Fabrika Temizliği

Ağır sanayi fabrikası temizliği

Endüstriyel fabrika temizliği

İnşaat sonrası fabrika temizliği

Üretim bant temizliği

Elektrik motor temizliği

Yağ tankı temizliği

Tavan ve çelik konstrüksiyon temizliği

Makine temizliği

Tezgah temizliği

Filtre temizliği

Soğutma suyu tank temizliği

Atık parçaların temizliği

 

Fabrika temizliği talebinizi belirtirken detayları iletmeniz sizlerin ve bizlerin işini kolaylaştıracaktır.Uzman ekibimiz ekipman ve malzeme sizin belirttiğiniz temizlik gereksimine göre getirmektedir.

FABRİKA TEMİZLİĞİ

Profesyonel Fabrika Temizliği: Tulu Temizlik

Tulu Temizlik olarak kaliteli bir ekip çalışması ile istenilen zamanda tam donanımlı temizlik ekipmanlarımız ile İstanbul Fabrika Temizliği hizmetlerimizi sizlere kusursuz bir şekilde sunmaktayız...

Profesyonel Fabrika Temizliği Hizmetleri

Firmanızın kendi imkanları ile yapamadığı veya yoğun çalışma temposundan dolayı gerçekleştiremediği Fabrika Temizliği işlemlerini büyük bir titizlik ile oldukça profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Tulu Temizlik olarak sektörün en tecrübeli ekibine sahip olmamız profesyonel fabrika temizliği hizmetlerini sunmamızı sağladığını belirtmek istiyoruz.

İstanbul Fabrika Temizliği hizmeti vermiş olduğumuz firmaların iş ortamlarını oldukça profesyonel bir şekilde temizleyebilmemiz sayesinde iş verimliliğinin arttığı ve iş gücü kaybının da ciddi manada azaldığı müşterilerimiz tarafından bizlere söylenmektedir.

Ülkemizin tartışmasız bir şekilde sanayisi en gelişmiş şehirlerinden bir tanesi olan İstanbul'umuzun sanayisine önemli katkıları olan fabrikalarımızın en verimli şekilde çalışabilmeleri amacı ile bu denli kaliteli fabrika temizliği hizmetlerini sunmaktayız.

Fabrika Temizliği Nasıl Yapılır?

İstanbul Fabrika Temizlik Firmasının profesyonel ekibi olarak fabrika temizliğine başlamadan önce ekip olarak temizliği ayrı bölümlere ayırmaktayız. Ortak kullanım alanları, üretim alanları, mutfak, tuvaletler ve yönetim ofisi gibi alanların temizlenme şekli farklı olacağı için her bir alana özel bir ekip ve ekipmanlar belirliyoruz.

Tüm bölümlerin temizliği için ekiplerimiz ayrı ayrı çalışır. Profesyonel fabrika zemin temizliği hizmetleri veren personellerimiz kesinlikle bir bölümde kullanmış oldukları ekipmanları başka bir bölümde kullanmamaktadırlar. Mesela tuvalette kullanılan ekipmanların başka bir alanda kullanılması söz konusu dahi olmamaktadır.

İstanbul Fabrika Temizlik Firması olarak burada şunu da belirtmek istiyoruz; Fabrika temizliği sürekli yapılması gereken hizmetlerdir. Senede 1 kere fabrika temizliği gerçekleştirip bu temizlikten istenilen verimi almak asla söz konusu olmayacaktır. Fabrikada sürekli olarak hijyenik bir ortamın olmasının çalışanların verimliliği üzerinden doğrudan bir etkiye sahip olabileceği unutulmamalıdır.

İstanbul Fabrika Temizliği Hizmetlerimizin Detayları!

İstanbul Fabrika Temizliği denilince akla gelen ilk temizlik firmalarından bir tanesi olmayı başaran Tulu Temizlik olarak ofis, zemin, parke, duvar, pencere ve makine temizliğini insan sağlığına asla zararı olmayacak ürünler ile gerçekleştirdiğimizi belirtmek istiyoruz.

Şirketimizin Fabrika Temizliği Hizmet Detayları Şu Şekildedir;

 • Fabrika temizliği için öncelikli olarak fabrikanızın boyutunu ekiplerimize ileterek size özel fiyat çalışması yapılmasını talep etmelisiniz.
 • Ardından ekibimiz size özel fiyat bilgisini aktarır kabul etmeniz halinde fabrika temizliği için randevu tarihi belirlenir.
 • Fabrikanızın temizliğini en iyi şekilde gerçekleştirebilecek ekibimizi randevu tarihinde sizlere yönlendiririz.
 • Göndermiş olduğumuz ekibimiz fabrika zemin temizliği ve diğer temizlik işlemlerini söz verdiği gün ve saatte tamamlamaktadır.
 • Son olarak ortaya profesyonel fabrika temizliği hizmetleri sunularak fabrikanızı ilk günkü gibi tertemiz kullanabilmenize olanak sağlamış oluruz.

Tulu Temizlik firması olarak fabrika hizmetleri başlığı altında şu hizmetleri sizlere sunmaktayız.

 1. Dolu yapınak temizliği,
 2. Boş fabrika temizliği,
 3. İnşaat sonrası fabrika temizliği,
 4. Su baskını sonrası fabrika temizliği,
 5. Boya sonrası yapınak temizliği,
 6. Sıfır fabrika temizliği

İstanbul Fabrika Temizliği hizmetlerini profesyonel bir kalitede sunan ekibimiz tüm bu hizmetleri son teknolojik ekipmanlar ile gerçekleştirmektedir. Bu sayede ortaya daha muazzam temizlik faaliyetlerinin çıkabilmesi sağlanmaktadır.

