Kurumsal Şirket'ten Profesyonel Çözümler

Günümüzde insanların çoğu farklı mecralar ve uygulamalar aracılığı ile farklı hizmet sektörlerinden uzmanlardan destek almaktadırlar. Temizlik konusunda alınan destek ise çok geniş bir yelpaze olduğu için çok çeşitlenmekte ve farklı farklı yerlerden hizmet almak zorunda kalınmaktadır.

Öyle ki ev temizliği yaptırmak isteyen bir kişi dış cephe temizliğini aynı firmadan ya da şahıstan bekleyemez.

Biz Tulu Temizlik ailesi olarak Ev Temizliği, Ofis Temizliği, İnşaat sonrası temizlik ve aklınıza gelebilecek temizlikle ilgili bir çok hizmet sunmaktayız.

Hizmetlerimizi yüksek kalite standartlarında, hijyen kurallarına uygun ve müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirmekteyiz.

Çalışan ev hanımlarının ya da evde temizlik işleri ile fazla vakit harcayamayan insanların imdadına yetişen firmamız sizlere evinizde, ofisinizde, dış cephe, zemin, endüstriyel ve çok geniş bir yelpazede temizlik hizmeti sunmaktadır.

Temizliği seviyoruz ve sektörümüz ile ilgili tüm yeterlilik sertifikalarına sahibiz. Düzenli temizlik hizmetimiz, merdiven temizliği ve düzenli ofis temizliği hizmeti sunduğumuz memnun müşterilerimiz işimize gösterdiğimiz özenin kanıtıdır.

Yapmış olduğumuz temizlik hizmetlerinden kısaca bahsetmek gerekirse;

Ev Temizliği

Ev temizliği hizmetimizde genellikle evin genel temizliği ile ilgili mutfak temizliği, banyo temizliği, yatak odası temizliği, salon temizliği hizmetleri gelmektedir. Temizlik ekibimiz profesyonellerden oluşmakta ve evinizin titizliği ve hijyeni için her ayrıntıyı düşünmekte ve empati gücü ile sizi anlayarak ev temizliği işleminizi gerçekleştirmektedirler. Dilerseniz evin büyüklüğüne göre talep edeceğiniz personel sayısını arttırabilirsiniz. Eviniz ister yeni taşınacağınız boş ev olsun, isterse eşyalı olsun temizlik işlemleri ile ilgili bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Ofis Temizliği

Periyodik olarak her hafta, her gün veya sürekli personel istihdam ederek hizmet sunduğumuz bir diğer alan ise ofis temizliği hizmetimizdir. Bu hizmetimizin içeriğinde ise ilgili ofisin periyodik olarak haftalık ise zemin temizliği, camlarının temizliği ve genel temizlik hizmetleri gelmektedir. Günlük temizlik hizmetinde ise çalışanların ofis çöplerinin toplanması, masalarının temizlenmesi ve diğer temizlik hizmetleri gelmektedir.

Buharlı Temizlik

Buharlı temizlik hizmetimizi genellikle kimyasal temizleyiciler konusunda astım, bronjit ve ev akarlarına karşı allerjisi olan ev hanımları tercih etmekte ve doğal bir yöntemle ortamda barınan bakterilerin büyük çoğunluğunu yok ederek hijyenik bir hizmet sağlamaktayız.

Dış Cephe Temizliği

Yine uzmanlık ve tecrübe gerektiren temizlik işlerinin başında gelmektedir. Kesinlikle iş güvenliği ön planda olmalı ve dış cephe temizliği gerçekleştiren personelin güvenliği ile ilgili tedbirlerin tamamı alınmış olmalıdır. Dış cephe temizlik hizmetimizle ticari işletmeler ve plazalar ve hatta alışveriş merkezi gibi komplike binaların dış cephe temizlik hizmetlerini alanında profesyonel kadromuz ile güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Endüstriyel Temizlik

Endüstriyel temizlik hizmetimiz sayesinde ağır sanayi, imalat gerçekleştiren kobi veya büyük şirketlerin temizlik hizmetlerini gerçekleştiriyoruz. Çok özel ve kapsamlı bir iş olduğundan işlem öncesi yerinde fizibilite çalışmaları gerçekleştiriyor ve gerekli argümanları toparladıktan sonra işlem gerçekleştiriyoruz.

Apartman Temizliği

Apartman temizliği hizmetimiz ile apartmanınızı periyodik olarak ziyaret ediyor ve genel temizliğini gerçekleştiriyoruz. Apartmanlar içine girildiğinde ferahlatan ve hijyenik oluşu ile insana evine geldiğini hissettiren ilk vestiyer konumundadır. Ferah ve hijyenik bir apartman için sunduğumuz apartman temizlik hizmetimiz sizlerin memnuniyeti garantisi ile gerçekleşmektedir.

Site Temizliği

Birden fazla bloktan oluşan sitelerin genel temizlikleri ile ilgili sunmuş olduğumuz bu hizmetimizde sitelerin bahçe temizliği, blok içi temizlikleri ve ortak kullanım alanlarının temizlikleri konusunda profesyonel hizmet sağlamaktayız.

