Endüstriyel Temizlik

Zemin temizliği

Makina ekipmanlarının temizliği

Üretim alanlarının temizliği

Atık su kanallarının temizliği

Yerüstü depolama tanklarının temizliği

Yeraltı depolama tanklarının temizliği

Ofis alanlarının temizliği

Dış cephe temizliği

Makine parkuru bakımı

 

Endüstriyel temizlik talebinizi belirtirken detayları iletmeniz sizlerin ve bizlerin işini kolaylaştıracaktır.Uzman ekibimiz ekipman ve malzeme sizin belirttiğiniz temizlik gereksimine göre getirmektedir.

 

ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK

Temizlik hizmetlerimiz aşağıda belirttiğimiz gibidir. Temizlik hizmetlerinizde firmamızı tercih edin. Temizlik bizim işimiz bize güvenin sizlerin çalışma ortamlarınızı daha hijyenik ve temiz bir ortam yaratalım.

Endüstriyel Temizlik

Sanayi, fabrika ve bunlar gibi birçok şirketin işlerini daha kolay ve aktif bir şekilde tamamlayabilmesi için yapılan temizliğe Endüstriyel temizlik adı verilmektedir. Bunların yani sıra fabrikaların makine sistemlerinde zamanla meydana gelen kirlilikler ve çapaklar olmaktadır eğer ki bunlar temizlenmez ise zamanla makinenin çalışma rölantisini bozmaktadır ve bu makinelerin temizlenmesi için de endüstriyel temizliğe ve bunların araç gereçlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Sadece fabrika ve sanayide değil birçok alanda bu temizliğe ihtiyaç duyulur.

Temizliği yapılacak ortama profesyonel temizlik ekipmanları ve kimyasallar kullanılarak dezenfekte işlemi yapmaktayız. Tam otomatik sistemli makinalarımız yardımıyla yapılan temizlik işleminde çıkarılması imkansız zor kır ve lekeler profesyonel bir şekilde uygulanan temizlik araç gereçleri ve yöntemlerimiz ile  ortadan kalkmaktadır. Endüstriyel temizlik işlemini 2 kısıma ayırıyoruz. Bunlar, mekanik ve kimyasal temizliktir.

Mekanik Temizlik

Bu temizlik yönteminde genellikle kullandığımız araç gereçler çekiç, su püskürtmeli makine, kürek, pinçe gibi el aletleri kullanılmaktadır.

Kimyasal Temizlik

Bu temizlik yönteminde de genellikle çözücü özelliğe sahip kimyasallar kullanmaktayız.

Endüstriyel Temizliğin Aşamaları

Ortamın zeminlerinde zamanla meydana gelen kirler en iyi şekilde hijyen kurallarına uyularak temizlik işlemini yapıyoruz. Ayrıca makinelerin sistemlerine zarar verecek şekilde temizlik uygulama işlemimiz yoktur işlerimizi titizlik ile gerçekleştiriyoruz. Fabrika, sanayi ve birçok endüstriyel alanlarda yapılan endüstriyel temizlik, malzemelere ve makinelere zarar vermeden en ince ayrıntısına dikkat ederek yapıyoruz.

Endüstriyel Temizliğin Faydaları

Fabrikalarda ve sanayilerde iş verimliliklerinin gözle görülür derecede artmasında rolü büyüktür. Sağlam ve profesyonel alt yapımız ile ve işinde uzmanlaşmış işçilerimiz aracılığıyla endüstriyel temizlik işlemlerinizi en kısa sürede profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz. Günümüze baktığımızda da zaten endüstriyel alanlarda hizmet veren pek çok şirket dezenfeksiyon konusuna verdiği önemi arttırarak artık endüstriyel temizliğe başvurmaktadır. Bu sayede zamanla kirlenen ve birçok mikrobiyolojik kirlerin üremesine neden olan risklerden kurtararak işletmenizi hijyenik olarak yönetmenizi sağlayabilirsiniz.

Fabrika Temizliği

Sağlık için önemli olan gıda malzemeleri tarım ve birçok endüstriyel alanda üretim alanında çalışan fabrikalar. Makinelerin daha çok verim vermesini sağlamak ve üretilen ürünlerin içerisinde yabancı madde oluşturmaması açısında büyük önem taşımaktadır. Yağlı ve birikmiş büyük miktarda ki kirlerin temizliği için kurduğumuz fabrika temizliği ekibi alanında uzmanlaşmış kişilerdir. Temizliği yapılan parçaların zarar görmemesi ve daha iyi bir ortamın hazırlanması için uzmanlaşmış kadromuz ile çalışılması gerekmektedir. Fabrikanın temiz ve bakımları düzenli olarak tamamlanması her zaman sağlıklı ve güvenli olarak çalışır. Bunların yani sıra üreticiler için önem taşıyan hijyen aynı zamanda fabrika içerisinde çalışan işçiler içinde büyük önem taşımaktadır. Sağlıklı çalışma alanları ve koşulları altında çalışan bir iş işçi sağlıksız ve bakımları tam yapılmayan fabrikada çalışan bir işçiye göre daha fazla verim sağlar ve alanında başarı sağlar. Üst düzey teknolojik temizlik aletlerimiz ile fabrikanın tüm bölümlerinde titiz bir çalışma yapılmaktadır. Üretim yerlerinin temizliği için ve kaliteli bir üretim için çok önemli olan Fabrika temizliği belirli günlerde aksatılmadan rutin olarak yapılması gereken bir uygulamadır. Fabrika yönetimi, Malzemelerin, makinelerin ve araç gereçlerin daha uzun ömürlü olması için temizliği önem vermesi gerekmektedir. Fabrikanın üretim bölümünde üretilen malın tüketiciye sağlıklı koşullarda ulaşılmış olması ve gereken titizlik gösterilmesi gibi durumlar bir işletmenin devam etmesi için gereken şartlarından en önemlisidir. Bakım ve makinaların daha iyi üretim yapmalarını sağlayan fabrika temizliği ve makine temizliğine verilen önem ile daha iyi bir verim sağlanabilir. Ayrıca fabrika temizliği faaliyet sektörünüze göre de değişiklik gösterebilmektedir örneğin, gıda üretimi yapılan fabrika ve imalathanelerde endüstriyel kimyasallar kullanmıyoruz bunun yanısıra da temizlik türüne göre de temizlik uygulamaları da değişiklik gösterebilmektedir.

Kurumsal Temizlik Hizmeti

Kurumsal temizlik, kamu kurumları, alışveriş merkezleri, okullar, hastaneler, ticaret merkezleri gibi yüksek kapasiteli alanların tüm temizlik ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Ofis temizliği, büro temizliği ve ev temizliği bu kategorinin dışında düşünülmesi gereken yerlerdir. Kurumlara verilen kurumsal temizlik hizmeti, merkezin büyüklüğüne ve o merkezde çalışan işçi sayısında bağlı olarak değişmektedir. Bazı temizlik hizmetleri özellikle gece yapılması mecburidir. Özellikle koridorların makine ile temizlenmesi sırasında ofislerde gürültü sorunu olabiliyor bu yüzden bazı kurumlarda temizlik işlemleri gece yapılır. Kurumlara temizlik hizmeti veren personellerimiz gerekli tüm eğitimlerden geçmiş ve sertifikalıdır ayrıca personellerimiz tüm temizlik kimyasalları konusunda eğitimlidir.

Temizlik hizmetlerinizde firmamızı tercih edin. Temizlik bizim işimiz bize güvenin sizlerin çalışma ortamlarınızı daha hijyenik ve temiz bir ortam yaratalım.