havuz temizligi fiyatlari

Havuz temizliği

Site havuz temizliği

Villa havuz temizliği

Park havuz temizliği

A.v.m, alışveriş merkezi havuz temizliği

Süs havuzu temizliği

Yüzme havuz temizliği

Havuz dip temizliği

Havuz dezenfekte hizmetleri

 

Havuz temizliği talebinizi belirtirken detayları iletmeniz sizlerin ve bizlerin işini kolaylaştıracaktır.Uzman ekibimiz ekipman ve malzeme sizin belirttiğiniz temizlik gereksimine göre getirmektedir.

 

 

HAVUZ TEMİZLİĞİ

Havuz Temizliği/Havuz Temizliği Nasıl Yapılır?/Havuz Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler/Havuz Temizliğinde Doğru Adres Tulu Temizlik!

Havuz, çeşitli amaçlar doğrultusunda açılan çukurlara su doldurulması sonucunda ortaya çıkan açık ve kapalı olarak oluşturulan sistemlerdir. Havuzların inşa edilmesinde ve kullanılmasında insanlar belirli amaçlar taşımaktadır. Bu amaçların içerisinde yüzmek, ortamı güzelleştirmek, su birikintisi oluşturmak bulunmaktadır. Havuz sistemleri açık alanlarda tasarlanabildiği gibi kapalı ortamlarda da inşa edilebilmektedir.

Belirli kullanım amaçları kapsamında oluşturulan havuzların çeşitleri vardır. Bu çeşitler yüzme havuzları ve süs havuzları adına yine kendi içerisinde ayrılmaktadır. Bu doğrultuda görünümü, boyutu, özellikleri bakımından farklı olan havuzlar bulunmaktadır. Süs havuzları fıskiyeli, şelaleli ve su perdeli, nilüferli, gölet havalandırıcılı, su küreli, döner dans eden, ışıklı müzikli dans eden şeklinde ve benzer modellerle ön plana çıkmaktadır. Yüzme havuzları ise açık, kapalı, eğlence, yarışma, antrenman, masaj, terapi, soğuk su, hareket, kaplıca, dalga, çırpınma ve çocuk havuzları olmak üzere farklı şekil ve kullanımlar ile ortaya çıkmaktadır.

Havuzların kullanım amacı, yapılandırma şekli ne olursa olsun mutlaka temizliğinin yapılması gerekmektedir. Havuz temizliği kişilerin havuz sistemlerinden en sağlıklı, en verimli sonuçları alabilmesi adına oldukça önemlidir. Temizliğine özen gösterilmeyen havuzlarda yosun tutma durumuyla karşılaşılmaktadır. Bu ve benzeri durumlar özellikle yüzme havuzları için insan sağlığını derinden etkilemektedir. Havuzun mikroplardan arındırılmamış olması her insanda farklı sağlık problemlerine yol açmaktadır. Havuz sahibi olan her birey temizlik sorumluluğunu da düzenli olarak yerine getirmelidir. Böylece yüzme havuzlarını kullanan insanlar sağlık riskinden şüphe etmeyerek bu sistemlerde keyif ve verim alabileceklerdir.

Havuz Temizliği Nasıl Yapılır?

Dikkatli ve özenli bir planlama ile göz ardı edilmeden yapılması gereken havuz temizliğinde günlük, haftalık ve aylık olarak farklı temizlik yöntemleri uygulanmalıdır. Bu periyotlar ile birlikte detaylı ve kapsamlı bir şekilde havuz temizliği konusunda profesyonel hizmet alınması gerekmektedir. Profesyonel ekipler tarafından alınacak olan temizlik hizmetinde bir havuz bakımında yapılması gereken her şey unutulmadan, göz ardı edilmeden gerçekleştirilmelidir. Havuz temizliği yapan şirketler açısından bakıldığında sektörde ‘‘Tulu Temizlik’’ olarak kaliteli hizmet anlayışımız ile ön plana çıkmaktayız. İşletmemiz konut temizliği içerisinde ev, bina, apartman, site, villa temizliği yaptığı gibi iş yeri temizlik hizmeti de vermektedir. Havuz temizliği de işletmemizin hassasiyetle verdiği çalışma performansları arasına girmektedir. Sahip olduğu ‘‘BRC Belgesi’’ ile temizlik sektöründe uluslararası bir kaliteye ulaşan işletmemiz havuz temizliğinde detaylı olarak hangi yöntemlerin izlenmesi gerektiğinin bilincindedir. Dolayısıyla doğru ve etkili yöntemleri uygulayacak olan ‘‘Tulu Temizlik’’ insan sağlığını tehlikeye atacak her durumun önüne geçecektir.

