alikobant fiyatlari

Dış cephe alikobant

Aluminyum yağ sökücü

Alkali alüminyum parlatıcı

Alikobant kaplı cehpe temizliği

Tabela temizliği

Dış cephe metal temizliğ

Dış cephe kompozit kaplama

Vinç yardımı ile temizlik

Asma sepet yardımı temizlik

Makaslı platform temizlik

Örümcek vinç temizlik

Teleskopik uzatma temizlik

Tazyikli su püskürt

Kompozit panel temizliği

 

Alikobant temizliği talebinizi belirtirken detayları iletmeniz sizlerin ve bizlerin işini kolaylaştıracaktır.Uzman ekibimiz ekipman ve malzeme sizin belirttiğiniz temizlik gereksimine göre getirmektedir.

ALİKOBANT TEMİZLİĞİ

 

KALİTELİ DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ PROFESYONELLİK GEREKTİRİR

Dış cephe temizliği son derece uzmanlık gerektiren bir temizlik çeşididir. Dış cephe temizliği yapılmadan önce cephe yüzeyinin hangi malzemelerden yapıldığı belirlenmeli ve doğru bir zemin etüdü yapılmalıdır. Temizlik malzemesi, dış cephenin yapısına uygun olacak şekilde seçilmelidir.
Dış cephe temizliğinde seçilecek malzemelerin Türk Standartları Enstitüsü(TSE) belgesine sahip olup olmadığına dikkat edilmelidir. Doğru ve kaliteli bir malzeme seçimi, dış cephelerin daha iyi temizlenmesinin yanı sıra iyi bir görünüme de kavuşmasını sağlayacaktır. Aksi halde kalitesiz bir malzeme kullanımı sonucunda hem istenilen görünüm elde edilemez hem de dış cephe malzemesine zarar verilir. Tulu Temizlik olarak tecrübeli çalışanlarımız, doğru ve kaliteli malzeme seçimlerimizle müşterilerimize yüksek standartlarda hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

Dış Cephe Malzemesine Uygun Ürünler Seçilmeli

İş yerleri, binalar, okullar ya da özel kullanım alanlarının cepheleri çok farklı malzemelerden inşa edilmiş olabilir. Farklı nitelikteki malzemelerden meydana gelen dış cephelerin temizliği de bu doğrultuda ayrı ayrı ele alınmalı ve kaliteli çözümler sunulmalıdır. İnşaat teknolojisinin gelişmesiyle birlikte dış cephelerde en sık kullanılan malzeme çeşidinden biri de alikobantır. Alikobant bir çeşit metal türüdür. Ancak diğer tür metallerle karıştırılmamalıdır.
Alikobant, aleminyum ve plastiğin işlenmesi sonucunda ortaya çıkan sert ve dayanıklı bir malzemedir. Farklı renk seçenekleriyle sıklıkla tercih edilen alikobant, dış cephelerin daha iyi görünmesi için tercih edilebiliyor. Alikobant görselliği yüksek ve dayanıklı olması ile birlikte hassas bir malzemedir.
Alikobant özellikli cepheler için de kaliteli temizlik ürünleri seçilmeli ve özenli bir işlem uygulanmalıdır. Doğru ve özenli bir ekiple yapılmayan alikobant temizliği sonucunda dış cephenizin görüntüsü bozulabilir ve cepheniz zarar görebilir. Tulu Temizlik, TSE belgeli ürünleri ve tecrübeli ekibi ile birlikte dış cephe temizliğinizi hassas bir şekilde gerçekleştirir. Tulu Temizlik Firması, Alikobant temizliğinizi sorunsuz bir şekilde tamamlar ve arzu ettiğiniz dış cephe görünümünü sizlere sunar. Tulu Temizlik, dış cephenizin zeminine zarar vermeden gerçekleştirdiği temizlik ile birlikte cephe malzemenizin kullanım ömrünü de uzatır.

İyi Bir Dış Cephe Temizliği Fark Yaratır
Görsellik günümüz dünyasında artık son derece önem kazanmıştır. Farklı sektörlerde hizmetler sunan firmalar, müşterilerinin görselliğe önem verdiğinin farkına varmakta ve çeşitli uygulamalarla mağaza içerisinde dizaynlar geliştirmektedirler. Mağaza içerisi kadar önemli bir diğer konu ise dış görselliktir.
Mağazaları ya da iş yerlerini ziyaret eden insanların ilk karşılaştıkları görüntü, dış cephelerdir. Dış cephelerin parlak ve ışıltılı durması müşterilerin dikkatini çekmektedir. Bundan dolayı parlak ve ışıltılı bir dış görünüm için kaliteli bir dış cephe temizliği oldukça önem kazanmıştır.
Dış görünümün büyük önem kazanması ile birlikte çok yönlü ve kapsamlı bir dış cephe temizliği farklı sektörlerde hizmetler sunan firmalar için öncelikli iş unsurları arasında yer almaktadır. Tulu Temizlik olarak dış cephelerinizin temizliğine ve görünümüne ne kadar önem verdiğinizi biliyoruz. Bu doğrultuda eğitimli ekibimizle birlikte sorunsuz, kaliteli, hijyenik ve ışıltılı bir cephe temizliği için hizmetinizdeyiz.
Tulu Temizlik Firması, arzu ettiğiniz hijyenik ve parlak dış cephe temizliğinizi gerçekleştirirken hem sizlerin hem de tecrübeli çalışanlarımızın güvenliğine son derece önem verir. Bu kapsamda iş güvenliği, firmamız için birincil önceliktir.
Firmamız bünyesinde çalışan ekip arkadaşlarımıza sağlıklı bir iş teslimi için iş güvenliği eğitimi verilmektedir. Firmamız bünyesinde kaliteli hizmetler sunmak için özenle çalışan ekip arkadaşlarımız, iş güvenliği konusunda bilinçli ve yetkindir. Güvenli bir şekilde gerçekleştirilen dış cephe temizliğiniz, fonksiyonel olarak tamamlanmaktadır. Müşterilerimize sunulan kaliteli hizmetler sayesinde dış cephenizin estetik görünüme kavuşması için kesintisiz çalışmaktayız.

Kaliteli İş, Işıltılı Dış Cephe, Mutlu Müşteri

Dış cephe temizliği, iyi bir görselliği sunmasının yanı sıra binanın sağlığı için de pozitif bir değer sağlar. Dış cephe temizliği yapılmayan binaların dış yüzeyleri, zaman içerisinde oksitlenebilmekte ya da lekelenebilmektedir.
Mevsim koşullarının değişmesiyle birlikte oluşan yağmur ve toz ile birlikte dış cephe yüzeyleri kirlenebilmekte ve estetik görünümü kaybolabilmektedir. Tulu Temizlik Firması, uzun yıllara yayılan tecrübesine dayanarak dış cephe temizliğinin belirli periyodlarla yapılmasını önerir.
Dış cephe temizliği açısından önemli bir diğer konu ise profesyonel bir uygulamalıdır. Cephe temizliği yapılırken öncelikli olarak alanın fizibiletesi yapılmalıdır. Vinç mi, sepet mi, platform mu yoksa dağcı temizlikçilerin mi kullanılacağı yerinde bir inceleme ile tespit edilmelidir. Yerinde yapılan incelemenin yanı sıra önem arz eden bir diğer konu ise hava koşullarının doğru seçimidir. Dış cephe temizliği yapılırken havanın çok fazla yağışlı ya da güneşli olmamasına dikkat edilmelidir. Kusursuz bir dış cephe temizliği için uygun araç seçimi ve hava koşullarını belirleyerek hizmet vermek son derece önemlidir.
Dış cephe temizliği kapsamında kaliteli bir hizmet sağlamak için temizlik firmalarının farklı sorumlulukları bulunmaktadır. Bunlardan ilki temizlik çalışması esnasında iş güvenliği önlemlerinin alınması, eğer varsa yanlış çalışmalara izin verilmemesidir. Tulu Temizlik, iş güvenliğini birinci önceliği olarak belirler ve müşterilerine pratik ve güvenli bir temizlik hizmeti sunar.


Temizlik firmalarının bir diğer sorumluluğu ise çalışanlarının yüksekte çalışma belgelerinin var olup olmadığını denetlemek ve geçerlilik sürelerinin takibini sağlamaktır.
Dış cephe temizliği sırasında kullanılan sepetlerin bakımı da önemli bir diğer konudur. Dış cephe temizliğinde kullanılan sepetlerin bakımları yapılarak temizliği gerçekleştirilecek firmalara gerekli belgelerin sunulması gerekmektedir.
Tulu Temizlik, “Kaliteli İş, Işıltılı Dış Cephe, Mutlu Müşteri” mottosuyla hareket eder ve dış cephe temizliği süreçlerindeki tüm detayları dikkatli bir şekilde ele alır. Tecrübeli çalışanları ile hizmet veren Tulu Temizlik, çalışan güvenliğini önemser ve üst seviyede müşteri memnuniyeti için gerekli tüm teknolojik araçları bünyesinde bulundurur. Tulu Temizlik, dış cephelerinizin parlak görünümü ve uzun ömürlü olması için titiz çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir