cam temizligi

Ev cam temizliği

Ofis cam temizliği

İş yeri cam temizliği

Alış veriş merkezi cam temizliği

Villa cam temizliği

Plaza cam temizliği

Dış cep cam temizliği

İç aksam bölme camları temizliği

Cam masa ve sehpa temizliği

Cam merdiven temizliği

Ayna temizliği

Duşa kabin cam temizliği

Sürgülü ve katlanabilir kapı cam temizliği

Mobilya dolap kapı cam temizliği

Vitrin cam temizliği

 

Cam temizliği talebinizi belirtirken detayları iletmeniz sizlerin ve bizlerin işini kolaylaştıracaktır.Uzman ekibimiz ekipman ve malzeme sizin belirttiğiniz temizlik gereksimine göre getirmektedir.

 

CAM TEMİZLİĞİ

Evin temizliğinin göstergelerinden biridir cam temizliği. Tulu temizlik şirketi, bu cam temizliği konusunda özel malzemeler  kullanmakta ve özen göstermektedir.

Temizlikte ve cam temizliği işleminde, iyi malzeme kullanıldığında çok daha iyi sonuç veriyor. PVC malzemelerin temizlenmesinde krem temizleyiciler kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Durulama gerektiren bu temizleyiciler, durulanmaması halinde sararmaya yol açtığından ihmal edilmemeli. Alüminyum veya metal malzemenin kullanıldığı çerçeveler de ise kesinlikle asidik içeriğe sahip temizleyiciler ile temas ettirilmemeli. Bu temizlik  maddeleri geri dönüşü olmayan zararlar verebilir. Kararabilir ve parlaklığını yitirebilir.

Koruyucu etiketler de yeni pencerelerde kalıcı sorunlara yol açıyor. Özellikle güneşe maruz kalmış pencerelerde koruyucu etiketler malzemeyle  bütünleşiyor. Tulu Temizlik cam temizliği ekipleri, pencerede temizlik yaparken özel temizleyiciler, yapışkan çözücüler ve makineler kullanıyor. Bu durumla karşılaşmış isek kazıyıcı kullanmamalı temizlik şirketinden destek almalıyız.

Sizlerde İstanbul’da cam temizliği için sizin yerinize özenle ve dikkatle camlarınızı temizleyecek bir firma arıyorsanız Tulu Temizlik sizler için elinden gelenin fazlasını yapmaya hazır. İstanbul cam temizliği denince ilk akla gelen ve İstanbul’da lider firmaların başında gelen Tulu Temizlik ev ve iş yerlerinizin cam temizliği için gözünüz kapalı güvenebileceğiniz tek adres.

 

Kurulduğu günden bu zamana kadar her alanda olduğu gibi cam temizliği konusunda da en güvenli hizmetleri firmamız sizlere sunmaktadır.

Her türlü temizlik işleri çok zor ve zaman isteyen işlerdir. Ancak cam temizliği biraz daha zor ve zahmetli olduğu için çok daha dikkatli olmak gerekir. Özellikle büyük iş yerlerin ya da binaların camlarının temizlenmesi daha da zordur. Bu neden ile uzman kişilerin bu işi yapması çok önemlidir. Firmamız cam temizliği için profesyonel eğitimli uzman bir ekip ile çalışmaktadır. Ayrıca cam temizliği hizmetleri sırasında en son sistem teknolojik makineler ile temizlik işlemleri yapılmaktadır. Böylece hem cam temizliği çok daha kolay bir şekilde yapılır hem de camlarınız ter temiz olacaktır. Yapmanız gereken cam temizliği hizmetlerinde en kaliteli hizmetleri en kısa süre içinde almak istiyorsanız firmamız ile irtibata geçmelisiniz. Dış yüzeyi tam anlamı ile camlar ile kaplı olan mekânlar için cam temizlik işleri biraz daha zor ve riskli bir iştir. Profesyonel ekibimiz her türlü güvenlik önlemlerini alır ve en kaliteli hizmetleri sizlere vermektedir.

Tulu Temizlik İstanbul ihtiyaçlarınız için deneyimli ekibiyle firmamızdan profesyonel hizmet almak için bizi arayabilirsiniz. İlimiz İstanbul Ticari ve sanayi açıdan büyük öneme sahip olmasının yanı sıra farklı sektörler bazında birçok şirkete ev sahipliği yapmaktadır. O yüzden özellikle firmaların camları hem iç kısımda hem de dış cephe olarak saygınlık açısından daima temiz görünmesi gerekir. Gerçekleştirilen gün içerisindeki yoğun çalışma nedeniyle camlar çok fazla kirlenir.

