buharli temizlik kadikoy

Buharlı ev temizliği

Buharlı ofis temizliği

Buharlı koltuk temizliği

Buharlı halı temizliği

Buharlı halıfileks temizliği

Buharlı petek temizliği

Buharlı mutfak temizliği

Buharlı fayans temizliği

Buharlı mermer temizliği

Buharlı perde temizliği

Buharlı zemin temizliği

Buharlı temizlik, talebinizi belirtirken detayları iletmeniz sizlerin ve bizlerin işini kolaylaştıracaktır.Uzman ekibimiz ekipman ve malzeme sizin belirttiğiniz temizlik gereksimine göre getirmektedir.

 

BUHARLI TEMİZLİK, TULU TEMİZLİK

Tulu Temizlik olarak biz, her dönemin getirilerinin ve beklentilerinin farkında olarak ve bunu günümüz teknolojisi ve artan eğitim seviyesi ile harmanlayarak, her iş alanında uzman kişileri bünyesinde barındırarak İstanbul’un en önemli temizlik şirketi konumunda olmayı başarmaktayız.  Günü kurtarmak ve ara düzen diye adlandırılan prensip ile çalışmanın verilen hizmetin kalitesini düşürdüğünün farkında olarak bizler kalifiye personeller ile çalışarak kaliteden asla ödün vermeden, vermiş olduğumuz rutin eğitimler ile personel bilincinin her daim açık olmasını sağlamaktayız. Tulu Temizlik olarak edindiğimiz bu ilkeyi de her daim benimseyerek çevre ve insan dostu bir temizlik hizmeti sunmayı başarmaktayız.

Günlük hayat koşuşturması içerisinde temizliğe vakit ayırmak artık neredeyse imkansız hale gelmektedir. Bu sebepten dolayı temizlik firmalarının sayısı oldukça artmıştır. Eskiden sigortası yapılmayan ev kadınları temizlik yaparken şimdilerde ise sigortasız personel çalıştırmak suç sayılmaktadır. Sizler de başınız ağrımadan profesyonel kişiler tarafından kaliteli hizmet almak isterseniz bizi tercih etmelisiniz.

Ev temizleme araç ve gereçlerindeki teknolojik gelişmeler sayesinde temizliği yeni bakış açıları gelmektedir. Son zamanlarda oldukça popüler olan buharlı temizlik bu bakış açısına örnek oluşturmaktadır. Buharlı temizlik sayesinde kimyasal kullanımı olmadan doğal bir hijyen sağlanmış olur. Buharlı temizlikte kullanılan elit ekipmanların aparatları her türlü kullanıma uygundur. Buharlı koltuk yıkama için ince uçlu aparat kullanılırken buharlı halı yıkama için daha geni uçlu aparatlar kullanılmaktadır. Ulaşılması güç olan alanlara ulaşım buhar sayesinde ulaşmak artık çok kolay olmaktadır. Özellikle kalorifer peteklerinin temizliğinde buharlı temizlik en çok tercih edilen yöntem olmaktadır Soba artık şehir hayatında kullanımı olmayan bir ısınma aracı olduğundan kalorifer petek kullanımı artmıştır. Yeni yapılan evlere artık baca dahi yapılmamaktadır. Buharlı temizlik İstanbul gibi büyükşehirlerde daha çok tercih edilmektedir.

Özellikle buharlı koltuk yıkama ev hanımları için çok önemli avantajlar sunmaktadır. Ev hanımlarının bezlerle veya fırçalarla yaptığı koltuk temizliği hem inanılmaz yorucu hem de verilen emeğin karşılığı olacak şekilde istenen temizliği sunmamaktadır. Zamanın en değerli olduğu bu dönemde firmamızın kullandığı son model buharlı koltuk yıkama makineleri ile her yönden avantaj sağlanmaktadır. Kısa sürede mükemmel temizlik sunan bu ürünler ayrıca temizlik sonrası ıslak koltukları vakum özelliği ile kurutarak anında koltukları kullanma şansı da sunmaktadır. Özellikle büyük evi olan ev kadınları için biçilmiş kaftan olmaktadır.

Buharlı halı yıkama aynı koltuk yıkama işleminde olduğu gibi hızlı ve kaliteli temizliği sizlere sunmaktadır. Halılarda gözle gözükmeyen miteları son tanesine kadar temizleyerek sizlere ve özellikle çocuklarınıza sağlıklı bir ortam sunmaktadır.

Gelişen teknolojinin bir diğer etkisi ise ofis çalışanlarının ve ofis ortamlarının artmasıdır. Her ofiste ayrı bir temizlik çalışanı çalıştırmak ise maddi bir külfet oluşturmaktadır. Biz Tulu Temizlik olarak firmalara ofis temizliği konusunda profesyonel ve alanında uzman ekibimizle son derece kurumsal bir hizmet sunmaktayız. Hem sizi mükemmel temizlik ve hizmetle buluştururken, ayrıca işçilerin külfetini de üzerinizden almaktayız.