Fabrika Temizlik Firması Olarak Şu Alanlarda Çalışmalar Gerçekleştirmekteyiz!

 • Üretim alanı temizliği,
 • Kablo kanalları temizliği,
 • Fabrika Zemin temizliği,
 • Makinelerin temizliği,
 • Aydınlatmaların temizliği,
 • Ofis alanlarının temizliği,
 • Kablo kanallarının temizliği,
 • Yemekhane temizliği,
 • Soyunma odası temizliği,
 • Dış cephe temizliği,
 • Depo temizliği,
 • Pencere, cam temizliği yapmaktayız.

Tüm bu alanlarda en doğru ve kaliteli hizmeti sizlere sunmaktayız. Burada şunu belirtmek istiyoruz; temizlik ekibimizden temizlik malzemesine varıncaya kadar her detay faaliyet gösterdiğiniz sektöre göre ayarlanmaktadır. Kısaca en verimli temizlik için fabrikanın hizmet koluna göre çalışmalar yapıyoruz.

Profesyonel Fabrika Temizliğinin Avantajları:

1- Toz ve pislik nedeniyle üretilen ürünün kalitesinin düşmesi engellenir.

2-Kir tabakası nedeniyle makinalarda olabilecek arızalar minimuma iner.

3-Fabrika'da daha estetik ve temiz bir görünüm sağlanır.

4- Makinaların verimliliği ve ömrü artar.

5-Çalışanların verimliliğinde önemli bir artış yaşanır.

Fabrika Temizliği Planlı, Doğru ve Etkili Bir Şekilde Gerçekleştirilmelidir!

İstanbul Fabrika Temizliği sektöründe birçok firma bu işi en profesyonel şekilde yapabileceklerini iddia etmektedirler. Ancak iş başa geldiğinde durum hiçte söylendiği gibi olmamaktadır. Amatörce yapılan fabrika temizliği işlemleri yarardan ziyade zarara neden olacaktır.

Doğru bir ekibi bünyesinde barındırmayan, iş kolunuza göre özel bir ekibi ve ekipmanları bulunmayan temizlik firmalarından fabrika temizliği hizmeti satın almanız halinde makinelerinizin ve çalışan personelinizin zarar görme olasılığı oldukça yüksek olacaktır.

Ticari kaygıların bir kenara bırakıldığı tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaların yürütüldüğü firmamız İstanbul Fabrika Temizliği denildiğinde ilk tavsiye edilen firma olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Doğru ekibi bünyemizde bulundurmamız ve firmanızın faaliyet koluna göre temizlik çalışmaları yürütmemiz tercih edilebilirliğimizi artırmaktadır.

Neden Tulu Temizlik?

1- Zamanında Teslimat: Tulu Temizlik olarak söz verdiğimiz zamanda işlerimizi teslim etmeyi birincil önceliğimiz olarak biliriz ve buna göre çalışmalar yürütürüz.

2-Dürüstlük: Sıklıkla belirtmiş olduğumuz gibi ticari kaygıların geri plana atıldığı müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürüten bir fabrika temizlik firmasıyız. Dürüstlüğümüz sayesinde sektörün en yüksek müşteri memnuniyetine sahip firmasıyız.

3-Garanti: Fabrika temizliği hususunda profesyonel bir kadroya sahip olan firmamızda asla göstermelik işler yapılmaz. Sonuca odaklanarak kaliteli hizmetler sunarız ve yapmış olduğumuz işlerden kaynaklanan zararları da karşılayacağımızın garantisini veririz.

4-Çevre Dostu: Fabrika temizlik firması olarak bulunduğunuz sektöre en uygun ürünleri tercih etmemizin yanı sıra insana ve çevreye zarar vermeyecek temizlik malzemeleri kullanırız.

5-Teknoloji: Profesyonel fabrika temizliği hizmetleri sunan firmamızda yapmış olduğumuz çalışmalarda kullanmış olduğumuz temizlik ekipmanları son teknolojilere uyumlu bir şekilde temin edilmektedir.

6- Tecrübeli Ekip: Fabrika temizliği tecrübe gerektirir bu nedenle Tulu Temizlik olarak sektörün en tecrübeli ekibini bünyemizde barındırmaya özen gösteriyoruz.

7- Uygun Fiyatlar: Cep yakmadan fabrika temizliği çalışmalarımızdan yararlanabilmeniz amacı ile sizlere yılın 365 günü en uygun fiyat avantajlarını sunmaktayız.

Sektördeki her yeniliğin öncü firması olmayı başaran Tulu Temizlik, fabrika temizlik firması olarak yapmış olduğu temizlik işlemlerinin öncelikle sağlığa uygun olmasına dikkat etmektedir. Yapılan temizlik sonrasında fabrika çalışanlarının kimyasallardan etkilenmemesi için doğal temizlik ürünleri tercih edilmektedir.

İstanbul Fabrika Temizliği sektörünün en yüksek müşteri memnuniyetine sahip firması olarak fabrika temizliği hizmetlerimiz ile ilgili daha kapsamlı bilgi almak ve size özel fiyat tekliflerini öğrenmek için günün istediğiniz bir saatinde 0552 371 90 91 numaralı telefonu arayabilirsiniz...