Banka Temizliği İstanbul

Banka içinde bulunan çöp sepetleri, küllükler vb. yerlerdeki çöpler toplanır.

Küllükler temizlenir,çöp sepetlerinde bulunan hijyenik çöp poşetlerinden kullanılmayacak durumda olanlar yenileriyle değiştirilir.

Toz alma işleminde genel prensip en üstten başlayarak aşağıya doğru inmektir.

Dolap, masa, etejer, sepha, sandalye, koltuk vb. tozları uygun temizleyici madde ile seyreltilmiş temizleme suyu ile ıslatılıp, iyice sıkılmış nemli bezlerle yapılır. Ayrıca bilgisayar, fotokopi, faks, aydınlatma düğmesi vb. elektronik cihazların tozları kuruya yakın bezlerle alınır

Mevcut ise halı zeminler vakumlu elektrik süpürgeleri ile süpürülür.

Sert zeminler ise zeminin özelliğine göre uygun bakım maddesi ile presli kova ve moplarla silinecektir.

Tuvalet, banyo gibi enfeksiyon riskli yüksek saniter alanlar defektan özellikli maddeler ile temizlenir.

Tüm kapılar silinir

Ofis tavan ve duvarlarında örümcek ağı kontrolü yapılarak oluşan ağlar temizlenir.

İç ve dış cam temizliği yapılarak doğramalar silinir

Saniter alanlarda her gün yapılması mümkün olmayan fayans ve kapıların dezenfeksiyonu ve temizliği sağlanır

 

Banka temizliği talebinizi belirtirken detayları iletmeniz sizlerin ve bizlerin işini kolaylaştıracaktır.Uzman ekibimiz ekipman ve malzeme sizin belirttiğiniz temizlik gereksimine göre getirmektedir.

 

BANKA TEMİZLİĞİ

Banka, gelen her müşteriyle kirlenme riski olan en yoğun ticari alandır. Mesai saatleri içerisinde şehrin tüm köşelerinden ve şehir dışından gelen insanlar, bankayı mükemmel ve derin bir şekilde temizlenmesi gereken çok önemli bir ticari alan haline getirmektedir. Mükemmel bir temizlenmiş ve parlayan banka elde etmek için banka temizliği çok önemlidir.

Tulu Temizlik, daha fazla sağlık odaklı ofis temizleme programına ihtiyaç duyan ve isteyen finansal kurumlara İstanbul’da banka temizleme hizmetleri sunmaktadır. Hizmetimizi kullandığınızda, ofis ortamınız daha temiz ve daha sağlıklı bir çalışma ortamı haline gelecek ve bu da çalışanlarınız ve ziyaretçileriniz arasında hastalık ve enfeksiyon yayılımını azaltmaya yardımcı olacak. Ayrıca, temiz bir tesis aynı zamanda çalışanlar ve ziyaretçiler üzerinde iyi bir izlenim bırakıyor. Bu sebeple finansal kurumunuz için uyarlanmış, kişiselleştirilmiş bir temizlik spesifikasyonu oluşturuyoruz.

Tulu Temizlik,  İstanbul banka temizliği taleplerinizin tek çözümü. Banka temizliği hizmetimiz size mükemmel bir parlayan ve temizlenmiş banka vermektir. Çalışma alanı, kasa, müşteri masası, kredi departmanı ve bankanın diğer birçok segmentinde, belirli bir zaman diliminden sonra temizlik gerektiren günlük birçok olay yaşanmaktadır. Bankanız, pazardaki rekabette ayakta durmak için çekici olmalı ve temizliği bakımından daima takdir görmesi gerekir. Bu sebeple hizmetimiz, yeni ve taze bir görünüm kazandıran birinci sınıf temizlik sağlamaktadır.

Banka Ve Finansal Kurum Temizliği Neden Önemlidir?

Kirli bir ofis çalışanlarınızın moralini olumsuz yönde etkileyebilir ve işinizi zorlaştırabilir; bu da kaçınılmaz olarak işinizin başarısını zedeleyebilir. Aslında, ortalama çalışanın her yıl aldığı hastalık sebepli izin günlerinin sayısı, bir ofis masasındaki mikrop miktarı ile doğrudan ilişkilidir. Bu nedenle, profesyonel bir ofis temizlik servisinin amacı masalarda, bilgisayarlarda, klavyelerde, yemek odası masalarında ve halılarda bulunan ortak mikropları ve alerjenleri ortadan kaldırmaktır. Banka temizliği, daha sağlıklı çalışanlar ve daha verimli bir iş yeri anlamına gelir.

