istanbul ev temizligi

Eşyalı ev temizliği

Boş daire temizliği

İnşaat sonrası sıfır daire temizliği

Tadilat sonrası daire temizliği

Salon temizliği

Mutfak temizliği

Banyo ve tuvalet temizliği

Bankon temizliği

Cam temizliği

Kapı, avize, priz ve lamba tozların alınması

Dolapların iç ve dış temizliğinin yapılması

Çamışır yıkama, katlama ve ütü

Perde temizliği

Stor perde temizliği

Duvar silme

Halı ve koltuk silme

Ev temizliği talebinizi belirtirken detayları iletmeniz sizlerin ve bizlerin işini kolaylaştıracaktır.Uzman ekibimiz ekipman ve malzeme sizin belirttiğiniz temizlik gereksimine göre getirmektedir.

 

Ev Temizliği

Temizlik, yaşam kalitesini etkileyen en önemli faktörlerden biri. Bazen bir alışkanlık, bazense bir zorunluluk olarak karşımıza çıkar temizliğin önemi. Hem beden hem de akıl sağlığı için birey, hem kendisini hem de yaşadığı ortamı temiz tutmalıdır. Kısaca sağlıklı bir yaşamın ön şartıdır temiz olmak. Temiz bir çevre ve temiz insanlar, hem çok çeşitli hastalıkların ortaya çıkmasını önler hem de insana huzur verir.

Modern insan, temizliğin öneminin az yada çok farkında. Bunun için de elbette bir miktar çaba sarfediyor. Ama gündelik hayatında buna ne kadar vakit ayırabilir? Elbette çalışan bir insan için bu büyük bir sorun. Bu yüzden birçok insan ev ve ofis temizliği için profesyonel yardım almayı tercih eder. Böylece hem vakitten tasarruf eder hem de bu görevi işin uzmanlarına bıraktığı için içi rahat olur. Lakin son zamanlarda, çok sayıda insanın içinde bulunduğu profesyonel yardım arayışı, temizlik sektörüne olan talebi bir hayli arttırmış durumda. Dolayısıyla bu durum, bu alanda kalite / fiyat endeksinde en iyilere ulaşmayı güçleştiriyor. Bu talebi karşılamak için sektöre atılmış birçok firmanın da işine ne kadar hakim olduğu veya aldıkları ücretin karşılığını ne kadar verebildikleri bir muamma. Ama korkmanıza hiç gerek yok. Tulu Temizlik Şireti olarak bizler, profesyonel ekibimiz ve müşteri memnuniyeti misyonunu temel alan hizmet anlayışımızla, sizlere en iyi hizmeti vermeye hazırırz.

Ev temizliği İstanbul gibi büyüyen bir şehirde bile sorun olmaktan uzak artık. Daire temizliği ve ofis temizliği konularında, bir telefon kadar uzağınızda olan uzman ekibimizle İstanbul’un her yerinde hizmet veriyoruz. Son teknoloji ekipmanlar ve en iyi kalite temizlik malzemelerimizle, temizlik alanındaki en gelişmiş yöntemleri kullanarak; müşteri memnuniyeti konusunda bir numaralı tercihiniz olmak bizim en büyük hedefimiz.

Çalışan insanların en büyük sorunlarından biri de, evlerini temizleyecek kişi veya kişilere duydukları güven miktarıdır. Hiç kimse özel alanını, tanımadığı kişilere kolay kolay emanet edemez. Bu konuda çevreden duydukları birçok hırsızlık olayı da bu güvenin iyice azalmasına sebep olmuştur. Elbette böyle bir durumla karşılaşmamak için, temizlik hizmeti alacağınız kişilerin kimler olduğunu çok iyi bilmeniz gerekir. Bu tip olaylar genellikle herhangi bir firma veya kuruma bağlı olmayan temizlikçilerin seçilmesinden kaynaklanır. Bu insanların tüm gün başında bekleyemezsiniz. Elbette yapmanız gereken başka işler olacaktır. Siz işlerinizle ilgilenirken yada dışarda sevdiklerinizle vakit geçirirken aklınızın evde kalmasını istemezsiniz. Eve geldiğinizde ziynet eşyalarınızın ortadan kaybolduğunu, laptopınızın çalındığını veya çalışma odanızdaki kasanın götürüldüğünü görmek istemezsiniz. Bu nedenle, hem temizlik hem de güvenlik konusunda içinizin rahat olmasını sağlayacak, profesyonel hizmet veren firmaları tercih etmek sizin için en doğrusu olacaktır. Üstelik iş güvenlik ve temizlik konularıyla da bitmiyor. Bildiğiniz üzere, ister ev temizliği olsun ister ofis temizliği, işin içine birçok kimyasal madde giriyor. Acemi bir temizlikçinin parkelerinizi temizerken, zarar verecek bir malzeler kullanması işten bile değildir. Yorucu bir günün sonunda, evinize geldiğinizde, dinlenmek üzere uzandığınız koltuğunuzun minderlerinin aşınmış olmasının veya duş almak üzere girdiğiniz duşakabinin camında kalan tortuların, gün içerisinde biriken sitresinizi katlayacağına ve daha büyük sağlık sorunlarına neden olacağına emin olabilirsiniz. Bu gibi durumlar da, yine profesyonel bir şirketi neden seçmeniz gerektiğini gösteriyor. Bu gibi konularda mağdur olmamanınız ve en iyihizmeti almanız için, çalışanlarımızı en iyi ve güvenilir insanlar arasından seçiyoruz. Bir dizi eğitim ve testten geçirdiğimiz ekibimizi, müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu bir programa tabi tutuyoruz. Ev temizliğinde en iyi hizmeti, uygun fiyata vaadediyoruz.

Daire temizliği için kimi seçmeniz gerektiğini artık biliyorsunuz. Peki ya ofis temizliği? Konu ofis temizliğine geldiğinde, güvenlik ve hizmet kalitesini es geçseniz dahi, sıradan bir grup temizlikçiye iş ortamınızı emanet etmeniz mümkün değil. Yoğun çalışılan bir şirkette ciddiyet ve dakiklik çok önemlidir. Hiç kimse toplantıdayken yan odadan gelen bir elektrik süpürgesi sesine maruz kalmak veya önemli bir projeye çalışırken, acemi bir temizlikçinin masayı silerken evrakların üzerine kahve dökmesini istemez. Bu yüzden birçok şirket, kendi bünyesinde profesyonel bir temizlik birimi barındırır. Lakin bu oldukça maaliyetlidir ve çoğu zaman yeterince efektif olmaz. Çok daha profesyonel ve sadece bu işe yoğunlaşmış bir firmadan hizmet almak her zaman daha avantajlıdır. Bu yüzden, konu ofis temizliği olduğunda da en iyi ve uygun fiyatlı temizliği sizlere biz vaadediyoruz.