Ortak kullanım alanlarında buhar ile yapılan temizlik daha çok tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise ortak kullanılan alanlarda mikrop ve bakteriler oldukça fazla olduğundan etkin bir şekilde temizlik gerekmektedir. Ayrıca kullanıma uzun süre ara verilemeyen ortak kullanım alanlarının hızlı bir şekilde temizlenip teslim edilmesi gerekmektedir. Buharlı ofis yıkama hizmeti ile iş yerlerinde maksimum hijyen sağlanmaktadır. Normal bir şekilde yapılan temizlik ne kadar sık yapılsa dahi buharlı temizlikle asla kıyaslanamaz.

Buharlı ev yıkama diğer tüm hizmetlerin bütününü oluşturan ve tam anlamıyla mükemmel temizlik sunan en önemli hizmetimizdir. Evin her yanını buharlı ekipmanlarımız ile temizleyerek hem mükemmel temizlik sunarken en önemlisi evinizde ki hiçbir eşyaya zarar verilmemektedir. Ev eşyalarının oldukça pahalı olduğu bu dönemde eşyalarınızın zarar görmemesi en önemli unsur olmaktadır.  Bunun yanı sıra çocuklarınızın ve sizin temiz bir evde yaşadığınıza emin olup içiniz rahat olacaktır. Özellikle çocuk sahibi ebeveynler bilir ki çocuklar ulaşılması güç alanlara ulaşıp toz ve kirliğe dokunurlar. İçiniz rahat bir şekilde evde çocuğunuzun dolaşmasını istiyorsanız buharlı temizliği tercih etmelisiniz. Ayrıca yeni moda stor perdelerin çamaşır makinesinde yıkanması mümkün olmamaktadır. Stor perdelerin hızlı ve hijyenik şekilde temizlenmesi buharlı temizlik ile sağlamaktadır. Hiçbir zarar vermeden stor perdelerinizi kusursuz bir şekilde temizlemekteyiz.

 

Hijyenik ve hızlı temizlik olan buharlı temizliğin püf noktası ise uygulama yöntemidir. Her yüzeye aynı aparat ve aynı basınçta buhar uygulanmamalıdır. Ahşap yüzeylerde ve ahşap mobilyalarda buharlı temizlik yöntemi kesinlikle kullanılmamalıdır. Buharı uygulayan kişi yüzeyi önce kontrol etmeli ve ne kadar mesafede buhar tutacağını belirlemeli.  Temizlik sırasında oluşan nemi etrafa kontrolsüz şekilde yayılması engellenmelidir. Özellikle elektrik prizleri gibi tehlikeli alanlara su kesinlikle sıçramayacak şekilde önlemler alınmalıdır. Isı ve yüksek sıcaklığa dayanıklı yüzeylerde uygulanan bu temizlik yöntemi ile ferah bir nefes almanızı sağlamaktadır. Doğru şekilde ve alanında uzman kişiler tarafından uygulandığında zamandan tasarruf sağlayan bu temizlik yöntemi eğer yanlış uygulanırsa büyük zararlara sebebiyet verebilmektedir. Bu sebeplerden dolayı işini bilen uzman kişilerden hizmet almalısınız. İstanbul’da vermiş olduğumuz hizmetimiz sayesinde dört dörtlük bir hizmet almış olacaksınız.

Kaliteli malzeme kullanımı her alanda önemli olduğu gibi temizlik alanında da çok önemlidir. Çevre dostu bir temizlik yöntemi olan buhar ile temizlik garantisi verilmektedir.  Çevreyi koruma ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak verdiğimiz hizmet ile hijyenik bir temizlik sağlamaktadır. ‘’Çevreyi sev’’ prensibi ile yaptığımız işimizde gelecek nesillere yani çocuklarımıza güzel bir gelecek sunmak hayatımızın her anında bizler için önemli olmaktadır. Temizlik bizlere bu konuda en önemli katkıyı verirken kullandığımız kimyasallar bu ilkeyi bozmaktadır. Biz her konuda çevre dostu ürünler kullanarak bu prensibimizi her daim ileriye taşımaktayız.

Tüm bu bahsettiğimiz durumlar bizim sizler için sunduğumuz hizmetlerin sadece bir bölümünü oluşturmaktadır. Tulu Temizlik olarak yaptığımız her işte ücreti ne kadar olursa olsun müşteri ayırt etmeden sadece doğru ve dürüst hizmeti sizlere sunmaktayız. İstanbul sınırları içerisinde neresi olursa olsun aynı gün kapınıza gelerek 7 gün 24 saat sizlere hizmetimizi getirmekteyiz.

Günümüzde avantaj ve dezavantaj iç içe geçmiş durumdadır. Bu dönemde bilgiye ulaşmak çok kolay olduğu gibi doğru bilgiye ulaşmak oldukça zor duruma gelmiş durumdadır. İstanbul’da ve tüm illerde olduğu temizlik hizmeti veren çok sayıda şirket bulunmaktadır. Fakat güvenilir ve doğru şirketi bulmak oldukça zor olmaktadır. Sizler de yanılmak istemiyor ve memnun kalacağınız bir hizmet talep ediyorsanız tercihiniz Tulu Temizlik olmalıdır.