Banyo Temizliği

Banyo dolaplarının iç ve dış temiliği

Paspasların temizliği

Zemin temizliği

Duş bağlantılarının ve muslukların etrafını temizlenmesi

Duş kabininin kapıları silinmesi

Metal çerçeveler ve kapı kenarlarındaki  lekelerinin çıkarılması

Fayans sıvalarındaki tortu lekelerinin çıkarılması

Banyo fayanslarını temizlenmesi ve parlatılması lekelerin çıkarılması

Banyo ve lavabo musluklarının temizliği ve hijyenin sağlanması

 

 

Banyo temizliği talebinizi belirtirken detayları iletmeniz sizlerin ve bizlerin işini kolaylaştıracaktır.Uzman ekibimiz ekipman ve malzeme sizin belirttiğiniz temizlik gereksimine göre getirmektedir.

 

BANYO TEMİZLİĞİ

Tulu temizlik şirketi olarak profesyonel hizmet anlayışımız, hijyene verdiğimiz özen ve doğa dostu temizlik ürünlerimiz ile siz değerli müşterilerimize mevsimlik temizlik hizmetini sunmaktan gurur duyarız. Şirketimizin güven esaslı çalışma prensibi ile siz değerli müşterilerimize diğer hizmetlerinde sağlamış olduğu standartlarda mevsimlik temizlik hizmetini de sunmaktadır.

 

Banyo Temizliğin Önemi ve Hizmetimizin Detayları

Doğada yaşanan mevsimsel değişiklikler, insan sağlığına ve yaşam alanlarında birçok semptoma ve kirliliğe neden olmaktadır. Bu tip olumsuzlukların temel  nedenleri::Bakterilerin türemesi, çiçek polenlerinin hava ile teması ve hava kirliliğinde yaşanan dönemsel değişiklikler hem sağlığımız hem de yaşam alanlarımızın temizliğinde yaşanan olumsuz belirtilerin temel nedenlerine örnek verilebilir. Yaşam alanlarınızın temizliği hem aileniz hem de sizler için büyük önem arz etmektedir. Özellikle sürekli vakit geçirdiğiniz alanlar ve sürekli temasta bulunduğunuz eşyalar mevsimlik polen ve bakteriler ile daha da tehlikeli hale gelebilir.

Mevsimsel değişikliklerin getirmiş olduğu sağlık problemleri özellikle çocuklu aileler için çok büyük bir öneme sahiptir. Çocuğunuz polen başta olmak üzere birçok alerjinin taşıyıcısı ve sahibi olabilir. Bu tip bakteriler ve alerjiler ilerleyen yaşlarda astım, kronik bronşit, solunum yolları enfeksiyonu gibi nefes yolları ve akciğerle ilgili hastalıklara dönüşme riskine sahiptir. Hapşırma nöbetleri, burun tıkanıklığı veya burunda sürekli akıntı, gözlerde kaşıntı, sulanma ve şişme, yorgunluk ve halsizlik hissi, polen alerjisinin belirtileri arasında sıralanabilir. Bu rahatsızlıkların yaşam kalitenizde yaşatacağı olumsuzlukları gidermek adına şirketimiz sizlerle mevsimlik temizlik hizmetini sunmaktadır.

Ailenizin sağlığı ve kullanmış olduğunuz yaşam alanlarınızın hijyenine vermiş olduğunuz önemi, Tulu temizlik şirketi olarak farkındayız. Sadece ev değil endüstriyel alanlar, ofisler, kamu hizmet alanları, mağaza ve rezidanslarda da mevsimlik temizlik hizmetini sunmaktayız. Tulu temizlik şirketi olarak profesyonel hizmet anlayışımız, hijyene verdiğimiz özen, doğa dostu temizlik ürünlerimiz ve dünya standartlarında vermiş olduğumuz hizmet ile mevsimlik temizlik hizmetini sizlerle sunmaktayız. Sağlığınız ve yaşam alanınızın temizliğinin kaliteli yaşam standartları adına ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu duyarlılık ve profesyonel hizmet anlayışımız ile mevsimlik temizlik hizmetini sizlere sunuyoruz. 36,000 temizlik işlemi ile edinmiş olduğumuz tecrübe, uygun fiyat politikamız, endüstriyel alanlar başta olmak üzere Hasas temizliğe vermiş olduğumuz önem, 7/24 temizlik hizmeti ve müşterilerimiz ile uzun soluklu çalışma isteğimiz; bütün temizlik işlemlerimizin ve mevsimsel temizlik hizmetimizin temel esaslarını oluşturmaktadır.

Özellikle ev ve ofis temizliğinde alanında en iyi hizmeti sunan firmamız mevsimlik temizlik hizmeti ile daha detaylı bir hizmet sunma gayreti içerisindedir. Ev temizliğinde; mutfak, banyo, yatak odası, oturma odası, cam ve perde temizliği gibi hizmetler ile bütün evinizi sağlıklı bir yaşam alanı haline getiriyoruz. Sadece bulunduğunuz odalar değil eşya temizliği de sunduğumuz hizmetler arasındadır. Cam temizliği, perde temizliği, yerinde koltuk temizliği, yerinde halı temizliği, merdiven temizliği gibi eşya ve ev içi ayrıntılı alanların temizlik hizmetini sağlamaktayız.  Ev temizliğinin dışında ofis ve mağaza gibi iş yerlerinin detaylı ve mevsimlik temizlik kapsamında hizmet sunmaktayız. Ofis mağaza ve endüstriyel alanlarda faaliyet gösteren iş yerlerinin temizliği en az evinizin temizliği kadar önem teşkil etmektedir. Özellikle mevsim değişiklikleri ile baş gösteren hastalıklar bu tip kamuya açık platformlarda çok hızlı yayılmaktadır.İşyerinizin temizliği hem çalışanlarınızın sağlığı hem de müşterilerinizin memnuniyeti adına büyük bir önem teşkil etmektedir. Bu hassasiyetinizi göz önünde bulundurarak sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunuyoruz. İstanbul’un en iyi temizlik şirketi Tulu temizlik şirketi ile müşterilerinize ve iş ortaklarınıza en iyi hizmeti sunmanız adına ofis, mağaza, endüstriyel alanlar ve kamu hizmet alanları gibi işyerlerinde sunmuş olduğu hizmet ile siz değerli müşterilerini memnun etmekten gurur duymaktadır. Doğa dostu temizlik ürünlerimiz, profesyonel ve dünya standartlarında hizmet anlayışımız ve uygun fiyat politikamız ile sizlere temiz bir iz bırakıyoruz.

Günü Birlik/Haftalık/Aylık/Yıllık-Anlaşmalı

 • Ev Temizliği
 • Mutfak Temizliği
 • Banyo Temizliği
 • Yatak Odası Temizliği
 • Oturma Odası Temizliği
 • Cam Temizliği
 • Perde Temizliği
 • Yerinde Koltuk Temizliği
 • Yerinde Halı Temizliği
 • Merdiven Temizliği
 • Bina Temizliği
 • Apartman Temizliği
 • Site Temizliği
 • Villa Temizliği
 • İç Dış Temizlik
 • Ofis Temizliği
 • Mağaza Temizliği
 • Rezidans Temizliği
 • Plaza Temizliği
 • Kamu Bina Temizliği