Banka Temizliği

Banka temizliği hizmetimiz ile profesyonel kıyafetli personelimiz ile kurumsallık ilkesi çerçevesinde bankaların genel temizlik hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.

A.V.M Temizliği

A.V.M Temizliği hizmetimiz büyük yada orta çaplı alışveriş merkezlerinin merdiven, cam, zemin, lavabo gibi alanlarının temizlik işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Perde Temizliği, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama

Kullanım alanlarınızda uzun yıllar yıkanmadan duran koltuklarınız zamanla mite denen ev akarlarının yuvası halini almaktadır. Arama motorlarında küçük birkaç araştırma sonrası mite ların zararlarını ve insan sağlığına olumsuz etkilerini öğrenebilirsiniz. Özellikle ev akarlarının çoğunlukla bulunduğu koltukların yıkanması hizmetimiz ve yine ev akarlarının ve kötü kokuların barındığı perdelerin temizliği firmamız tarafından profesyonel bir şekilde en yeni ekipmanlarla sağlanmaktadır.

Bunun yanında halı yıkama başlı başına bir sektör olup, halılarınız diğer müşterilerimizin halıları ile karışmadan ve kurutma makineleri kullanılarak kurutulmak suretiyle müşteriye özel olarak temizlenmektedir. Bu işi merdiven altı olarak yapmıyoruz entegre bir tesisimiz bulunmakta ve siz değerli müşterilerimizin halı yıkama ihtiyaçlarını senenin dört mevsimi gerçekleştiriyoruz.

İnşallah olmaz…!

Yangın Sonrası Temizlik

Hayat her zaman altın bir tabak içinde maalesef sunulmuyor. Yaşanan güzellikler kadar her gün karşımıza çıkabilecek olumsuzluklar da söz konusu. Bunlardan en önemlisi kimsenin başına gelmesini istemediğimiz yangın felaketi. Bu felaket sonrası can kaybı yok ise yangına müdahale edilme aşamasından sonra ortalık savaş alanına dönmektedir. Böyle bir temizliğin amatör bir şekilde giderilmesi günler hatta haftalar sürebilmektedir. Konusunda uzman ekibimiz yangın sonrası temizlik hizmetimiz sayesinde sizlere kısa sürede ortamınızı tertemiz bir şekilde teslim etmektedir.

Tadilat Sonrası Temizlik

Ev hanımları evlerini sürekli güncellemek ve yenilemek isterler. Böyle durumlarda da ev içerisinde eşya mevcut iken tadilat yaptırmak gerekebilir. Tadilat sonrası temizlik ise çok zahmetli ve çok emek gerektiren bir iştir. Tek başına altından kalkmak mümkün olmayabilir. Böyle bir durumda Tadilat Sonrası Temizlik hizmetimiz ile ilgili web sitemizden online temizlik talebi oluşturabilir ve tüm moloz, toz, duman yığınından sizleri profesyonelce ve hızlı bir şekilde kurtarmamızı talep edebilirsiniz.

Gündelik Temizlik

Çalışan ev hanımlarının ya da artık temizlik işlerini tamamlayamayacak yaşa gelen büyüklerimizin gündelik temizlik hizmetimizden faydalandığını ve bu hizmetimiz sayesinde rahat bir nefes aldıklarını biliyor musunuz? Gündelik temizlikte bizi tercih eden müşterilerimize adli sicil kayıt sorgusu yapılmış güvenilir personellerimizle ayrıcalıklı hizmet sunmaktayız.

Havuz Temizliği

Özellikle olimpik havuzların periyodik olarak temizlenmesi ve temizlikte kullanılan kimyasalların ayarlanması konusunda uzman bir temizlik hizmetine ihtiyaçları bulunmaktadır. Bu bağlamda sunmuş olduğumuz havuz temizlik hizmetimizde işinin ehli uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize ayrıcalıklı hizmet sunmaktayız.

Cami Temizliği

Camiler kutsal ve ibadet gerçekleştirilen mekanlardır. İslam dininde temizliğin önemi hadis-i şerifler ile bildirilmiştir. ( Mümin pis olmaz ) [Buhari] , ( Temizlik imanın yarısıdr.) [Müslim] ve bir çok temizlik ile ilgili hadisler bildirilmiştir.

Camilerin hassas bir şekilde temizlenmesi, Kirlerden arındırılması ve ferah mekanlar olması için sunmuş olduğumuz hizmetlerde profesyonel araç ve gereçleri kullanarak bu kutsal mekanlarımızın temizliğini son derece profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

 

Sizlerde sunmuş olduğumuz bu hizmetlerden herhangi birinden yararlanmak isterseniz yapmanız gereken bizlere whatsapp üzerinden, online temizlik talebi rezervasyonu oluşturarak ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tulu Temizlik Ev Temizliği ve Ofis Temizliği
WhatsApp chat