istanbul insaat sonrasi temizlik

Camlar ve çerçevelerinde kalan boya ve harç temizliği

Cam bantlarını, silikon ve benzeri kalıntıların tamamının temizliği

İç ve dış cam olarak detayı temizlenmektedir.

Mutfak ve banyo duvarları temizliği

Zemin ve duvar fayansları ince temizliği

Tüm ev veya işyerinin kapı, petek ve pirizlerin harç, boya, silikon kalıntıları kazınarak temizliği

Tüm ev veya işyerinin zemin ve duvar kaba temizliği yapıldıktan sonra ince temizliği

Temizleme esnasında fayans, parke ve duvarların boya çeşitlerine göre farklılık gösteren özel kimyasallar kullanılmaktadır.

 

İnşaat sonrası temizlik talebinizi belirtirken detayları iletmeniz sizlerin ve bizlerin işini kolaylaştıracaktır.Uzman ekibimiz ekipman ve malzeme sizin belirttiğiniz temizlik gereksimine göre getirmektedir.

 

İnşaat sonrası temizlik

Temizlik, insan hayatının her alanında yer alan en önemli unsurdur. Konu ne olursa temizliğin bu denli önemli olması bizlerin bu konuda mutlaka yardım alması gerektiği gerçeğini de doğuruyor. İnşaat sektörü son zamanlarda oldukça ivme kazanmıştır. Özellikle İstanbul’da kentsel dönüşüm gibi uygulamalar ile sektör daha da canlanmıştır. Günümüzde kadınların iş hayatında yer alma oranının artmasıyla ev işleri ile uğraşma oranı da aynı şekilde azalmıştır. İnşaat sonrası temizlik genel temizlikten daha kapsamlı, yorucu ve zaman alıcı olduğundan inşaat sonrası temizliği alanında uzman kişilere bırakmak daha etkin olacaktır. Eskiden insanlar birbirine her konuda yardım ederek imece usulü yaparken günümüzde bu durum azalmıştır.  Gerek iş hayatının yoğunluğu sebebi ile gerekse artık insanların komşusunu bile tanımadığı ortamlar oluştuğu için bu tarz işleri güvenilir ve alanında profesyonel kişilere yaptırmak önemli olmaktadır. İşte bu noktada biz Tulu Temizlik olarak imdadınıza yetişiyoruz.

İstanbul’da verdiğimiz hizmetimiz ile temizliği kendimize her manada ilke edindiğimizi belirtmek isteriz. Özellikle inşaat sonrası temizlik konusunda usta olan firmamız, usta çalışanları ile her geçen gün kendini geliştirmekte ve İstanbul’a bu konuda öncü olmaya devam etmektedir. Ataşehir merkezli olan şirketimiz İstanbul ilinin her yerine haftanın her günü hizmet götürmektedir. Günümüz dünyasında betonlaşmanın ihtiyaç olarak artması ile hızlı yapılan binalar sonrası oluşan kirliliğinde aynı hızda ortadan kaldırılarak ev sahiplerinin evlerine en kısa sürede geçmesi gerekmektedir. Tulu Temizlik olarak firmamız İstanbul inşaat temizliği konusunda öncü bir firma olması ile bu işleri en kısa sürede ve en kaliteli şekilde yapmaktayız. İnşaat temizliği yapmanın ve bunu kaliteli yapmanın önemi nelerdir. Şu şekilde sıralanabilir:

1-İnşaat sonrası kalan moloz kalıntılarının hızlı temizliği ile kalıcı hasar verecek durumlar anında ortadan kaldırılır. İnşaat sonrası temizlenmeyen ve bir süre bekleyen dairelerde oluşabilecek kalıcı tortular daireye zarar verebilmektedir. Bu da cüzi bir miktar para ile yapılabilecek inşaat temizliği ile daha fazla para kaybına neden olabilecek durumları ortadan kaldıracaktır.

2- Duvar ve tavan temizliği yeni taşınılacak evlerde belki de ev sahiplerini en zorlayan durumdur. İnşaat pisliğinin kalıcılığı ve ulaşılması zor yerler olması ile yorucu ve uğraştırıcı bir durum oluşturmaktadır. Biz bu noktada profesyonel ekipman ve ekibimiz ile hızlı ve kaliteli bir şekilde duvar ve tavan temizliğini yapmaktayız. İşi bize teslim ettikten sonra gözünüz kesinlikle arkanızda kalmayacak.

3- İnşaat sonrası sorun olan kalıntılardan en büyüğü de boya kalıntıları olmaktadır. Boya kalıntılarını temizlemek için özel aparatlar kullanmaktayız. Bu sayede duvarlara zarar vermeden temizliği tamamlamaktayız.