Özellikle fabrika alanlarının yoğun bulunduğu şehir kapsamında, çevre şartları camların kötü bir görünüm ortaya çıkarmasına neden olur. Bu yüzden mutlaka periyodik olarak profesyonel cam temizleme İstanbul şehri için elde edilmelidir. Bu konuda profesyonel kadromuz, tam donanımlı ekipmanlar ile binaların her kısmındaki camları tertemiz hale getirmektedir.

Cam temizliği hizmeti mutlaka titiz bir çalışma altında ele alınması gereken önemli bir destektir. Farklı hava koşullarına karşı camlar oldukça kirli hale gelir. Böyle durumlar söz konusu olduğunda, firmamız bünyesinde bulunan özel şampuan ve deterjan çeşitleriyle, insan sağlığını koruyan kimyasal ürünler camların tamamen arınık hale gelmesine olanak tanımaktadır. Yapılan işlemler konusunda herhangi bir kaza yaşanmaması için, tüm çalışmaları ele alarak sizlere hizmet sağlamaktan gurur duyarız.

 

Cam temizliği çok önemli olduğu kadar çok dikkat gerektiren işlerin en başında yer almaktadır. Dış görünüşü itibarı ile temizlik işlemleri kesinlikle çok düzgün bir şekilde yapılması gerekir. Firmamız tek ya da çift camların temizliği, çerçeve temizliği, bölme temizliği, kapı camların temizliği ve camdan yapılmış olan çatılar gibi yerlerin temizliği işlemleri en uygun olarak yapılmaktadır. Cam temizliği işlemleri için kesinlikle en kaliteli temizlik ürünleri kullanılır ve cam yüzeyin bir zarar görmemesi için özenle temizlenir. Verilen tüm cam temizliği işlemleri sonrasında camlarınızın son derece ter temiz olacağının garantisini veriyoruz.

Farklı Yerler İçin Özel Cam Temizleme Hizmeti

Profesyonel bir anlayışla ele aldığımız cam temizliği İstanbul adına, ne zaman isterseniz bizimle iletişim kurabilir; çok uygun fiyatlarla destek sağlayabilirsiniz. İş yeri merkezleri, ofisler, evler, villa ve birçok yapı ele alarak camların ilk günkü ışıltıyı yakalamasına olanak tanıyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz temizlikten sonra camların üzerine herhangi bir lekeye rastlamazsınız. Ayrıca hizmetimiz dâhilinde inşaattan geçmiş camlar, pencerelere yapışmış olan kalıntılar (çamur, boya harç ve kuş pisliği) gibi birçok etmen özel cam silme aparatları ile ele alınmaktadır.

 

Profesyonel Anlayışla Cam Temizleme İstanbul

Güvenliği mutlaka ön plana alan firmamız, bu konuda özel vinç ürünlerini kullanarak cam temizliği için İstanbul şehri adına hizmet vermektedir. Hem çevredeki insanların hem de personelimizin güvenliğini dikkate alarak, kullandığımız vinç sisteminin yanı sıra özel iskele sistemlerini çalışmalara dâhil ediyoruz.

 

İstanbul Cam Temizleme

İstanbul merkezli Tulu Temizlik, İstanbul’un tüm noktalarında hizmet vermektedir. İlçe ayırt etmeksizin faaliyetlerine devam eden Turkuaz Temizlik, binalarınızın  cam temizliği işlerini titizlikle ve özenle yapmaktadır. Bu çerçevede, İstanbul’un farklı ilçelerinde yaptığımız dış cephe cam temizliği işlerinde müşterilerimizden tam not aldığımızı da belirtmek isteriz.

Cam Temizliği Fiyatları

Cam temizliği sanıldığından daha zor olduğu için fiyatları biraz etkilemektedir. Firmamız her zaman olduğu gibi her cebe uygun olması için cam temizliği fiyatlarını en uygun şekilde ayarlamaktadır. Fiyatlar cam sayısına ve zorlu yerlerine göre değişmektedir. Bizim için siz değerli müşterilerimizin memnun kalması ve bize olan güvenleri çok önemlidir.

 

Cam silme konusunda püf nokta bilgisine vakıf olan uzman personelimiz tarafından yapılan cam temizliği işleri binanın büyüklüğüne göre 1 gün içerisinde bitmektedir. Bu süre zarfında iş yerinizdeki işlerde herhangi bir aksamam olmamaktadır. Cam silme hizmetiyle yaptığımız cam temizliği fiyatlandırması ise;

  • Binanın büyüklüğüne ve yüksekliğine
  • Binanın kir durumuna
  • İstenen hizmete (dış cephe temizliği ya da cam temizliği)
  • Temizliğin niteliğine (inşaat sonrası temizlik, tadilat sonrası temizlik) göre değişmektedir. Ancak Tulu Temizlik cam temizliği İstanbul  firmalarına kıyasla en uygun fiyatı vermekte, müşterilerinin ekonomilerini düşünmektedir.