Banka Temizliği Hizmeti

Güvenli ve lekesiz sonuçlar, finansal kurumunuzun çalışanlarını sağlıklı ve mutlu tutmak için ihtiyaç duyduğunuz şeydir. Tulu Temizlik yılların tecrübesine ve mükemmel fiyatlarına dayanan bir üne sahip banka temizlik uzmanıdır. Biz, işi doğru yapmak için motive olmuş, yenilikçi bir temizlik ajansıyız. Sizin adınıza tam gizliliği ve muhteşem bir binanın içini korumak için yoğun arka plan kontrolleri, güvenlik eğitimi ve denetleme yapıyoruz. Size sunacağımız hizmetlerden kısaca bahsedecek olursak:

Bankaları ve Finansal Kurumları Biliyoruz: Finansal kurumlar, ticari temizleyicilerden daha yüksek düzeyde hizmet talep eden bir dizi benzersiz temizlik ihtiyacına sahiptir. Şirketimiz, özellikle finansal kuruluşların temizlik ve güvenlik ihtiyaçları konusunda eğitilmiştir, böylece temizleyicilerimizden tam anlamıyla faydalanabilirsiniz.

İşyerinde Mikropları Ortadan Kaldırıyoruz: Son teknoloji sistemimizle, temas halinde mikropların ve bakterilerin %99,99'u ortadan kalkıyor. Bu yenilikçi sistem, lifli yüzeyler, klavyeler, ATM'ler ve kapı kolları gibi yüksek dokunuşlu alanlar dahil olmak üzere diğer dezenfeksiyon isteyen bölgelerde kullanılır.

En İyi Ekipmanlara Güveniyoruz: Banka temizleyicilerimiz, mikrofiber bezler gibi üst malzemeler ve ekipmanlar kullanıyor. Mikrofiber bezlerimiz ve düz paspaslarımız tozu, kiri ve bakterileri geleneksel temizlik malzemelerine göre daha etkili bir şekilde tutarak soluduğunuz havayı gerçekten temizler.

Lekesiz Zeminler Sunuyoruz: Banka temizlik hizmetlerimiz, tesisinizde hangi tür zemin kullanılırsa kullanılsın günlük temizliği içerecektir. Ayrıca halı, fayans, mermer ve çeşitli zemin tipleri için düzenli yoğun temizlik hizmetleri de sunuyoruz.

Temizliği Garanti Ediyoruz: Banka temizlik hizmetlerimizde memnuniyet garantimiz ile desteklenmektedir. Eğer temizliğimizden memnun kalmadıysanız, bizi aramanız yeterlidir. Bir iş günü içinde sorunu çözeceğiz.

En iyi Profesyonel Temizlik

Tulu Temizlik olarak işimize olan bağlılığımız, değer fiyatlamalarımızdan ve sizi ve yatırımınızı korumaya olan bağlılığımızdan kaynaklanmaktadır. İhtiyacınıza yönelik en iyi sonucu almak için risk almak zorunda değilsiniz. Çalışanlarımızın her biri, en son gizlilik ve güvenlikle ilgili en iyi uygulamalar konusunda, eğitilir ve test edilir. Gerçekleştirdiğimiz iyi donanımlı profesyonel temizlik hizmetlerinden bazılarının kısa bir listesi şu şekilde:

 • Kapı kolları, lamba anahtarları, telefonlar ve klavyeler gibi genel yüzeylerin dezenfeksiyonu
 • İç ve dış cam temizliği
 • Hassas zemin bakımı: Vakumlama, süpürme, ıslak ve kuru temizleme, parlatma, halı temizleme
 • Döşeme bakımı
 • Lekesiz tuvalet temizliği
 • Mola odası ve mutfak alanı temizliği
 • Atık toplama
 • ATM alanı temizliği
 • Günlük / Gece temizliği
 • Ortak alan temizliği
 • Yüksek düzeyde toz alma
 • Detaylı asansör ve yürüyen merdiven temizliği

Banka Temizliği Misyonumuz

Finansal kurumlar, ticari temizleyicilerden daha yüksek düzeyde hizmet talep eden bir dizi benzersiz temizlik ihtiyacına sahiptir. Tulu Temizlik çalışanları finansal kuruluşların temizlik ve güvenlik ihtiyaçları konusunda özel olarak eğitilmiştir. Müşterilerimize her birine hak ettikleri üstün hizmeti vermeye kendimizi adadık. Günlük bakımdan beklenmeyen durumlara kadar, her zaman farklı temizlik ihtiyaçlarınızı beceri ve uzmanlıkla karşılamaya hazırız.

Müşterinizin şubenizle ilgili ilk izlenimini, uzun vadeli sizinle birlikte çalışmaya devam etmelerini isteyen kalıcı bir deneyim haline getirin. Güzel, temiz pencerelerden parlayan ışıklı taze ve temiz bir ortam, giren herkes için bir artıdır. En iyi banka temizlik hizmeti ile görüşmek üzere bir randevu almak için bizimle iletişime geçin, bizde size banka temizlik fiyatları ile ilgili uygun ve kapsamlı teklifler hazırlayalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir