profesyonel temizlik sirketleri

İç temizlik

Dış temizlik

Bina iç ve dış temizliği

Ev iç ve dış temizliği

Site iç ve dış temizliği

Apartman iç ve dış temizliği

Villa iç ve dış temizliği

Fabrika iç ve dış temizliği

İş yeri iç ve dış temizliği

Ofis iç ve dış temizliği

Depo iç ve dış temizliği

Mağaza iç ve dış temizliği

A.v.m iç ve dış temizliği

Plaza iç ve dış temizliği

 

İç ve dış temizlik talebinizi belirtirken detayları iletmeniz sizlerin ve bizlerin işini kolaylaştıracaktır.Uzman ekibimiz ekipman ve malzeme sizin belirttiğiniz temizlik gereksimine göre getirmektedir.

 

İÇ VE DIŞ TEMİZLİK

Temizlik her an olması gereken önemli bir iştir. Özellikle ev ve ofis gibi alanlarda temizliğin önemi daha büyüktür. Tulu temizlik olarak, profesyonel ekiplerimiz ile sizlere temizlik hizmeti sunmaktayız. Hizmetimiz kapsamında, ofis, ev, otomobil gibi alanlarda sizlere detaylı bir temizlik hizmeti sunuyoruz. Hizmetimizde, kullanılan ürünler ve yapılan iş daima detaylı bir şekilde kontrol edilerek, hizmet kalitesine uygun bir şekilde yapılmasını sağlıyoruz. Temizlik bizler için ve sizler için ne kadar önemli olduğunu bildiğimizden, evleriniz, ofislerinizi, araçlarınızı bizlere emanet etmeniz halinde sizlere kaliteli bir detaylı iç temizlik hizmeti sunmayı vadediyoruz. Tulu temizlik kuruluşundan itibaren yalnızca müşterilerinin memnuiyeti için hizmet vermektedir.

Bakteri ve tozlardan gelen akarlara karşı korunmak oldukça önemlidir. Bu nedenle ev içerisinde detaylı iç temizlik yapılmaması halinde üreyen bakteriler sizlerin sağlığını tehdit edecektir. Daha sağlıklı bir ortam için temizlik ev ve ofis gibi alanlar için daha büyük önem arz etmektedir. Temizliği seviyoruz sloganı ile çıktığımız bu yolda, hizmet verdiğimiz alanlar ev, ofis gibi bölgeler de iç temizliktir. Ev ve ofis alanlarının düzenli ve temizlenmiş görüntüsü daima iyi bir his verirken bu alanların kişiler üzerindeki etkisi de yadsınmayacak derece de ön planda tutulmalıdır. Tulu temizlik olarak sunduğumuz ev, ofis gibi alanlardaki iç temizlik de tüm detaylara dikkat ederek temizlik yapmaktayız. Kullanılan ürünlerden, temizlenen bölgelere kadar her alanda dikkatli ve detaylı bir temizleme hizmeti ile karşınıza çıkarak sizlerin memnuniyetini kazanmayı sağlamaktayız. İstanbul da vermiş olduğumuz hizmet kapsamında, Tulu temizlik, kullandığı temizlik malzemeleri ile de temizlenen alanlara dikkat ederek profesyonel bir çalışma sergilemektedir.

Günümüzde her alan için ve her alana özel olarak yapılmış birçok farklı temizlik ürünü yer almaktadır. Ürünlerin içerik kısımlarına bakıldığında kimyasalların yoğun bir şekilde kullanıldığı gözlemlenmektedir. Bu nedenle temizlikte ilk kural doğru bir temizlik malzemesi kullanılması ve daha doğaldan yana olunmasıdır. Temizlik malzemesi seçimlerinde sürekli yer aldığınız ev ve ofis gibi alanlarda yoğun bir ürün kokusuna maruz kalmamanız açısından sizler için daha hafif ve daha sağlıklı ürünleri tercih etmekteyiz. Aynı zamanda iç temizlik için kullandığımız ürünlerde, kapı, parke, cam gibi her alan için farklı bir temizlik ürünü kullanarak bu alanların daha profesyonel bir şekilde temizlenmesini sağlamaktayız. Tulu temizlik olarak sunduğumuz hizmetler çerçevesinde ev ve ofis gibi alanlarda sizlerin sağlığını ön planda tutarak temizlik işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Hijyen, temizlik ile eş değer bir kelimedir. Bu nedenle doğru bir şekilde temizlenmiş ev içerisinde herhangi bir bakteri ya da herhangi olumsuz bir durum yaşanmayacaktır. Bu nedenle ev ve ofis gibi alanlarda yapılacak temizlikte daha detaylı çalışılmalıdır. Sunduğumuz detaylı iç temizlik hizmeti her alanı kapsadığı gibi banyo ve lavaboları da kapsamaktadır. Bu kapsama bakıldığında Tulu temizlik olarak sunduğumuz bu hizmet içerisinde, ev ve ofis içerisinde yer alan banyo gibi alanların temizlenmesi en zor olan bölgeleri en iyi ürünleri kullanarak temizlemekteyiz. Detaylı iç temizlik esnasında tamamen banyoya özel ürünler kullanılarak, bu alanda sağlığınız için oluşabilecek bakteri sayısını en aza indirmekteyiz. Tulu temizlik olarak, İstanbul çevresinde hizmet vermekteyiz ve verdiğimiz hizmetlerde çamaşır suyu gibi oldukça yoğun olan bir temizlik ürününü en aza indirerek kullanmaktayız. Detaylı iç temizlikte sizlere yeni temizlik yapılmış kokusunu yoğun çamaşır suyu ile değil daha fresh kokularla sağlayarak, sizlere daha güzel bir yaşam ve iş alanı bırakmaktayız.

Tulu temizlik olarak sunduğumuz oto temizlik de aracınızın koltuk ve kumaş türüne göre temizlik yapmaktayız. Temizlik esnasında kullandığımız tüm ürünler aracınıza herhangi bir zarar vermeyecek ürünlerdir. Oto detaylı iç temizlik sırasında, aracınızın koltuk, direksiyon gibi her alanı detaylı bir şekilde temizlenir. Aynı zamanda aracınızın iç kısımlarında kullanılan malzemeler araçlara özel olarak hazırlanmış oto detaylı iç temizlik malzemeleridir. Koltuk araları, araç tabanları gibi her alan en etkili ürünler kullanılarak temizlenir ve sizlere daha temiz ve daha konforlu bir araç bırakırız.

Tulu temizlik, İstanbul çevresinde temizlik hizmeti veren bir firmadır. Firma kapsamımıza bakıldığında, bünyemizde profesyonel çalışanlar yer almakta ve çalışanlarımız iç temizlik konusunda daima etkili bir temizlik yapmaktadır. Tulu temizlik, ev ve ofis temizliğinde detaylara önem veren bir firma olarak, geleneksel tabir ile dip bucak bir temizlik anlayışına sahiptir. Doğru ve etkili bir temizlikten yana olan firmamız, müşteri memnuniyeti için çalışmaların her aşamasına ve kullanılan malzemelere dikkat ederek hizmet vermektedir. Sizlerin sağlığı ve sizlere temiz bir ev ve ofis sağlamak, firmamızın daima ön planda tuttuğu bir hizmet anlayışıdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir