stand temizligi

Fuar stand temizliği

Fuar öncesi temizlik

Fuar sonrası temizlik

Hol temizliği

Fuar sandalye, koltuk, cam temizliği

Sergilenecek olan tüm ürünlerin temizliği

Mevcut ise depo alanının temizliği

Cam ve parlak tüm yüzeylerin temizliği

Stand kurulum esnasında oluşabilecek montaj çöpleri, tozu vs.’nin temizliği

Gerekli görüldüğü takdirde zeminin “endüstriyel tip zemin yıkaması makinesi” ile yıkanması

Zeminde halı mevcut ise vakumlanması
Standın fuara hazır hale getirilmesi hizmetlerini kapsar

 

Fuar temizliği talebinizi belirtirken detayları iletmeniz sizlerin ve bizlerin işini kolaylaştıracaktır.Uzman ekibimiz ekipman ve malzeme sizin belirttiğiniz temizlik gereksimine göre getirmektedir.

 

FUAR TEMİZLİĞİ

Temizlik, hayatımızın her yanında özen gösterdiğimiz konulardan biridir. Özellikle bulunduğumuz çevrenin temizliği de en az kişisel temizliğimiz kadar önem taşır. Evimizde veya evimizin dışındaki alanlarda bile ister istemez bulunduğumuz çevrenin temizliğine dikkat ederiz. Birey olarak yemek, içmek giyinmek ve barınmak bizim için ne kadar önemli konularsa, temiz ve hijyenik bir ortamda yaşamak ve bulunmak da bizim için aynı derecede önem taşır. Özellikle de fuarlar birçok insanın katılımda bulunduğu yerler olduğu için fuar temizliği ve fuar alanında hijyenik bir ortam oluşturulması önemlidir.

Şirketler, fuarlar sayesinde firmalarını ve kendilerini tanıtırlar, ortak iş yapabilecekleri diğer şirketlerle tanışırlar, aynı zamanda da müşteri kitlelerine direk ulaşma fırsatını bulurlar. Bu yüzden  reklam amacına hizmet eden fuar organizasyonlarında katılım önem taşımakta ve yoğunluk göstermektedir. Bu organizasyonları düzenlenenlemeye katkıda bulunan ve organizasyon süreci boyunca rol üstlenen şirketler  her ne kadar işin ana bölümünde görünür bir rol oynamasalarda görsel olarak ziyaret eden katılımcılara  iyi bir ilk izlenim sağlayamayan bir organizasyon grubunun başarısından söz etmek zordur. Dolayısıyla fuar alanlarının temizliği de önemli bir yer tutmaktadır, detayları üstlenecek Fuar Temizlik  şirketleri bu sektörde gün geçtikçe daha fazla önem arz etmektedir. Fuar ve stand temizlik şirketleri yapılacak fuarın öncesinde, fuar süresi boyunca ve sonrasında fuar temizlik işlemleri ile alakalı her türlü detaydan sorumludur. Dolayısıyla fuara ev sahipliği yapan katılımcıların bu tür konularla ilgilenmek yerine asıl işlerine odaklanmaları sağlanır. Fuar alanlarının temizliğinin önemli olduğu kadar, firmaların kullandığı fuar standlarının temizliği de önemli bir konudur. Aylar öncesinden fuar için hazırlık yapan firmaların prestiji ve itibarının hijyen eksikliği yüzünden zedenlemesi büyük sorunlara yol açabilir. Bu yüzden yalnızca fuar alanlarının değil, fuar standlarının temizliğinin konuyla ilgili uzman temizlik şirketleri tarafından yapılması büyük önem taşır.

Fuarlar oldukça farklı alanlarda düzenlenebilen ve çoğunlukla da yoğun katılımların gerçekleştiği faaliyetlerdir. Bu noktada fuarların temizliğinin yapılması konusu, fuar alanında hem hijyen koşullarının sağlanması hem de kirli bir görünümün oluşmaması açısından Fuar ve Stand Temizliği önemlidir. Stand alanları temizliği zor olan ve ince çalışılması gereken yerlerdir. Bu yüzden işi bilen ve uzman ekip kadrosuna sahip olunması gerekir. Aksi halde verilen bütün emekler, tanıtım ve reklamlar; hijyen koşullarına uyulmayan ortamlarda önyargı oluşturup tanıtıcı firmanın avantajlı konumunu tersi durumuna çevirebilir. Bu bağlamda İstanbul’da bulunan Tulu Temizlik şirketimiz,  kaliteli ve hijyen dolu bir fuar temizliği hizmetini size en uygun fiyattan verebilmek için çalışmalar yapmaktadır. Alanında  profesyonel kadrosuyla koordinasyon çalışmaları sayesinde oldukça verimli ve etkin yürütülen bir temizlik hizmeti sunmaktadır. Firmamız yeniliğe açık ve son teknolojileri takip etmektedir. İstanbul’un tercih edilen şirketlerinden olan Tulu Temizlik şirketi olarak, fuar standlarının temizliğini sağlamak için büyük bir titizlikle çalışıyor ve tecrübeli ekibimizle aradığınız temiz fuar ortamını sizlere sunuyoruz. Sadece temizliğe değil ciddiyete de önem veren Tulu Temizlik şirketimiz, belirlediğiniz saatlere uyup zamanında çalışarak sizlere en iyi hizmeti vermeye odaklanır.