Havuz temizliği havuz sistemlerine klor eklemek ile tamamen bitirilebilecek bir işlemden ibaret değildir. Havuzun duvar ve beton tabanları uygun temizlik malzeme ve aletleriyle arındırılmalıdır. Böcek, yaprak gibi dış etmenlerin suya karışma durumlarına karşı havuz sistemlerinin temizlenme sürecine girme ihtiyacı doğmaktadır. İnsana ait olabilecek döküntü, saç, deri gibi istenmeyen durumlara karşı filtreden geçme işleminin uygulanması gerekmektedir. Klor ve diğer kimyasal madde uygulanması bu kalıntıların yok edilmesinde yardımcı olmamaktadır. Eğer havuzun belirli aralıklarla su boşaltım işlem ihtiyacı gelmişse boşaltılarak temizlik hizmetinin uygulanması gerekmektedir. Temizliği bitirilen havuz tekrar doldurulduğunda daha berrak bir görüntüye ulaşılacak bu durum da suyun ne kadar temiz olduğunun bir göstergesi olacaktır.  Havuz temizliğinde pH değeri kontrol edilerek bakterilere karşı önlem alınmalıdır. Aynı zamanda havuzların yosun giderici maddeler ile temizliğinin yapılması, klor bakımının da zarar vermemesi adına tablet veya toz şeklinde atılarak yapılması gereken diğer temizlik işlemlerinden bazılarıdır. Bu işlemler insanlarda mantar, tifo ve benzeri hastalıkları önlemede oldukça etkilidir. Sıvı topaklayıcısı da havuz temizliğinde göz ardı edilmeden kullanılması gereken bir maddedir. Havuz temizliği kapsamında yapılan faaliyetlerden bir diğeri havuz içerisinde bulunan havuz pompa filtresinin kumunun, torbasının ve kartuşunun temizlenmesi hatta gerekiyorsa değiştirilmesi işlemidir.

‘‘Tulu Temizlik’’ yukarıda belirtilen ve her havuzun ihtiyacına göre yapılması gereken detaylı işlemleri müşteri memnuniyeti çerçevesinde gerçekleştirmektedir. Uzun süredir hizmet veren işletme için müşteri güveni kar elde etme amacından önde gelmektedir. Bu noktada firmamızdan alacağınız havuz temizliği hizmetinde, havuz temizliği fiyatları işletmemiz tarafından müşteri odaklı bir politika ile oluşturulmuştur. İşletmemiz ilk günden bu yana güvenli bir çalışma düşüncesi içinde başarılarını sürdürmektedir. Bu başarı sektörde kalite kavramını gururla taşımamızı sağlamaktadır.

Havuz Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

İnsanların bulundukları ortamların temiz ve düzenli tutulma ihtiyacı havuz sahibi olan kişi, kurumlar içinde havuz temizliğinde unutulmaması gereken bir durumdur. Bu durum havuz temizliğinde üzerinde durulması ve dikkat edilmesi gereken birçok maddeyi de beraberinde getirmektedir. Bu maddeler;

-Yüzme havuzlarının yaz aylarında sık sık temizlenme ihtiyacı barındıracağının unutulmaması,

-Yüzme havuzlarının günlük, haftalık, aylık ve 6 aylık olmak üzere mutlaka temizliklerinin yapılması,

- Yüzme havuzlarının PH değerinin sürekli kontrol altında tutulması,

-Yüzme havuz temizliğinin mutlaka temizlik belgesine sahip olan profesyonel kurumlar tarafından yapılması,

-Havuz temizliğinde mutlaka klor, yosun giderici, pH düşürücü ve sıvı topaklayıcı malzemelerinin bulunması şeklindedir.

‘‘Tulu Temizlik’’ yukarıda belirtilen tüm malzeme ve temizlik özelliklerini bünyesinde taşımaktadır. Uluslararası temizlik kalite belgesine de sahip olan işletmemizde havuz temizliği hizmetini güvenle talep edebilirsiniz. Havuz sistemleri açısından bakıldığında temizlik firmaları arasından sıyrılarak ön plana çıkan firmamız profesyonel çalışma arkadaşlarıyla birlikte ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılamaktadır. Havuz temizliğinin yanında birçok alanda temizlik hizmetini de müşterilerine sağlayan işletme her alan için özel planlama geliştirerek temizlik sürecini tamamlamaktadır.

Havuz Temizliğinde Doğru Adres Tulu Temizlik!

