verin, ziyaretçide ön yargı oluşturur ve sizin disiplininizi ve kalitenizi sorgulamaya başlar. Bu yüzden özellikle resmi dairelerde dikkat edilmesi gerekenlerin başında temizlik ve düzen gelir. Kullandığımız çevre dostu ürünlerimizle, kurumlarda bulunan ahşap yerlerin,dolapların ve masaların yüzeylerine hiçbir şekilde zarar vermeksizin temizliyoruz. Kullanılan elektronik eşyaların hassaslığını da göz önünde bulundurarak temizlik başlamadan önce bütün güvenlik önlemlerimizi alıyoruz. İstanbul’da hizmet vermekteyiz ve bugüne kadar yaptığımız özellikle kamu binalarındaki sayısız temizlik hizmetinde, her zaman olumlu dönüşler almaktayız. İşin ciddiyetini biliyor ve işimizi ciddiyet ile yapıyoruz. Kamu binalarınızdaki temizlik işlerinizi gözünüz arkada kalmayacak şekilde bizlere emanet edebilirsiniz.