Tulu Temizlik şirketi olarak, bir ortamı temizlemek kadar uzman çalışanlara da sahip olmanın öneminin farkındayız. Eğitimli ve profesyonel çalışanlarımız temizlik yapmayı ve temiz bir çevre oluşturmayı kendine felsefe edinmiş, aynı zamanda fuar ortamının getirdiği ciddiyeti ve hasassiyeti bilerek çalışmaya odaklanmış bireylerdir. Rahat ve huzurla emanet edebileceğiniz ve sizi asla yarı yolda bırakmayacak şirketinize temizlik ve düzen anlamında sorun yaratmayacak bir kadroya sahibiz, giderek büyüyor ve ileri gelen temizlik şirketleri arasında emin adımlarla yükselerek ilerliyoruz. Önemli olan şeyin kalite ve müşteri memnuniyeti olduğunun farkında olarak yolumuza devam ediyoruz. Sizin memnuniyetiniz, bizim kalitemizi oluşturuyor.

Fuar alanın temiz görünmesi o bölgenin sağlıklı olduğu anlamı taşımamalıdır. Yapılan temizlik işi kadar, temizlik şirketinin kullandığı temizlik malzemesi de önemlidir. Temizlik yaparken en çok dikkat edilmesi gereken konu da kullanılan temizlik malzemelerinin içeriğidir. Özellikle stand temizliğinde kullanılan temizlik malzemesinin kalitesi sağlık açısından titizlikle seçilmelidir. Temizlik malzemelerinin yüzeyin cinsine göre bilir kişiler tarafından belirlenmesi gerekir. Aksi olması durumunda gerek insan sağlığı,  gerek ise materyallerin yada standların durumu açısından sakıncalı olmaktadır. Bu ihmal edilemeyecek kadar önemli bir konudur. Ağartıcı ve tahriş edici kimyasallar gerekmedikçe kullanılmamalı, gerektiği durumlarda da bir takım koruyucu önlemler alınarak ortam sterilize edilmelidir. Bunu yaparken, yüzeyin materyale dayanıklılığı konusunda da, personelin bilgi sahibi olması gerekir. Müşteri memnuniyetinin birinci planda olduğu, alerjik reaksiyon gösteren kimyasal maddelerden uzak durulan firmamızda sizin ve çevrenizin sağlığı için her şey düşünülmüştür. Bu bilinçle, Tulu Temizlik size en kaliteli ve sağlıklı temizlik malzemeleri ile hizmet vermektedir.

Tüm fuar ve stand temizlik hizmetleri adına bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Bu konuda büyük bir referansa sahip firmamız, alanın büyük ya da küçüklüğüne bakmadan en profesyonel hizmeti sağlamaktadır. Görsel anlamda hijyenik bir ortam yaratılmış olan standlarınız sayesinde müşterilerinize doğru bir izlenim ile gizli bir reklam yapmış olmakta ve onların üzerinde güven sağlamaktasınız. Tulu Temizlik olarak sizler için profesyonel bir hizmet sunarken, standlarınız ve tüm fuar alanlarınız için kusursuz bir hizmet vermekteyiz. Üstelik bütün bu işlemleri en uygun fiyata sizlerle buluşturuyoruz.

Fuar Stand Temizliği fiyatları döneme göre farklılık gösterebilen bir özelliğe sahiptir. Fuar sezonunun yoğun olduğu dönemlerde fiyat listesinde ki durumlar koşullara göre değişebilir. Fuar ve stand büyüklüğüne, alan durumuna, hacmine ve boyutlarına göre fiyat belirlememizde değişkenlikler oluşturmaktadır. Firmamız sadece uygun fiyatlı değil kaliteli bir temizlik hizmetinin sunulması noktasında da son derece iddialı bir konumdadır. Bundan dolayı bizimle iletişime geçerek detayları Tulu Temizlik şirketimiz ile paylaşmanız yeterli olacaktır. Hizmet sektöründe ki yerini, üstlenilen faaliyetlerin öncesi , faaliyet anı ve sonrasında ki riskleri doğru analiz etmesi sayesinde güçlendiren firmamız; ilerleyen yıllarda da sektörün öncü firmaları arasına girmeyi kendine hedef edinmiş ve her zaman gelişmeye, büyümeye kendini endekslemiştir. Bundan dolayı müşteri memnuniyeti noktasında oldukça önemli bir konuma sahip durumdadır. Daha iyi bilgi alabilmek ve sizlere daha kaliteli hizmet sunabilmek açısından bizimle iletişime geçebilir, uygun fiyatlarımızla yetenekli, işini bilen personel kadromuzdan yararlanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayın. Her tür organizasyonda sizinle birlikte çalışmanın gururunu yaşamaktayız.