4- Eviniz veya ofisiniz inşaat sonrası size teslim edildiğinde kirliliğin temizlenmesi bütün emeklerin boşa gitmemesini sağlamalı. Duvar veya zeminin temizlik sırasında bilinçsiz kullanılan kimyasallar veya ekipmanlar ile temizlenmesi hüsrana uğramanıza sebebiyet verebilir. Bu sebeple uygun ekipmanlar ile yaptığımız temizliği tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Özellikle kuru ve ıslak zeminler için özel kuru-ıslak vakum makineleri kullanmaktayız. Bu sayede hem hızlı hem de parkelerinize zarar vermeden kaliteli bir temizlik ortaya koymaktayız.

5-İnşaattan sonra ıslak olarak kalan kısımlar için özel deterjanlar kullanılmalıdır. Biz bir İstanbul inşaat temizlik firması olarak bu konuda en son çıkan anti bakteriyel ürünleri kullanmaktayız. Sağlığa zarar vermeyen bu ürünler ile temizlik sonrası herhangi bir sorun yaşamadan anında evinizde oturmaya başlamanızda mümkün olmaktadır. Aklınızda oluşacak herhangi bir soru işareti kalmaması için kullanılan deterjanların özet bilgi formlarına da ulaşabilirsiniz. Özet bilgi formları sayesinde deterjanların içeriğine, yan etkilerine ve herhangi bir durum karşısında alınması gereken önlemler gibi bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

6-Bir hizmet alırken hizmetin kalitesi kadar o hizmetin hak ettiğinden fazla ücret talep etmemesi bir o kadar önemlidir. Firmamız inşaat sonrası temizlik fiyatları konusunda İstanbul’da rakipsizdir. Verdiğimiz hizmetin kalitesinin yanında sizler için belirlenmiş uygun fiyatlar ile her anlamda sizler için çalışmaktayız.

Yukarıda saydığımız birçok önemli nedenin yanında inşaat sonrası temizlik konusunda daha birçok önemli püf noktaları bulunmaktadır. Sektörde öncü olan firmamız tüm bu önemli noktalara önem göstererek sizleri memnun etme noktasında gereken özeni göstermekteyiz.

Temizlik doğamız gereği hayatımızın her saniyesinde bulunmaktadır. Bu nedenle sadece inşaat temizliği konusunda değil her konuda hayati önem taşımaktadır. Bu denli önemli olan temizliğin yaşadığımız yerde en hassas şekilde yapılması her şeyden daha önemli hale gelmektedir. Sadece göstermelik yapılan temizliğin değil önemli olan gözle görülmeyen şeylerin de en hassas şekilde temizlenmesi ile bütünlük sağlanabilmektedir. İşte o zaman doğru temizlik yapılmaktadır. Biz Tulu Temizlik olarak en doğru ve en kaliteli ekipman kullanarak gözle görülemeyen mikropları ve bakterileri de temizlemekteyiz. İşini aşkla yapan bir şirket olarak tüm bunların sadece sözde değil kalpten geldiğini yaptığımız her işte sizlere kanıtlamaktayız.

Tüm bu hizmetlerimizi siz müşterilerimize ulaştırırken fiyat konusunda da sizleri düşünerek İstanbul’da inşaat sonrası temizlik fiyatları konusunda en uygun fiyatları sunmaktayız. Ucuz alacak kadar zengin değilseniz tercihiniz kesinlikle biz olmalıyız. Son zamanlardaki ihtiyaçlar doğrultusunda temizlik yapan firmaların sayısı da oldukça artmaktadır. Sayının artması kaliteyi düşürmektedir. Güvenilir ve kaliteli bir hizmet alırken aynı zamanda sektöre göre en uygun fiyatta hizmet sunmaktayız. Gözünüz arkada kalmadan bir temizlik yaptırmak isterseniz kolayca randevu alarak işinde uzman kişiler tarafından inşaat temizliğinizin yapılmasını sağlayacaksınız. Kaliteli ve son model ürünler kullanırken bu nasıl oluyor diye sorar gibisiniz. Yıllardır sektörde olmamız ve geniş çaplı çalışma alanımız sayesinde sizler için en kaliteli ürünleri en uygun fiyata tedarik etmemiz bunda en önemli etkendir. Ayrıca günümüz dünyasında paranın değeri ve önemi oldukça artığı için çok fazla kar marjı gütmeden öncelikle sizler için hizmet ilkesini benimsediğimiz için uygun fiyatlara kaliteli hizmet sunabiliyoruz.

Son olarak son zamanlarda artan iş kazaları ile bu sektörde de radikal kararlar almak bizim size olan borcumuz konumuna gelmiştir. Temizlik sırasında alınan iş güvenliği ile ilgili tedbirler hem sizi hem de çalışanlarımızı korumaktadır. Temizlik gereği yüksek tavanlara ulaşma durumlarında personelimiz bunu güvenli şekilde yaparak sizi ve kendini korumaktadır. Günümüz değerlerine ve kalitesine uygun hizmet almak isteyenlerin için biçilmiş kaftan olan hizmetimiz ile 7/24 her konuda sizleri düşünerek önce hizmet-sonra hizmet ilkesini benimsediğimizi belirtmek isteriz.