Havuz temizlik hizmetini almak isteyen müşteriler bu konuda uzman ekipler tarafından destek almak istediklerinde işletmemiz ile iletişime geçebilirler. Havuz temizliğinde doğru ve uygun madde ve malzemeleri kullanan işletmemiz insan sağlığını önemsemekte ve bu doğrultuda insan sağlığını tehlikeye atan her durumun önüne geçebilmek adına çalışmalarını sürdürmektedir. Havuz temizliği fiyatları işletmemizin uygun fiyatlandırma politikası çerçevesinde havuzların temizlik ihtiyaçları, büyüklükleri ve benzeri durumlara göre değişkenlik göstermektedir. ‘‘Tulu Temizlik’’ kuruluşunun fiyatlandırma ve verimli hizmet verme konularında müşterilerin tarafında oldukları unutulmamalıdır. Bu görüşleri benimsememiz havuz temizliği yapan şirketler arasından ayrılarak sektörde öncü olmamızı sağlamaktadır. Havuz temizliğinde alanında uzman kişiler ve profesyonel malzemeler ile hizmet alabilmek adına ‘‘Tulu Temizlik’’ en doğru adres olma niteliği taşımaktadır.

‘‘Tulu Temizlik’’ firmasından havuz temizliği hizmetini müşterilere sunulan çeşitli yollar ile talep edebilirsiniz. Bu yollar içerisinde telefon aracılığıyla hizmet talep etme ve web sitesi üzerinden online temizlik talebinde bulunma yer almaktadır. Müşteriler kendi tercihlerine göre seçtikleri iletişim yolu ile hizmet isteğinde bulunabilirler. Temizlik firmaları açısından müşteriler ile olan iletişimimizin sağlıklı bir süreçten geçmesine özen göstermekteyiz. Bu nedenle müşteriler web sitesi üzerinde belirtilen e-mail adresinden görüş, istek ve taleplerini belirtebilir ve bizlerle etkileşime geçebilirler. Aynı zamanda firmamız haftanın 7 günü aktif olarak hizmet vermektedir. Çalışma günlerinin belirlenmesinde müşterilerin her gün ihtiyaçlarına cevap verebilme durumu dikkate alınmıştır. Pazartesi-Cuma günleri 09.00/18.00 arası açık olan ‘‘Tulu Temizlik’’, Cumartesi ve Pazar günleri ise 10.00/18.00 saatleri arasında açıktır.

 

Havuz Temizliği

İnsanlar her ne kadar kıyafetlerinin veya vücudunun temiz olmasına özen gösterseler de en basiti günlük koşturmalardan terler ve mikrop taşırlar. Bu durum düşünüldüğü takdirde ortak kullanılan eşyalar ve alanlardaki kir olasılığı bir o kadar fazla olmaktadır. Bazen uçakta yürüdüğümüz koridor, ihtiyaç için kullandığımız tuvalet, oturduğumuz koltuk, kafamızı dayadığımız kafa başlığı, gökyüzünü seyretmek için baktığımız cam, kahvenizi koymak için açtığınız koltuk masası gibi nesneler gün içerisinde birçok insanla temas halinde bulunmaktadır. Belki de çoğumuzun başına gelen bir durumdur ki kullanılan bu eşyalara daha detaylı baktığımızda yüzümüzün ekşimesine sebep olan ve şu an gözümüzde canlanan o pis görüntülere maruz kalmışızdır. Tulu Temizlik ekibi olarak bunları dert etmiyoruz. Kullandığımız üst kalite ve çevre dostu temizlik malzemeleri, toz ve kiri yakalayan mikro fiber bezlerimiz sayesinde ve el çabukluğumuzu da hesaba katarsak detaylı bir şekilde temizlik işlerinin üstesinden geliyoruz. Belki uzun belki de kısa seyahatlerinizin, vakit geçirdiğiniz bekleme salonlarının, bindiğiniz ulaşım araçlarının ve aklınıza gelebilecek diğer tüm ortamların temiz olmasını sağlıyor, sizi rahat ettirmek için çabalıyor ve en iyi sonuca ulaşmanızı sağlıyoruz.

 

Tulu Temizlik olarak sizleri memnun etmek için 7/24 temizlik servisi sağlamaktayız. Aradığınızda aktarma olmadan bizzat muhatabınız olmaya dikkat etmekte ve size en uygun zaman için randevu oluşturmaktayız. Temizlik için anlaştığımız zaman diliminde temizliğin biteceğinin teminatını da vermiş oluyoruz. Dilediğiniz zaman bizleri arayarak herhangi bir şikâyet veya talebiniz hakkında bilgi verebilirsiniz. Temizlik konusunda otoriter, kurumsal ve hesaplı olmak bizler için önemli unsurlardır. İşimizi yaparken en çok önemsediğimiz konu ise müşterilerimizin memnuniyetidir. Bizler sadece bir defaya mahsus değil uzun soluklu çalışmaların peşindeyiz. Bu kadar iddialı konuşuyorsa demek ki fiyatı yüksektir diye düşünmeyin. Unutmayın ki bizler sizin için varız dolayısıyla cebinizin dostu olmakta bizim için mühimdir.

Tulu Temizlik’ i tercih ettiğiniz vakit pişman olmayacağınızı garanti ediyor ve işin devamlılığını sağlayacağımızı umuyoruz. Bizleri seçtiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir