alis veris merkezi temizligi

Alışveriş merkezi içi ve ortak alanların temizliği

Yemek alanlarının temizliği

Sabit ve yürüyen merdiven temizliği

Cam korkuluklarının temizliği

Asansör ve metal yüzey temizliĞİ

Çöp kutuları ve çöp merkezlerinin temizliği

Açık ve kapalı otopark temizliği

Banyo ve tuvaletleri temizliği

Bebek bakım odalarının da temizliği

Zemin temizliği

Dış cephe cam temizliği

İstenilen saate göre ve istenilen aralıklarla hizmet verilir

Temizlik sonrası ve devamında hizmetin sürekliliği sağlanır

 

Avm temizliği talebinizi belirtirken detayları iletmeniz sizlerin ve bizlerin işini kolaylaştıracaktır.Uzman ekibimiz ekipman ve malzeme sizin belirttiğiniz temizlik gereksimine göre getirmektedir.

 

ALIŞVERİŞ MERKEZİ TEMİZLİĞİ

Tulu Temizlik olarak alışveriş merkezlerinde büyük bir titizlikle çalışıyor ve uzman ekibimizle insanların aradığı temiz ve nezih ortamı sağlıyoruz. İstanbul’da avm temizliği büyük bir önem arzetmektedir. İnsanların sıkça ziyaret ettiği bu ortamlar profesyonel olarak temizlik hizmetine ihtiyaç duyar. Biz Tulu Temizlik olarak aklınızda herhangi bir soru işareti bırakmadan kullandığımız doğal ürünlerle pırıl pırıl izler bırakıyoruz.

Alışveriş merkezlerinin temizliği toplumsal anlamda büyük bir önem arzetmektedir. insanların sıkça ziyaret ettiği alışveriş merkezlerinin temizliği, müşteri potansiyeliyle doğru orantılıdır. Tulu Temizlik’le çalışarak müşteri potansiyelinizi artıracağınızı garanti ediyoruz. İnsanlar bireysel ve toplumsal anlamda temizliğe muhtaçtırlar. Aksi takdirde insanların sağlığı olumsuz olarak etkilenir ve çeşitli hastalıklara yakalanmaları kaçınılmaz bir durum olmaktadır. Tulu temizlik olarak kullandığımız doğal ürünlerle insanların sağlığına önem gösteriyoruz. Toplumsal anlamda temizlik, bilhassa birçok ürünleri ve markaları içerisinde barındıran sosyal alanları sebebiyle insanların sıkça tercih ettiği alışveriş merkezlerinin temizliği bu bağlamda hayati önem taşımaktadır.

Son zamanlarda insanların sosyalleşme, rahatça alışveriş yapma ve eğlence amaçlı alışveriş merkezlerini tercih etme sebebi “temizlik” ve “hijyen” kavramlarıdır. Temizlik kalitesini en iyi yansıtan alışveriş merkezleri, müşteriler nezdinden her zaman bir adım önde olduğu gözden kaçmamaktadır. Avm içerisinde bulunan lavabolar, asansörler, merdivenler, yemek yemek için kullanılan masalar ve sandalyeler, eğlence alanları, sinema salonları, çocuklar için ayrılan bölümlerin ve ayrıca otoparkların hâsılı iç ve dış tüm alanların temiz olmasına özen gösterilmelidir. Aksi takdirde hem insanların sağlığını ciddi anlamda tehdit edecek hem de insanların tercih sebebi olmaktan çıkacaktır. İnsanların ihtiyaç duyduğu ferah ortamı sağlayabilmek, bir takım ekonomik ihtiyaçları beraberinde getirmektedir. Tüketicilerin zihinlerinde nezih ve ferah ortama sahip olmakla yer edinmek, alışveriş merkezlerinin amaçlarının başında gelmektedir. Alışveriş merkezine gelen kişi kendisini evinde gibi hissederek, yemeğini yiyebilmeli lavabo ihtiyacını hijyenik olarak giderebilmeli ve birçok markadan nezih ve ferah bir ortamda rahatça seçimini yaparak alışverişini yapabilmeli, dilediğinde sinema salonunu kullanabilmelidir.

Tulu Temizlik olarak hayal ettiğiniz nezih ortamı hizmetinize sunuyoruz. Ortak kullanım alanlarının yeterince temiz olmadığı alışveriş merkezleri bireylerin sağlığını ciddi anlamda tehdit eder ve birçok hastalığa yakalanmalarına sebep olur. Ayrıca temizliğine dikkat edilmeyen yerlerin müşteri potansiyelide oldukça azalır. Belirtilen yerlerde bulunan sosyal kullanım alanlarının temiz olması hem sağlık açısından olumlu hem de alışveriş merkezlerinin müşteri potansiyeline oldukça katkıda bulunacaktır. Son zamanlarda yapılan bir araştırmaya göre müşterilerin en çok tercih ettiği alışveriş merkezleri temizliğe gereken önemi verenlerdir. Biz Tulu Temizlik olarak bunun farkındayız ve kaliteli bir hizmet anlayışıyla çalışmaktayız. Tüketiciler yaptığı tercihlerde sanıldığı gibi mevki olarak yakın olmasından dolayı değil, temiz olmasından dolayı alışveriş merkezlerini tercih etmektedirler. Bilinçaltında temizlik ve hijyen hissi uyandıran sosyal kullanım alanlarına sahip olan alışveriş merkezleri, sıkça tercih edilen yerler olmaktadır

Alışveriş merkezleri temizlik hizmeti aldığı şirketlerden gelen personellerin eğitimli ve bakımlı olması çok önemlidir. Personeller sosyal alanları sık sık temizlemeli ve toplumsal anlamda kendilerinde bir sorumluluk hissetmelidirler. Biz Tulu Temizlik olarak bu sorumluluğun farkındayız ve ihtiyaç duyulan profesyonelliğe sahibiz. Kullandığımız doğal ürünlerle insanların sağlığına büyük önem vererek müşterilerin aradığı nezih ve ferah ortamlar için çalışıyoruz. Ekonomik açıdan daha uygun olmasına karşın hizmet olarak vasat düzeyde çalışan temizlik firmalarını tercih etmek, müşteri kaybına ve sağlık sorunlarına yol açan yegane sebeplerdir. Temizlik çalışanın gereken önemi vermemesi ayrıca toplu ortamda temizliğin keyfiyetini bilmemesi, gereken araç ve gereçlere sahip olmaması birçok olumsuz sebebi doğuracaktır. Alışveriş merkezlerinde temizlik yapmanın belli başlı zorlukları vardır. Temizlik yaparken müşterilere dikkat edilmeli ve kaba davranmaktan sakınılmalıdır.

Malumdur ki alışveriş merkezleri kalabalık ortamlardır ve temizliğe en çok ihtiyaç duyulan alanlardır. Bu alanlarda temizlik yapmak doğal olarak oldukça zordur. Dolayısıyla personellerin profesyonel anlamda eğitim almış kimseler olması gereklidir. Avm temizliği özen ve titizlik gerektiren bir iştir. Aynı zamanda bir plan dahilinde yapılması gerekir. Müşterileri rahatsız etmeyecek temizlik hizmeti sunulmalıdır. Yemek yenilen bölümlere bilhassa önem gösterilmelidir. Masaların temiz tutulması yemek artıklarının temizlenmesi önemlidir. Zeminler temizlenirken uzun bir süre ıslak tutulmamasına dikkat edilmelidir. Çünkü ıslak kalması halinde tekrar kirlenmesi uzun sürmez ve olası kazalara sebep olabilir. Alışveriş merkezi içerisinde belli yerlere konulan çöp kutularının sık sık kontrol edilerek boşaltılması gerekmektedir. Tuvaletlerin ve lavaboların temizliği profesyonel araçlarla ve büyük bir titizlikle yapılmalıdır. Çünkü bu alanlar günde binlerce kişinin kullandığı alanlardır ve devamlı temiz tutulması gerekmektedir. Dolayısıyla bu alanlarda sürekli olarak bir temizlik personeline ihtiyaç vardır. Belirtildiği gibi bu bağlamda yeterli kadroya ve araç gereçlere sahip olan uzman firmamız Tulu Temizlik olarak biz, profesyonel ekibimizle bu durumlarla rahatlıkla başedebilecek bir tecrübeye sahibiz.

Sonuç olarak alışveriş merkezleri insanların rahatça ihtiyaçlarını karşılayabildiği, eğlenebildiği, yemek yiyebildiği, otoparkını rahatça kullanabildiği ve daha birçok sebeple geldiği uğrak mekanlardır. İnsanların bu kadar sık ziyaret ettiği yerlerin temiz olması toplumsal açıdan çok mühimdir. Bu sebeple alışveriş merkezleri, içinde barındırdığı sosyal alanlarda temizliğe ve hijyene önem verdiği takdirde hem insanların sağlığı açısından hem de tüketicilerin kendilerini tercih etmesi açısından olumlu sonuçlarla karşılaşıcaklardır. Biz Tulu Temizlik olarak bu anlamda uzman ve tecrübeli kadromuzla alışveriş merkezlerinin müşteri potansiyelini artırma garantisini vererek, nezih ve hijyenik ortamları sizlere vadediyoruz. İstanbul’da hizmet veriyoruz pırıl pırıl izler bırakıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir